Jump to content

BULDOOSER

Kasutajad
  • Sisu loend

    516
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik BULDOOSER postitused

  1. algajale

    Algaja või mitte , isegi vanaema vajab valku , väike kreatiin ja glutamiin on boonuseks ja pluss veel platseebo effekt.Pealegi kohe peale trenni peaks paraja koguse toitaineid manustama , valgujook on kõige mugavam variant , ärge algajaid sellest ilma jätke. Kui raha on osta ja söö, see on minu isiklik arvamus.
  2. Probleemne rind

    Aamen kirikus, kas suht algajale kellel on massi vaja, erimeetodid sobivad , ma kahtlen,tuleks lihtsalt trenni teha ,s.t. lihtsa kava järgi . Isiklikust kogemusest lähtudest on neg. pingil hantlitega surumine üks parimaid harjutusi rinnalihase massi suurendamiseks ning kui teha üks trenn kald ja teine horisontaalpingil surumist , raskused lähevad üles mõlemas harjutuses. Jõutõstja jaoks on sinu pakutud variant pigem huumori valdkonda kuuluv , aga võib-olla kulturistidele sobib. P. S. Ei suutnud vastu panna ja tjuuunisin väheke Oldmani kava.
  3. Probleemne rind

    Sa võid vabalt olla üks nendest , kes surumisel kasutab liiga palju õlalihast , minu soovitus oleks ; 1.lamades surumine, 2.hantlite surumine neg. kaldega pingil 3 seeriat kurnatuseni( see harjutus paneb kindlasti kasvama), raskus selline , et esimene seeria oleks vähemalt 12 kordust.3. lendamine , kui tahad lennata. Järgmine trenn sama , ainult et lamades surumine asenda kaldpingil surumisega, ülejärgmine jälle lamades surumine jne. Teine asi , hoia rinna harjutusi tehes rind võimalikult kummis , high chest väljamaa keeles , niimoodi kasutad õlalihast vähem. Trennide vahe võiks olla 4-6 päeva.
  4. Söö võimalikult vähe soola sisaldavaid ja kergestiseeditavaid toite , palju kohvi või kofeiini sisaldavaid jooke ja palju vett. Kaalumise päeva hommikul ära söö ja ära joo ka eriti , aga joo musta kohvi. Saun teeb natuke pehmeks , võtsin kunagi kaks tundi enne võistlust saunaga 1,2 kg alla, et kaalu jõuda , võistlus siiski õnnestus, tegelesin jõutõstmisega.
  5. Smolovi Kükieksperiment...

    Olgu öeldud, et originaal Smolovi programm on 11 nädalat. Pärast esimest 4 nädalat on „mingi“ kohandumisfaas, 2 nädalat, mis tõlkija jaoks ausalt öeldes pisut arusaamatuks jäi. Tegemist oli seal kükkidega kastil jne. mingi kerge vastupanuga, kiirelt ja plahvatuslikult. Ütlen otse välja – tundus suhteliselt mõttetu „asi“ seal vahepeal, vähemalt minu jaoks. Seetõttu olgugi see Antud programm minu modifitseering originaal Smolovi Programmist, mis on 2 nädalat lühem. Ja usun, et sellega ei kaota te midagi. Niisiis jääb ära see vahepealne 2 nädalane „kummaline“ faas ning liigume kohe Intensiivsuse Faasi juurde. Tsitaadi lõpp. See mõttetu kastil kükk on westside kava üks nurgakive ja üks põhjus miks jõutõstmise proffide kükirekordid on ületanud 500 kg piiri, heast asjast jätsid ennast ilma. Maksimaalselt saab lihaskiude aktiviseerida kasutades max raskusi või tõstes submaksimaalseid raskusi max kiirusega. Küki tehnika paraneb samuti selle mõttetu kastil kükiga.
  6. Spordikaaslast otsin

    Üle 50kg hantlid on hädavajalikud , kas seal on midagi olemas?
  7. Spordikaaslast otsin

    Kas Tabasalus on normaalne saal?
  8. rasva % mõõtmine

    100% nõus , aparaati tuleb sisestada pikkus ja kaal , aparaat arvutab kehamassi indeksi ja võib olla tõesti mõõdab ka midagi . Kehamassi indeksi järgi on paljud raskejõustikuga tegelejad tugevas ülekaalus(lihased!!!) ja ongi kogu põhjus miks see vidin on mõttetu selliste jaoks. Kui tahad sellele aparaadile meeldida , pead 190 cm pikkuse juures 75 kg kaaluma, hirm hakkab selliste numbritega,fotod koonduslaagritest meenuvad.
  9. Saksa Mahutreening

    Sama raskus tööseeriad 10x10. Aga , kui te tahate seda kava kasutada , siis kaaluge sellist varianti , et teha seda ainult ühele lihasgrupile korraga , näit kuu või kaks teed jalgu 10x10 (ülejäänud lihased nagu ikka), siis rind 10x10 jne, vastasel juhul läheb maht natuke liiga suureks. Algselt kasutati 10x10 ainult küki puhul.
  10. kehakaalust rohkem

    Loe mida sa kirjutasid , jõutõstjate hirm.
  11. kehakaalust rohkem

    Ahaa 50kg üle oma kehakaalu , särk lisab tavaliselt umbes 10% heal juhul 15% , särgiga pidid suruma üle 200 , seega 200 miinus 15% võrdub 170kg ilma särgita , 50kg üle oma kehakaalu sa surud , järelikult kaalud sa vähemalt 120 kg. Ära pahanda , lihtsalt matemaatika kolmandale klassile.
  12. Katse tehti in vitro elik siis katseklaasis põhimõtteliselt ja seda ei saa üks- ühele võtta. Teadlased on ka väitnud , et ei anaboolsed steroidid ega kasvuhormoon ei mõjuta lihaste kasvu, huvitav mida need kolemannid siis kasutavad. Pealegi kuna inimene( teadlaste väitel) kasutavat oma ajust vaid väikest osa , siis peaks kõva varu ajurakke olema ja mina igatahes estrogeene manustama ei hakka,aga ajurakkude hävitamiseks kasutan alkoholi , mis on selleks üks efektiivsemaid mooduseid , proovige järgi. Ahjaa, tetestrogeen, ehhe.
  13. Täitsa võimalik , aga hetkel on see tühi hooplemine , tõestust oleks vaja. Jokerile järgmise artikli teemaks sobiks lugu sellest kuidas tank särki proovis. Kui raske see tank on , otsiks paraja särgi talle.
  14. --Selg--

    Tee enne allatõmbeid mõni seeria ületõmbeid hantliga ehk see aitab, allatõmbeid tehes hoia rind üleval kogu aeg, käsi ära päris sirgeks lase, see kõik selleks , et tunneks seda harjutust lihases.
  15. kükk-vaba või fikseeritud?

    Jõutõstja jaoks täiskükk ; reie ülemine osa puusaliigese kohalt madalamal põlvest , jämedalt võttes reis paralleelselt maaga. Madalamale ei soovita tavaharjutajal minna kuna selga on madalamale minnes raskem sirgena hoida.
  16. kükk-vaba või fikseeritud?

    Pikkadele on tavaliselt küki tegemine raske , aga õige tehnika on siiski õpitav. Parim viis küki tehnika omandamiseks on box squat ehk kastiga kükk, kus kast on piisavalt madal , et allasendis oleks reied paralleelsed maaga , täiskükk seega. Poolkükk on täpselt see nagu nimi ütleb , võimalikust amplituudist tehakse pool ja seda tagumikuga pingile poolkükki ei soovitaks, ohtlik. Selles näites on üsna norm tehnika arvestades , et raskus on kuti maxi kandis. Kastil kindlasti teha paus veidi ehk pikemgi kui see kutt teeb. Põhimõtteliselt sarnaneb see sirge seljaga sitapotile istumisega , seda oleme me kõik harjutanud. Kükkida tuleb tahapoole mitte päris otse alla. http://www.youtube.com/watch?v=LahxwnZG71w Võid ka valida mingi teise harjutuse , mis paremini sobib su pikkusega , jalapress , hack või siis high box step up ehk kõrgele kastile astumine.
  17. Vaadake kuidas profid teevad , täisamplituudiga ei tehta peaaegu ühtki harjutust ja õige ka, kui ikka liigest nii ütelda piirajast piirajasse taguda , saavad need liigesed päris kiirelt otsa. Kui tõesti on vaja seda teha , siis kõrvadega ühele joonele langetamisest on küll. Tegelikult see harjutus ei ole nii eriline ja asendamatu , et riskida õlavigastusega, see võib lüüa su trenniplaanidesse suure augu , mul oli kaks aastat( põhjus ei olnud küll otseselt selles harjutuses). Smithi masinast hoiaks üldse kaugemale , kukla tagant surumine smithi masinal kõlab minu jaoks nagu breiktants miiniväljal.
  18. Jah , kui teil on õlad valutavad , siis kindlasti on vaja kukla tagant surumist teha , kindlasti.
  19. Toit enne hommikust trenni?

    Normaalne hommikusöök , puder , paar võileiba ja kohvi, väldin väga magusaid asju ehk siis kiireid süsivesikuid. See on see mida mina söön , mul on hommikusöögi ja trenni vahe umbes sama 30-45 min. Väga vedel toit nagu sheigid, jogurt ja muu selline eriti ei istu enne trenni , hakkab üles tulema teinekord , eriti kükki tehes.Also, research shows a protein shake immediately prior to working out can blunt GH response (probably due to the rise in insulin). The author says you'll be okay as long as you get your 2:1 ratio of carbs to protein post-workout.
  20. Spordiennustused

    http://www.dailymotion.com/visited/search/...crocop-vs-silva Kole keretäis anti.
  21. Eesti mees maailmas teine

    Väga tublid. Huvitav kas Salu poisid teevad jätkuvalt westside?
  22. põlved raksuvad

    Eelmise postitusega just tahtsingi öelda , et ärge nii tehke. Võiks ikka toetuda ja pausi teha, westside stiilis. Puute peale tehes on nii ,et ühel hetkel hakatakse ikka põrgatama, kas väsimuse tõttu või kogemata. Täisküki kaitseks; Kükkides taha ja sügavale on puusaliigese nurk suurem , kui põlveliigesel ja tänu sellele on põlvel kergem , kuna alla liikumise peatamiseks kasutatakse põlve vähem. Negatiivsest faasist positiivsesse üleminekul tänu inertsile koormus hetkeliselt suureneb , olenedes muidugi sellest , kui kiiresti see üleminek toimub.Poolkükki tehes peab üleminekul suurema koormuse vastu võtma põlv , täisküki puhul teevad enamiku sellest tööst ära jala tagaosa suured lihased, gluteus maximus näiteks. Lisaks veel see , et poolküki puhul on raskused reeglina suuremad , mis asja veelgi hullemaks teeb. Küsimus oli , kas ta saab teha küki harjutusi , mina soovitan kuidas kükki teha nii, et koormust põlvedele vähendada , poolkükk annab just vastupidise effekti.
  23. põlved raksuvad

    Retsept selja tuksi keeramiseks, juhul kui seda valesti teha. Kasti kõrgus peaks olema selline , et reis on paraleelne või ok natuke üle paraleelse ja kastil teha kindlasti paus vältimaks põrgatamist mis ongi selle harjutuse üks suuremaid riske ja vigu. Kükkima peaks taha , st. kõigepealt liigub puusaliiges ja siis alles põlveliiges , niimoodi jaguneb koormus ühtlasemalt ja põlvedel on kergem.
  24. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadri...SissySquat.html Keharaskusest piisab selle harjutuse jaoks.
  25. Kas liiga tihe kava?

    Kõik on võimalik, aga ole siis radikaalne lõpuni ja tee jalga ka üle päeva, mina olen teinud ja ei olnud viga , täitsa mõjus. Kusagil nägin rammumees Brian Neese kava ja see tegi bic,tric iga päev natuke. Kriteeriumiks on see kas kava töötab ,mitte see mida enamus arvab. Selline tihe trenn nõuab natuke rohkem mõtlemist, kalkuleerimist, et ta töötaks, ei saa lihtsalt iga trenn kõike välja panna nagu kord nädalas treenijad teevad. Üks asi veel , sellise kavaga on igasugu liigeste ja kõõluste probleemid vähe kergemad tulema, need ei taastu teinekord nii kiiresti , kui lihas.
×