Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Lugesin raamatu läbi ja täitsa meeldis. Hullult oli mehel koguaeg motivatsiooni rabeleda, kuskilt ilma veeta uberikust Kalifornia kuberneriks. Pidevalt õppis midagi ja siht oli koguaeg silme ees. Nats ilustatud kah raamat muidugi, eriti poliitiline osa, tema silmis ajas ta oma osariigi eelarve suure vaevaga tasakaalu, minu silmis võttis järgmise jõhkra laenu kaela, aga see vist usas standard, et homne põlvkond maksab.

    Steroididest rääkis niipalju, et algusaegadel läks tavalise arsti juurde ja arst siis kirjutas mõned tablad, aga kogused umbes 20 x väiksemad, kui tänapäeval.


  2. Kuna sümptomid (igemed veritsevad ja altzimer läheneb) viitasid D-vitamiini puudusele, siis lasin testi teha ja sain tulemuseks 89 nmol/l. Osade tabelite järgi peaks nagu OK olema, teiste järgi oleks normaalne vähemalt 125+. Kalamaksaõli võtan stabiilselt, kas peaks veel eraldi D- vitamiini võtma?


  3. Kas sysivesikute minimaliseerimine voi arajatmine halba kehahaisu pole pohjustanud? Ammoniaagilaadset higihaisu naiteks? Olen seda osade inimeste puhul tundnud ja minu jaoks taiesti talumatu, eriti veel kui jousaalis hiljem sama masinat/pinki kasutada.

    Peale teravilja ärajätmist kadus mul üldse higihais ära. Kui vahest õlut joon, siis tuleb tagasi.


  4. Ei, mul ei ole 6000 standard, aga siis ma tunnen ennast kõige paremini üldiselt, kui on rämedalt saasta laaditud. Ise ma arvan, et osaliselt ongi süüdi selles aju-udus pidev hüppamine madala ja kõrge süsika vahel.

    IF tegelikult teengi, kuigi 12.00 alates hakkan sööma, aga mõistust oleks vaja kuni 16.00.

    Ok, ma proovin enne täieliku ketoga üritamist veel madala süsikaga. Võibolla on asi ka kalorite koguses? Palju oleks ok päevas, kui BMR on 2000 ja ega ma suurt sittagi tee päevas, üldiselt istun arvuti taga. 3x nädalas trenn 1h korraga, jõuharjutused.


  5. Ma olen hullult hädas selle "brain fog"-iga, 90% ajast on mälu null ja teravus kadunud. Teen low carb, ei sobi, panen süsikaid juurde, jään magama+ muud jamad. Õudne jama ikka küll, teravat aju oleks vaja, aga praegu tundub ainuke töötav variant 6000kcal totaalset saasta päevas. Süsikate piiramisega kehakaal kukub ilusasti ja muud tervisenäitajad paranevad, aga seda oodatud mõistuse selgeks löömist pole veel kogenud.


  6. Lihtsalt low carbiga oli see probleem, et hakkas nagu õppeedukusele servast.

    Oskad sellest lähemalt rääkida? Low carb ja keto vahest trenni ja mõistuse/meeleolu kohapealt.

    Endal on samuti low carbiga tihti ajus hall udu, päris selgeks pole kunagi löönud, nagu paljud kirjeldavad. Kas ketos lööb siis mõistuse järsku selgeks?

    Kui sa ketos oled, kas energia liigutamiseks oleneb kah söödud kaloritest? Ma low carbiga pean hullult regullima toidukogustega, et oleks jõudu/tahtmist trenni teha. Niikui liiga madalaks jääb, on võimatu näiteks lõuga tõmmata, 1 seeria teen ära ja pilt taskus.


  7. Meil 16 aastaselt oli kõigil sama jama, kes jõusaalis käisid. Need, kes endale pulbrid ostsid, hakkasid kasvama, teised ei hakanud. Proovisime küll igasuguseid võtteid, näiteks peale trenni poole liitrine jogurt, kuhu oli hapukoor sisse pigistatud-tulemuseks ainult ärajäänud õhtusöök, kuna kõht oli kurguni täis. Kui on hästitoimiv organism, siis täiskõhutundele palju vastu ei suuda seista ja juurde toppida toitu. Nagu vastupidigi, kaua nälga ei suuda kannatada.


  8. No kui me ameerika piimast räägime, siis see on hoopis teine teema. Seal on kõigil lehmadel kiip küljes, kui lehm tuleb lüpsmast, siis olenevalt sellest, kuipalju piima andis, avaneb talle värav, kuhu minna. Üks värav viib magama-sööma, teine värav viib veterinaari juurde, kus saab mehise glükoosisüsti.

    Pole ime, et niimoodi saadud piima mittejuuest diabeeti ravitakse.


  9. V-o on asi töödeldud piimatoodetest. Otse talust oled ostnud ja proovinud?

    Kindlasti on vahe sees erinevatel toodetel. Või on täiesti ok, hapukoor kah enamvähem, puhas piim vist kah, kuigi seda joon vähem. Pastöriseeritud standardpiim on kõige hullem, tõenäoliselt koguse tõttu, mis seda korraga sisse valada annab.

    Tegin ka koduse laktoositalumatuse testi kunagi, olin väga pikalt näljas ja siis valasin pool liitrit piima sisse, mingeid vaevusi polnud, niiet laktoositalumatust mul pole. (vähemalt selle testi järgi)

×