Jump to content

Kaval

Kasutajad
  • Sisu loend

    152
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kaval postitused

  1. Ikka ja jälle...

    Ahah ahah see oli juba parem vastus... saan aru nüüd... siiski lihasmassi jaox 8-12 ja suht suuremad raskused jah?...
  2. Ikka ja jälle...

    Olgu sain nüüd selgemax seda asja väheke... aga siiski kuskilt loen jälle, et kuni 12 seeriat on põhimõtteliselt kõik jõutreening, kui niimoodi üldiselt öelda ja sealt edasi 12-20 on lihasmassi ja lihase suurendamine... selleks polegi nüüd nii väga täpselt sellest aru saand... 12-20 reljeesus? - nagu siis sellesmõttes, et põletab rohkem rasva ja toob lihaseid välja? aga kas samas sisi treenib sama hästi lihasmassi, kui 8-12 seeria? Eesmärgiks ongi just, kasvatada lihasmassi ja parandada keha üldist väljanägemist ja proportsiooni, tuues välja lihaseid.
  3. Õlad

    Mul on sama jama :S vasaku õlaga... migni nõks või asi käis koguaeg läbi... ei olnd midaig... aga umbes kolm päeva tagasi läx asi järsku hullux... nagu midagi ei juhtundki täpselt... aga peal trenni hakkas valutama... liigutades ega midagi halb ei olnd aga selline tuim valu ja pole kolm ööd magand... nõme valu mis ei lase magada.. täna tahtsi perearsti juurde minna, aga kus sa sellega siis esimene aeg on alles 2 nädala pärast :S:S:S siis teign asja väga hullux ja rääkisin ennast traumapuntki sisse... tehti süst ja muud tarka ei räägitud... loodan et täna saab magada...ütles et ku ome järgi pole jäänd mine perearsti juurde :S nojah ei oska midagi öelda... ma ei teagi mis nüüd teha... see on vist suht levind asi... üldiselt.. ?
  4. Kraami segamine...

    triiki?
  5. Deltalihas?

    Öelga harjutusi, mis mõjutaksid deltalihast terviklikult... või siis just tagaosa... mõni hea harjutus... sellsit ei leia kohe kudagi mis tagaosa mõjutaks...
  6. Kas on võimalik kuidagi kreatiini valku või süsikaid valesti tarvitada või on üldse sellien võimalus et nad rasvumist põhjustutvad... kilosid juurde peki rasva voltide ja taoliste asjade arvelt?
  7. Nii palju ku siin nüüd targemax olen saanud siis... olen otsustanud tellida UFS Whey valku ja UFS Malto süsivesikuid... sain aru et Evolution Whey1 ja UFS omal pole erilist midagi vahet, ainult maise? õige? ja süsivesikud need malto mad pidid kah head olema? hakkan siis esimest korda toidulisandeid kasutama... ja algul kreatiini ei võta... sellest pole ju väga hullu midagi?... et siis UFS whey valk ja UFS malto süsivesik, siit netipoest tellida... nii et on need normaalsed peale trenni ja enne trenni kasutada koos? tänan!
  8. Nii plaan... aidake...

    Niisiis tellisin esimest korda siit tooteid ja hakkan homsest kasutama... tellisin kreatiini valku ja süsivesikuid, kuigi suutsid natuke panna... valgu ja süsivesiku asemel saadeti kax pakki valku... a pole midagi juhtub:P homme peax korda saama... et siis plaanisin nii... homsest hakkan kreatiini võtma... 4X5g nagu peab esimesed viis päeva... hommikul 5g kreatiini mingi aeg enne trenni 5g kreatiini + 30-40g valku + 50g süsivesikuid mingi aeg peale trenni 5g kreatiini + 30- 40g valku + 60g süsveiskuid õhtul 5g kreatiini sobib? Küsimused: Kreatiini süsikad ja valgud võib ikka kõik kokku segada jah? Ning kas lihtsalt kreatiini juurde tulex kah süsivesikuid võtta? Trenni vaabl päeval piisab ka vähemast valgust... sest toidust saab piisavalt et päeb nii öelda üöe elada? Tänan
  9. Hoopis selline küsimus...

    nii et süsivesikuid tulex rohkem jälgida... kui ei soovi üleliigset rasva jah?
  10. Nii plaan... aidake...

    aga see pole ju halb kui võtan valku vähem kui 1,4-1,6 ? tavatoidust tuleb seda kah nagunii... peaasi et enne ja peale trenni saab piisava koguse kätte?...
  11. Kõht on tühi :S

    Nii seline asi... tegin ühe kuu intensiivselt jõusaali... nüüd läheb teine kuu... arengut on silmaga näha... aga sleline probleem, et kõht on viimasel ajal PIDEVALT TÜHI... mitte lihtsalt tühi vaid üritan seletada... söön ikka üpris palju tegelt... täna kax korda olnd... mingid tunnid enne trenni sõin kõhu kõvasti täis... kartul liha kapsas toorsalat... oli ikka nii täis et viskasid pikali ja puhkasid natuke... ja siis migni poole või natsa rohkem aja pärast tunned kõhus sellist tühjust või vajadust millegi tugeva ja kinnitava järele, täitsa metsik :S ja teine kord oli täna peale trenni tund aega sõin samat toitu ja kõhu jälle täis, praegu umbes 45 minti hiljem istun siin ja täitsa lõpp... kõht on nii tühi või millestki justkui on puudus... ma ei oska väljendada.... on keegi midagi taolist kogenud? tellisin siit samast valku süsivesikuid ja kreatiini esimest korda... varsti hakkan kasutama... ehk see leevendab seda seisu?... igatahes avaldage arvamust!
  12. Kõht on tühi :S

    kõige loogilisem vastus, et trenni tehes isu hullult suureneb... nii siis on... ei ülekaalsu pole... 181,5 ja kilosid nüüdsex 75 umbes...
  13. Kõht on tühi :S

    eino mitte ikka koguaeg... aga noh... viimasel ajal peale trenni kidnlasti ja tugevat toitu... ikka nagu vajaks veel
  14. Nii palju ku siin nüüd targemax olen saanud siis... olen otsustanud tellida UFS Whey valku ja UFS Malto süsivesikuid... sain aru et Evolution Whey1 ja UFS omal pole erilist midagi vahet, ainult maise? õige? ja süsivesikud need malto mad pidid kah head olema? hakkan siis esimest korda toidulisandeid kasutama... ja algul kreatiini ei võta... sellest pole ju väga hullu midagi?... et siis UFS whey valk ja UFS malto süsivesik, siit netipoest tellida... nii et on need normaalsed peale trenni ja enne trenni kasutada koos? nüüd vaatan et neid kahte toodet müüakse koos soodushinnaga... ja mõtlesin et äkki tasuks siiski kreatiin kah juurde osta neile... selle sma firma oma UFS... sobib? tänan!
  15. Valk + süsvesikud... esimene ost!

    keegi väitis just vastupidist... et malto kiirem veidi kui trauben... :|
  16. Kreatiin

    ma ei saagi aru mis kasu see kreatiin sii nagu pika ajalises perspektiivis omad... kui pumpad ennast vett täis teed pausi ja siis peax nagu loogiliselt taandareng toimuma... tahtsin küll ise endale seda soetada... aga ei saa päris hästi selle toimest aru, kuigi olen lugend...
  17. kuidas võtta proteiini õigesti

    olen kah tahtnud pärnust osta protekat... aga mittekuskilt ei leia midagi normaalsemat... ainult seda eesti biolabi toodet olen leidnud... ja mai spordist leidisn kah midagi aga sela olid hinnad nii lakke aetud, ma ei tea mix :S:S:S nii et otsustasin siit tellida
  18. Kreatiin

    ma ei saa nüüd väga hästi aru... kreatiin pumpab lihastesse vett nagu?... ja vee arvelt need suuurenevad jne... aga kui kreatiini kasutamine lõpetada mingix kuuks ajax nagu kirjas on? kas siis toimub taandareng?...
  19. Esimene tellimus, abi palun!?

    nüüd vaatan et whey + malto on mingi nädalapakkumine ja soodushind, mõtlesin et äkki osta nüüd siis kreatiin kah juurde... või mis? siis kreatiin whey ja süsikad
  20. Valk, kui tihti?

    Tean jah et kuskil neid teemasid leidub... ei leidnud lihtsalt nii kergelt... Olen 181,5 cm pikk, kallun 74kg ning 18 aastane... käin koprvpallis ja nüüd hakkasin käima ka jõusaalis... kuu aega sai käidud... 4 korda nädalas või nii... ning nüüd teine kuu läheb ja otsustasin veidi toidulisandeid süüa... kas piisab puhtalt üheskorrast mingit valgusheiki juua ja peale trenni? või trenni ajal tarbida seda... või kax korda ntx... peale trenni ja õhtul söögi kõrvale?... või on üxkord täiesti piisav? midagi metsikut ei taha.. lihtsalt väikest abi treeningule... ja kas tõesti need biolabimegaprotein pulbritd on nii mõtetud et ei tasu ostagi üldse? tänan!
  21. Valk, kui tihti?

    olgu tänan, seda tahtsingi teada... et need energiajoogid on põhimõtteliselt samad asjad aga lihtsalt kallimad jah?
  22. Valk, kui tihti?

    olgu selge... aga need kõige tavalisemad spordijoogid... extran, maxin, gadorade... ja kõik need... need on kah süsivesikuid täis... kas need sobixid kah sellise jõusaali treeningu juurde või on vaja teistsuguseid... nagu siin poes müügil?
  23. Minu kava

    Nii paneksin enda kava teile kritiseerimiseks... targematelt ikka parem küsida Olen ühe kuu teinud intensiivselt kuni 5 korda nädalas ja tulemust on näha... Nüüd läheb teine kuu ja kuni 3-4 korda nädalas 1. Rind 1. Ristivedu kaldseisus 2. Surumine rinnatrenazööril (käed ette kokku) 3. Käsikute surumine kaldpingil 4. Kangi surumine lamades, kitsa haardega 5. Kangi surumine lamades 6. Ületõmbed käsikuga 2. Käsivarred 1. Küünarvarte kõverdamine, istudes käsikutega 2. Küünarvarte kõverdamine, peopesad vastakuti 3. Küünarvarte kõverdamine trenazööril 4. Allasurumine plokil pealthaardes 5. Allasurumised plokil althaardes 3. Õlad 1. Käsikute tõstmine kõrvale 2. Kangi tõmbamine lõu alla 4. Selg 1. Tõmbed plokil, ülalt ette 2. Tõmbed plokil, ülalat kukla taha Kõik asju teen umbes 3x 10-12 Kõhulihased täpselt kirjas pole sest igakord varieerin neid... ning ka jalgu mitte sest neid saab arendatud trennis... mitte küll väga jõudu aga kiiruslikult... Mis arvata ja mida soovitate?
  24. Minu kava

    jahm seda küll.. tänan... need pole mul küll siin sellises järjekorras nagu teen...
  25. Minu kava

    ok suur tänu... rinnaga on tunne just väga hea... jõuan need harjutused ilusti ära teha ja pärast pole lihasevalu ega midagi... hea tunne... üritan seljale siis harjutusi juurde lisada... jalgadele sellsit jõutreeningut nagu ei teegi eriti, peale selle msi trennis teen... vaid jooksmist ja kiirendust ja sellist asja aga mitte päsris musklitrenni.. õlale üritan kah lisada siis midagi... suur tänu!
×