Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Mis trenn on? Kas vahepeal väga kõrge intensiivsusega liigutusi kah teed? Korra nädalas tuleks pulss lakke rabeleda paari minuti jooksul, see aitab mõnel.
  2. Ussi- ja püssirohuga, intermittent fasting

    Söö trennipäeval natuke üle ja puhkepäeval alla.
  3. massilisaja või valk

    Kui su proteiinisheik on maitsev, siis on seal juba mingi süsikas sees.
  4. Jõusaali kõige hullemad harjutused

    Mitteükski masina või kangi harjutus ei meeldi. Meeldivad ainult oma keharaskusega tehtavad harjutused.
  5. Ussi- ja püssirohuga, intermittent fasting

    2-3 korda päevas söömist tähendab siis minu puhul 60-80g valku toidukorra kohta? Praegu on mul üks toidukord 30g valgusheik, tegelt peaks rohkem panema?
  6. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Inna Uit Praegu
  7. Uus "revolutsiooniline" tõstekang

    Mõni lühem mees saa jõutõmmet teha nii, et kettad jäävad maha...
  8. Mikk Raudsepp

    Päris hea areng!
  9. Arnold Schwarzeneggeri uus stiil

    Lugesin raamatu läbi ja täitsa meeldis. Hullult oli mehel koguaeg motivatsiooni rabeleda, kuskilt ilma veeta uberikust Kalifornia kuberneriks. Pidevalt õppis midagi ja siht oli koguaeg silme ees. Nats ilustatud kah raamat muidugi, eriti poliitiline osa, tema silmis ajas ta oma osariigi eelarve suure vaevaga tasakaalu, minu silmis võttis järgmise jõhkra laenu kaela, aga see vist usas standard, et homne põlvkond maksab. Steroididest rääkis niipalju, et algusaegadel läks tavalise arsti juurde ja arst siis kirjutas mõned tablad, aga kogused umbes 20 x väiksemad, kui tänapäeval.
  10. Mõnus cyborg. Sellel tädil võiks USB port kah olla seal kõrval, laseks uue softi talle peale.
  11. Vitamiinid

    Kuna sümptomid (igemed veritsevad ja altzimer läheneb) viitasid D-vitamiini puudusele, siis lasin testi teha ja sain tulemuseks 89 nmol/l. Osade tabelite järgi peaks nagu OK olema, teiste järgi oleks normaalne vähemalt 125+. Kalamaksaõli võtan stabiilselt, kas peaks veel eraldi D- vitamiini võtma?
  12. Toitumine

    Kuidas see restos ülesöömine käib? Võtad prae, sööd ära ja tellid uue? Ei mäleta sellist kogemust enda puhul.
  13. Peale teravilja ärajätmist kadus mul üldse higihais ära. Kui vahest õlut joon, siis tuleb tagasi.
  14. Ei, mul ei ole 6000 standard, aga siis ma tunnen ennast kõige paremini üldiselt, kui on rämedalt saasta laaditud. Ise ma arvan, et osaliselt ongi süüdi selles aju-udus pidev hüppamine madala ja kõrge süsika vahel. IF tegelikult teengi, kuigi 12.00 alates hakkan sööma, aga mõistust oleks vaja kuni 16.00. Ok, ma proovin enne täieliku ketoga üritamist veel madala süsikaga. Võibolla on asi ka kalorite koguses? Palju oleks ok päevas, kui BMR on 2000 ja ega ma suurt sittagi tee päevas, üldiselt istun arvuti taga. 3x nädalas trenn 1h korraga, jõuharjutused.
  15. Ma olen hullult hädas selle "brain fog"-iga, 90% ajast on mälu null ja teravus kadunud. Teen low carb, ei sobi, panen süsikaid juurde, jään magama+ muud jamad. Õudne jama ikka küll, teravat aju oleks vaja, aga praegu tundub ainuke töötav variant 6000kcal totaalset saasta päevas. Süsikate piiramisega kehakaal kukub ilusasti ja muud tervisenäitajad paranevad, aga seda oodatud mõistuse selgeks löömist pole veel kogenud.
  16. Oskad sellest lähemalt rääkida? Low carb ja keto vahest trenni ja mõistuse/meeleolu kohapealt. Endal on samuti low carbiga tihti ajus hall udu, päris selgeks pole kunagi löönud, nagu paljud kirjeldavad. Kas ketos lööb siis mõistuse järsku selgeks? Kui sa ketos oled, kas energia liigutamiseks oleneb kah söödud kaloritest? Ma low carbiga pean hullult regullima toidukogustega, et oleks jõudu/tahtmist trenni teha. Niikui liiga madalaks jääb, on võimatu näiteks lõuga tõmmata, 1 seeria teen ära ja pilt taskus.
  17. Kas on OK teie arust?

    Low carb on aga high fat ei ole. Pead rohkem rasva saama, muidu pikalt ei tee seda kava.
  18. Kaalust juurde!

    Ja kaal ei tõuse sellepeale? Siis lisa 2 liitrit piima juurde.
  19. Algaja treening kodus

    http://www.fitness.ee/treeningkavad/63 Ise teen seda. Alguses tegin igast ühest ühe seeria, mitte kolm.
  20. Kaalust juurde.

    Meil 16 aastaselt oli kõigil sama jama, kes jõusaalis käisid. Need, kes endale pulbrid ostsid, hakkasid kasvama, teised ei hakanud. Proovisime küll igasuguseid võtteid, näiteks peale trenni poole liitrine jogurt, kuhu oli hapukoor sisse pigistatud-tulemuseks ainult ärajäänud õhtusöök, kuna kõht oli kurguni täis. Kui on hästitoimiv organism, siis täiskõhutundele palju vastu ei suuda seista ja juurde toppida toitu. Nagu vastupidigi, kaua nälga ei suuda kannatada.
  21. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Veedan vahest aega lugedes ühte paleo foorumit ja seal võtavad tihti sõna ex-veganid. Põhiline, mida räägivad, on see, et kogu aja valetasid endale ja teistele oma heaolu kohta.
  22. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Paleo dieet tähendab lisaks piimatoodetele ka teravilja ärajätmist, mida seostatakse samuti allergiate ja nahaprobleemidega.
  23. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    No kui me ameerika piimast räägime, siis see on hoopis teine teema. Seal on kõigil lehmadel kiip küljes, kui lehm tuleb lüpsmast, siis olenevalt sellest, kuipalju piima andis, avaneb talle värav, kuhu minna. Üks värav viib magama-sööma, teine värav viib veterinaari juurde, kus saab mehise glükoosisüsti. Pole ime, et niimoodi saadud piima mittejuuest diabeeti ravitakse.
  24. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Kindlasti on vahe sees erinevatel toodetel. Või on täiesti ok, hapukoor kah enamvähem, puhas piim vist kah, kuigi seda joon vähem. Pastöriseeritud standardpiim on kõige hullem, tõenäoliselt koguse tõttu, mis seda korraga sisse valada annab. Tegin ka koduse laktoositalumatuse testi kunagi, olin väga pikalt näljas ja siis valasin pool liitrit piima sisse, mingeid vaevusi polnud, niiet laktoositalumatust mul pole. (vähemalt selle testi järgi)
  25. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Mul lööb näonaha kiiresti siledaks, kui piimatooteid piiran. Nooren olin "liiter piima päevas" mees ja valus akne oli küll kallal. Niiet kirjutagu mida tahavad, minule ei sobi.
×