Jump to content

BULDOOSER

Kasutajad
  • Sisu loend

    516
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik BULDOOSER postitused

  1. Mis arvate mu westside kava variandist?

    Kui surud särgiga, siis tavalisele surumisele eriti rõhku ei paneks.Särgiga surumine pluss pakk oleks hea , põrandal surumine on ka väga hea , Smithi masina jätaks välja ja viiks emexisse. Kui inglise keelt loed , siis www.elitefts.com leiad kõik mis vaja westside kohta.
  2. Mis arvate mu westside kava variandist?

    Kui sa ei ole veel nii kõva sell kui Timo, siis max harjutusi võiks vahetada kahe nädala tagant. Ettekallutustel jääks 3 korduse juurde , on tervislikum. Kiire kükk , eriti kui laialt teha , eeldab trikood , traksid all. Kummid või ketid teevad ka kiire küki kasulikumaks.
  3. EMV Jõutõstmises 2006

    Tase oli päris kõva. Reek ja Silbaum on arenenud edasi jällegi. Leesman on kah ühe ala mehest jõutõstjaks saanud. Õnnitlused minu poolt kõigile meistritele.
  4. korralik kükk

    Pole mina veel näinud tõstjat , kes ei põrgataks all natukenegi. Vaadake , sellil pole rihma ega midagi.
  5. õlaprobleem

    See on arvatavasti kenalog, kortikosteroid, mis põletiku kiirelt alla võtab , aga ka kõrvalmõjud on olemas.
  6. Doping

    Tahaks näha seda kava , mis enamusel kinni kiilub. Kui raske ei ole, pane üks trennipäev siia üles.
  7. Kõik oleneb millestki. Westside max effort trenn eeldab ,et teed oma kordused to failure.Kordused on kas 3-6 või 1. Lisad raskust kuni jõuad maxini ja kui vähegi saad üritad uut rekordit.Ületreeningu vältimiseks vahetatakse max harjutust 1-3 nädala tagant. Selline trenn toimib, tõestuseks on maailmarekordid. Kõigi ülejäänud harjutuste puhul ei minda lõpuni, to failure.
  8. Randmed/käsivarred

    Väidetavalt on mingi käsivarte treening ikkagi vajalik , selleks , et küünarliiges püsiks tervena ja tugev haare kulub kõigile ära.
  9. Doping

    Kulturism ilma steroiditeta oleks ebahuvitav, ei oleks mr olympial midagi vaadata ja ilma dopinguta ei saavutagi midagi erilist, see jäta meelde ja kahtlusta ikka kõiki.Muideks, ka kreatiini taheti alguses dopinguainete nimekirja panna.Dopingut me kasutame kõik , jah ka sina , kofeiin , alkohol näiteks, need on ka dopinguainete nimekirjas , pluss lugematu arv ravimeid. 10 aasta jooksul jõuavad kõik kasutada tohutus koguses dopinguaineid ja kõik tuleks diskvalifitseerida.
  10. 5x5 kava jaotatud 3

    Selles on 5x5 ja 3x3 eelis , et raskused ei ole suured, vähemalt ei tohiks olla. Tasapisi nad küll tõusevad , aga 5x5 teed ikkagi raskusega , mis on suht kaugel sinu tegelikust 5 korduse maxist , vähemalt 3x3 puhul , mida ma teinud olen . See käib muidugi mahutrenni kohta , jõufaas on loomulikult raske, aga seda ma tavaliselt ei tee.
  11. Suitsetamine vähendab insuliinitundlikkust , kiirendab ainevahetust, vähendab söögiisu ja mürgitab natuke. Mõningad kasutavad nikotiini kaalu langetamiseks , enne võistlusi , ei pea suitsetama nicorett kõlbab ka või snus. Suitsetamine mõjutab ka hormoonide produktsiooni, seega ka tulemusi. Kui kasutad hormoonpreparaate , siis suitsetamine eriti vist ei sega , kuna enamus su veres olevast testosteroonist ei ole organismi toodetud. Tavaharjutajale on suitsetamine väga halb , jõunäitajad ja vastupidavus kannatavad. Sama trennisagedusega treenides kaalun suitsetajana kuni 12 kg vähem , kui mittesuitsetajana, hetkel ei suitseta.
  12. Oskab keegi nõu anda?

    Teen alles 4 nädalat nii , oleks õigem.Anna aega natuke ja proovi siis , tee tsükkel lõpuni , siis nädal aega kergemalt ja proovi maxi.Muideks kõike korraga juurde saada on raske ja rinna harjutusi on sul liiga palju , arvestades , et teed kaks korda nädalas.Raskust lisad iga nädal ,mitte iga trenn, nagu sa praegu vist teed.
  13. Oskab keegi nõu anda?

    Kui sa teed koguaeg ühe raskusega , siis nii see peabki olema , et raskused ei tõuse. Selle praeguse kavaga väsib õlg väga ära. Kasuta progresseeruvaid raskusi ehk iga nädal lisad 2,5 kg juurde, selleks , et juurde lisada pead alustama raskustest millega jõuad vabalt 5x5 ära teha.Harjutusi võiks ka vähem olla, kui surumine on edasi arenenud, siis võid uuesti hakata lendama ja kaldpinki tegema.Selline variant siis.
  14. vale tehnika?

    Tõesti? Jah tõesti.
  15. vale tehnika?

    Kui sa surudes pingil niisama vedeled ,siis hakkavadki käed tudisema. Terve keha peab olema pinges alates jalgadest , lõpetades seljaga. Abaluud tuleb kokku suruda ja nii hoida, siis saab rind enamuse tööd teha.Rind kummi, abaluud kokku , keha pingule ja suru.Vaadake saalis , paljud suruvad nii , et lihtsalt vedelevad pingil , kellel aga juba üle 100 kg kangil , nende tehnika on natuke teine.
  16. Alaselg kodus.

    http://asp.elitefts.com/qa/default.asp?qid=13329&tid=101 Üks parimaid kodus tegemiseks.
  17. vanasti olid sellised tegijad!

    Andekust ei asenda ükski vahend.
  18. Üks kava teile närimiseks.

    Õlalihase esimese osa kurnate ära selle kavaga , kaob teravus löögist ja suruda kah ei jõua, aga võib - olla ma eksin.
  19. Palju steroide

    Syntholi ja steroidide vahel ei ole võrdusmärki. Synthol on lihtsalt õli mida organism ei suuda eriti ruttu lagundada. Ohtlik on see pask küll . Milos Sarcev pidi sellega peaaegu otsad andma . Tal on üsna kehvakesed käed ja ta üritas asja syntholiga parandada , seda tuleb algul üsna tihti süstida ja otse lihasesse. Ühesõnaga läks tal üks süst natuke viltu ehk tabas veresoont ja õli vereringes on väga paha lugu , õnneks jõudis kiirabi õigeks ajaks.
  20. vanasti olid sellised tegijad!

    Minu teada tehti see rekord põrandal , mis on iseenesest natuke isegi raskem harjutus , kui tavaline surumine , eriti kui seda pausiga teha.Tehke põrandal surumise võistlus ja ilma särgita ning pausiga põrandal , et asi oleks aus.Väga suurelt te seda rekordit ei lööks , kui üldse.
  21. Richard sandrak :) 7-me aastasena

    Välja näeb nagu oleks 50kg kangil, äkki oli 80 naela 36,32kg.
  22. lihase ja kiiruse trenni vahe

    Westside massidesse! Lisa veel kummid ka , näit surumisel.Kiiruse peale teha ainult baasharjutusi või klassikalise tõstmise harjutusi, isoleeritud harjutusi selle põhimõttega ära tee. Kiirust tee trenni alguses , peale seda võid raskust lisada ja jõudu teha.
  23. kükid ja alaselg

    Aga võta siis vaevaks korra BP trennis käia. Saad äkki aru millest selles fooruminurgas räägitakse. Bodypumbis kükke tehes peaks põlv kogu aeg pehme olema. St üleval mitte lukku minema. Ja kõige madalamas asendis ei tohiks põlv ulatuda ettepoole varvastest. Jalad õlgade laiuselt. Kui varbaid natuke väljapoole suunata, siis minul on lihtsam harjutust sooritada. Kui liiga palju väljapoole suunata, siis see on juba veidi teine harjutus. Bodypumpi ma kindlasti ei tule. Põlv ei tohi ulatuda ettepoole varvastest, seda on võimatu saavutada , kui kükkida otse alla ja vabandust siia teemasse ma edaspidi enam ei trügi.
  24. kükid ja alaselg

    Bodypump on minu jaoks müstika , aga kükk mitte. Otse alla ei ole õige tehnika. Kükki minnes peab liikuma kõigepealt puusaliiges ,siis alles põlv. Kui klotsid on kanna all saab jah otse alla minna , aga põlvi lõhub natuke.
  25. Maailma tugevaim poiss

    Paanika , paanika , maailmas on miljoneid lapsi, kes on vanemate poolt seaks söödetud ja keegi ei ähvarda lastekaitsega. Ma usun , et väike kutt ise ka natuke naudib seda , et ta on eriline.
×