Jump to content

crawe

Kasutajad
  • Sisu loend

    208
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik crawe postitused

  1. Kas Eestisse keegi Cell-Techi ja Nitro-Techi tooteid toob? Kuulsin, et Ott Sina peaksid kumbagi nendest maale tooma? Jõudu
  2. Tere Fred! Mis sina arvad, et kas on mõtet massi perioodil igat lihasgruppi nädalas 2 korda läbi teha (v.a jalad)! Kui taastumine hea ning tunned, et miks mitte! Ise tegin nii, raske oli aga edasiminek tundus hea, kui tegin nii et 3 hullu treening nädalat, 1 kerge! Ja üleülde teistele ka, kas keegi teist üldse teeb 2 korda igat lihasgruppi 7-8 päeva jooksul (v.a jalad siis, sest need taastuvad ikka kauem, vähemalt minul) !!!!
  3. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    mnjah, eeskujuks ma teda ei võtaks, metaanist liiga läbi imbunud aga õnnne
  4. Tänud Fred, eks ma siis jätan tribuluse söömise järgi! Aga kas siis võiks öelda, Eiselti Retibol ja Ekdisten on sama mõtetud tooted? to tank: söömine ongi korras
  5. 1) Tere Jälle! Küsimus järgmine, et kas sa tead kas keegi on antuid tooteid koos kasutanud ning neil esinenud tugevat kõhuvalu ja öösiti oksendamist!??? Mul paar korda on nii olnud, kuigi võtan mõlemaid tooteid pakendil ettenähtud kirjutiste kohaselt! 2) Eriti kummaline on aga ZMA pakendi soovitused: meestel 3 kapslit, naistel 2, kus iga kapsel sisalda juba 30g tsinki, 500mg Mg-aspartaati ja b6 päevane norm oli ka vist olemas! Ja tarbida enne magama minekut tühjale kõhule! Samas konsulteerides ühe arstiteaduse õpilasega, siis tema rääkis et tsingi ülemäärane kasutamine (üle päeva normi) on üldse tervisele kahjulik jne...???
  6. tänan fred! Jällegi tuli tiba tarkust juurde
  7. otsin treenerit algajale naisterahvale

    tere, soovitan ennast
  8. lugesin ise ka antud materjali, et ei anna trenni lõpus viimast, et koguaeg jätad nati varu! üpriski huvitav, viimasel ajal olengi nii teinud ning selle palavusega ei tahagi maximumi anda päikest
  9. siin on tegelt väike tõde olemas, et lehma ja kitsepiimaga tuleks mitte ülepingutada, sisaldab kaseiini mis omakorda mõjutab raua imenudmist! Aga, nii palju kui on inimesi on magusid nii et eks see individuaalne on! Ise ma pole elus tilkagi piima joonud v.a siis kui titt olin
  10. to Mr. Y: lugenud ma arvan et olen rohkem kui vaja! Mind huvitab lihtsalt vanema ja targema kommentaar! Et mis füsioloogilised muutused organismis toimuvad jne... Võibolla oli mu küssa pahasti sõnastatud aga lihtsalt tahan teada kui paljud on nii teinud ja mida arvab sellest spetsialist!
  11. to MR.Y: Mõtetu!!!! Kust otsast, oleks hea ju teada kui palju on siin olemas kutte kes teevad igat lihasgrupi nädala jooksul 2 korda! JA mis kuradi treening viis see on kui ma 14 päeva jooksul väsitan ühe kora lihasgruppi, mu vanaema teeb nii trenni, nii et ära aja pada!!! Muidugi on erinevaid viise, on ka erinevaid inimesi, sellepärast ma ka küsisin seda ning selleks see foorum on! Enne kui ütled siis mõtle!
  12. Parim põhjala 6 pakk - pane paremaks !

    peaks ka oma kõtu välja panema
  13. kreatiin viinamarja mahlaga

    eraldi kreatiini ja proteiini sheiki pole kül mõtet teha!!!! Lihtsalt rohkem vedelikku panna!
  14. Tuttav tunne! Sa teed liiga suure raskusega, jägi oma tehnikat! Harjutus on kül väga isoleeritud aga samas jälgi et pingi serv oleks kindlasti kaenlaaegus, et ei jääks sinna vahele suurt vaba ruumi! Seda harjutust tehes, et on just küünarvarre luudes suur kormus, seda eriti kui sa teed seda suurte raskustega! Nii, et jah, algul väiksemad raskused ning vahepeal võid juselle harjutuse asendada millegi muuga ning siis 2 nädala pärast uuesti ette võtta!
  15. 5x5 Süsteem

    to eintsius: ülikoolis pead nati õppima aga väga meelelahutuslikult kirjutad ,thx aga teised: tehke sporti
  16. mõõda ennast

    Jõujunn peaks kül võistlustel käima, väga proportsioonis tundub olevat
  17. Vitamiinid

    et siis tsinki päevane norm 15-30mg!? Nagu aru saan!
  18. mõõda ennast

    reis - 62 säär - 41 õlavars - 38 käsivars - 30 puus - 89 (kui ma ikka õigets kohast mööötsin ) Rind - 110 kael - 40 kõik ilma pumpamatta siis ja väike dieedi periood on Pikkus 195, kaal 93-94 hetkel, rasva 10-14 %
  19. vajan abi

    Arvan, et kui oled algaja siis peaksid sa igat lihasgruppi 2 korda nädalas tegema, või siis tsüklitena, et ei jääks mingi 5-6 päevast pausi sisse näiteks rinnale jne... lihas taastub sul ära ja mis need ülejäänud 3-4 päeva teed? Igaljuhul ise alustasin nii, ja asi töötas!
  20. Vitamiinid

    ühesõnaga teen 1000 eegused vitamiini pakid on mõtetud
  21. Kas ma saaks ka mõne fitnessi piiga oma kaissu On siin keegi vaba ja vallatu
  22. Vitamiinid

    thx oldman! Ma ju teanseda ise ka, et sportlastel rohkem vitamiine vaja Aga asi hakkas huvitama kuna need päevased vajadused mida öeldakse ei klapi müügil olevate toodettega! Näiteks Animal Pak, Anabolic hard pack jne
  23. Vitamiinid

    Mis on normaalne 5 tähtsama (c, b grupi omad jne) vitamiini päevane kogus ning kõige õigem aeg neid võtta! Kindlasti hommikul aga kas poleks mõtekas ka vitamiinid päeva peale ära jagada? Et mis näiteks peaks olema päevane püridoksiini (b6) jne teiste tähtsamate vitamiinide kogus just kulturismi harrastajale? Ostsin apteegist näiteks kõik b grupi vitamiinid, seal oli vist b6 10mg kui ma ei eksi, on seda vähe või palju
  24. kreatiin aastaringselt

    kuulge mehed, lugege ennem natukene sellest on nii palju juba räägitud, et oioi! Ja keha toodab ise ka kreatiini... Pange otsingusse kreatiin vms ning leiate palju materjali!!!
×