Jump to content

Smiler

Kasutajad
  • Sisu loend

    53
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Smiler postitused

  1. DR-7 või prot No 1

    kasutan hetkel dr-7, sisuliselt kui taastajat, mõjub küll hästi, aga kaalu suhtes ei oska öelda..pole nagu tarbinud selle eesmärgiga...
  2. kükid ja alaselg

    Ka minul oli sama probleem, rääkisin treeniriga ja ta soovitas kettad jalge alla panna, et siis nagu toetad kannaga või pooljalaga(pead ise endale sobiva leidma) ja siis probleem kadus...teien asi olen mõelnud ka sellepeale,et pold õige jalats, ei toetanud kanda korralikult, nüüdsest uued jalatsid, mis ideelselt mugavad ja toetavad, ei kasuta enam kettaid ja selg ka enam ei valuta jõuda pumpamisel ja vea kõrvaldamises
  3. Bodycombat

    Et siis on kellegil ka äkki siuke probleem..käisin combatis ja trenn lõppes kell 21 aga kuna ajab pulsi päris kõrgele, siis ei jäänud magama kella 01-ni öösel kuidas teiega lood on, kes käite?
  4. Et siis kuulsin sellist asja, pidavat ka tõele vastama, et tekitab tsellut? Oskab keegi põhjendada miks nii?
  5. Gaseeritud vesi ja tselluliit?

    küsisin ka treeenri käest, ytles, et on jah nii, aga tal pold meeles, miks see nii on
  6. Hakka Les Millsi instruktoriks!

    Kas selleks on veel mingid nõudsmised? või piisab ainullts elelst,et spordiklubi võtab nimekirja? Ettetänades
  7. Naistele

    1) Soojendus 5+5=10 2) kükk 8,75+8,75=17,5 3)rind 5+5 4)selg 7,5+7,5=15 5)triitc 2,5+2,5 no ei jaksa kuidagi rohkem... 6)biic 3,75+3,75=7,5( 55 kavas tegin 5+5) 6)väljaaste 5+5 või ülödse ilma, kui eelnevalt spinningus käin 7)õlg 2,5+2,5 või siis 1,25+,1,25 8)kõht 5 käinud 7 kuud ja raskusi lisanud eriti ei ole , kigi kui algusega võrraleda siis kindlasti...olin 55 kavas ainuke naine kes tegi biitsi 5+5..aga see suht kerge ka oli...ja 7 kluuga olen saavutanud täiesti pumbatud keha...nagu käiks jõusaalis
  8. ise olen naine ja ytlen enda kohta : käin enesetunde pärast ja meeldib pumbata, aga ilus keha on küll lahe, kuid EI TEE seda meeste pärast...ikka endale..
  9. Bodycombat

    aga Pumper, kus klubis sa käid ja mis kell sul combat hakkab, kui küsida tohib.. ?
  10. Mike McSweeney

    kurb on küll, kui hakkavad olema kehevmad kavad...kuid loodame siiski, et ta on suutnud leuida/koolitada tasmel mantlipärija küll aga imestan, kust te neid linke kõiki leiate, eriti mis puudutab muusikat
  11. uus bp

    Minua rust pole ammu juba nii head kava old...super
  12. uus bp

    aga kommenteerige siis, kuidas kellegile meeldib?
  13. valutavad lihased

    jasmiini: sma mure siin... :S praelt just mõtlesingi,et homme trenni, et tuleb vist panna jälle min raskus...no kohe üldse jõudu pole...viiase trenni aeg oli veel pulss 178
  14. teistsugused lihased

    võib olla prooviksid mitte jõusaali vaid bodypumpi
  15. valutavad lihased

    heh...ma rõhutasin, et eesmärk ei ole midagi kellegi raskuste kohta öelda..aga kui kui ise esimest korda käisin ja kõik käed haiged olid, sain natuke leevendust selliselt asjalt nagu voltaren...iga max 2 tunni tagant määrisin biici... siis oli isegi talutav natuke..
  16. valutavad lihased

    aga mehed, teie ka võiksite natuke oma raskusi siia kirja panna
  17. valutavad lihased

    hmm...vaatan siin enda raskusi 5 kuu tulemusega (eesmärk ei ole mitte kedagi maha teha vms) aga mis siis saab kui olen käinud poolteist aasta... imelik hakkab...kas siis teen meestega juba yhte moodi...
  18. valutavad lihased

    võrdluseks siis toon välja omad raskused (olen naisterahvas ja bp käinud 5 kuud) kirjutan palju kokku raskus on kangil: soojendus 7.5 kg kükk 20 kg selg 15 kg rind 10 kg triitseps 5-7.5 kg biitseps 10 kg jalg viimasel ajal viilima hakanud , kuid kui kangiga teen siis 10 kg õlg 2.5 + 2.5 kõht 5 kg on tõesti mõtetu
  19. Tegelen aktiivselt spinninguga ja bodypumpiga, trenne umbes kokku 5, kas oleks mõtet tarbida ka mingit jooki, eesmärk rasvapõletus+vormis pysimine, natuke lihast tahaks ka..
  20. Kas oleks tarvis mingit jooki?

    Aga, et siis milliseid täpsemalt?
  21. Head taastajat???

    soovitage palun head taastajat peale trenni, kuna tegelen suht palju aeroobse- ja jõutreeninguga?
  22. Uus BP

    kuidas meeldib uus kava teile? Mulle tundub natukle biitseps nõrga võitu, aga triitseps on sellegiüpoolest hea
  23. jalad massiivseks

    Minul on jalad väga tugevalt arnenud spinninguga....ikka tõsine lihas juures
×