Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Ma ise suht samades mõõtudes (95/192) ja tahaks kah peki maha ajada, aga rasvaprotsenti vaadates ja vähe arvutades ei jää midagi nagu järele. paneb pidevalt mõtlema, kas peaks äkki kuidagi pekine olles mõned kilod liha juurde kasvatama, enne kui maha võtta. Aga pilte vaadates tundub, et nii vist ikka vähe parem, madal rasvaprotsent annab ikka visuaalselt massi juurde.


  2. Valgupulber vs tavatoit, põhiline probleem on see, et väga paljud (eriti nooremad rikkumata ainevahetusega) inimesed ei suuda tahket toitu teatud piirist rohkem süüa. Eriti valgurikast maitsetut toitu. Kui vähe suhkruga maitsestada, siis lähevad kalorid lõhki.

    Ma olen isiklikult näinud, kuidas mõned julmalt kasvama hakkavad võrreldes teistega pulbreid tarvitades. Me läksime 16a-selt peale jõusaali poest läbi, võtsime 0,5 liitrised joogijogurtid ja vajutasime sinna 250g hapukoort sisse, teised võtsid valgusheigi. Tulemuseks oli see, et meie ei kasvanud, teised kasvasid. Loomulikult ei olnud põhjus selles imepulbris, vaid selles, et meil oli õhtuläbi kõht sellest hapukoorest kõriauguni täis, valgushake´i joojatel oli tunni pärast tühi ja sõid veel suure prae kodus peale. Võibolla veel üks shake.

    Muidugi saab tavatoiduga harjutada ennast vaikselt rohkem sööma, aga kui saab ka lihtsamalt?

    Mul on endal kodus kasvamas paar sportlast, täiesti hull koormus on peal trenni mõttes, aga isu ei tule järgi. Kahju vaadata, kuidas kasv aeglane ja trennis jõudu pole. Tõsiselt hakkan juba valgupulbri lisamise peale mõtlema. Ainus piirang hetkel on see, et valgupulber ei ole siiski tavatoit. Iga kord, kui olen ise seda tarvitanud, on erinevad sümptomid ilmnenud, mis tavatoiduga ei ilmne. Nahaprobleemid, kuumalained üle keha, käte sügelemine jne.


  3. Tänapäeval on liiga ajamahukas välja sõeluda olemasoleva info hulgast õigemaid ja endale sobivamaid lähenemisi, seega autoriteetide tähtsus suureneb. Lihtsam on valida endale igast teemast mõni autoriteet, kellega sa juba oled mingis asjas nõustunud ja edaspidi automaatselt nõustud aja kokkuhoiu mõttes.

    Targem tegu tundub olevat valida autoriteediks selline inimene, kes juba tööna tegeleb sellesama teooriate analüüsimisega, milleks meil aega ei ole, mitte selline, kes mingit ühte teooriat promob.


  4. Näituseks minu tänane õhtusöök:

    eilne kanakoib, banaan, peotäis rediseid, 80g vinnutatud kanasnack, veits friikartuleid, Pool kilo sealiha, salatiga (5 tomatit, kurk, sibul, pool pakki rohelist, paprika), neli õlut ja pool kilo eriti rammusat jäätist.

    Mahuks veel. Mõtlen, kas süüa 380g magus kohupiim kah või mitte. Nii võetakse juurde.


  5. Aga kas keegi on uurinud, mis sellist enesetunnet tugeva pingutuse järel põhjustab? Mõõtnud mingeid verenäitajaid(näiteks laktaadi sisaldust veres) vahetult peale väga tugevat pingutust siis kui hakkas halb olla?

    Minul hakkas siis paha, kui vett jõin palju suure pingutuse kõrvale. Kui vee joomise ära jätsin, enam nii hull polnud. Kui magu vett täis, siis pidi veri kõhtu valguma ja vererõhk langema ja see tekitabki sita enesetunde. Või midagi sellist.


  6. Ma uurisin netist muna kohta ja päris palju vastuseid leidsin, kus inimesed olid mingil hetkel munade vastu allergiliseks muutunud. Et 10 aastat sõid rahulikult väga palju (5+ päevas) ja korraga hakkasid alllergilised reaktsioonid tekkima. Aga kui ta kolesterooli jms pärast muretseb, siis see jah suht ümber lükatud praeguseks hetkeks.


  7. Kas on mingit seost näljatunde tekkimise puhul, kuipalju koguseliselt toitu sööme? Näiteks ajada sisse suur kogus madalakalorilist toitu, venitada magu tublisti, või selleasemel väike rammus rasvaamps. Maovähendusoperatsiooni puhul paljud räägivad, et isu kaob ära, kuigi ollakse tugevas alakaloraazis.


  8. Kuna sa oled fotograaf, siis treenerilt raha tagasi nõudmine võrdub minuarust sinult raha tagasi küsimisega, kui kliendile oma nägu pildil ei meeldi. Pole mõtet seda maailma selliseks ajada, saame ikka hästi läbi omavahel.

    Samas kui su sõbrad on näiteks advokaadid ja külmalt kalkuleerivad ärimehed, siis personaaltreeneri kohtusseandmine ja talt valuraha kättesaamine tõstab su väärtust kindlasti sõprade silmis, saad seltskonnas tähelepanu ja võibolla ka mõne tasuva ärikontakti lisaks. Sinu valik.


  9. Minuarust peaks kah kõik sõbra sünnipäevad toidukavasse sisse mahtuma. Ma tahtsingi teada, kuidas tema näeb seda elu, mis esmaspäevast algab. Spartalik režiim või ikkagi paindlik kava, kus on ruumi ka tordile ja alkole?

×