Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Olgem ausad, mehel on kõva vorm! Võttes arvesse fakti, et treening staaz nii väike siis ju suurepärane tulemus. Kõigil vaja kohe turja karata, et see sitt ja too sitt, paneb roide...Tuletage meelde millised te peale 5te kuud treeninguid olite? (:

    Võtte arvesse fakti, et 6 kuuga saab inimene kasvatada naturaalselt maksimum 4 kg lihast, ideaalse toitumise, trenni ja puhkamise juures. Siin vist enne postituse muutmist käis läbi, et nädalas 6 trenni, lisaks 10 seeriat jalgu iga ülakeha päeval. sellise tempoga peab algaja naturaalselt vastu täpselt 3 nädalat ja lihased vähenevad pigem. Eest ära arenenud õlad on seetõttu, et seal on rohkem androgeenide retseptoreid, mis reageerivad paremine steroididele.

    Ma olen näinud piisavalt mehi ja nende 5 kuu tulemusi, normaalsete kavade juures. Tulemused ei ole ligilähedaseltki sellised. Samuti olen näinud tavaliste alade sportlasi, kes aastaid jõusaalides käinud treeningu osana ilma erilise arenguta ja siis vahetusüliõpilasena usas "pudru" pealt treeninuna tohutu lihase arengu on saanud.

    Sa võid uskuda mida tahad, siin teemas on kas treeningaja pikkusega vähe liialdatud või siis vähe tummisemaid "massilisajaid" kasutatud.


  2. disk tagasi ja valu kadunud.

    Ma just täna arsti käest küsisin ja tema sõnul ei tehta riigi raha eest ühtegi magnetuuringu pilti pärast kontrollimiseks, kas disk on nüüd tagasi läinud. Niiet kui sa 5x oma raha eest neid pilte pole teinud, siis ei saa ju kindel olla, et disk läks tagasi.

    Samuti olen vaadanud youtubest neid videosid diskitüki eemaldamisest ja ei kujuta päris hästi ettegi seda tagasiminemist.


  3. Kas keegi teab kedagi või suudab kasvõi netist leida kellegi loo piltidega, kes on lchf järgi toitudes saanud rasvaprotsendi 30 pealt 7-8% peale?

    Kõik mis ma suudan leida, on ülipaksud saavad tavalisteks paksudeks.

    Mõtlen just tavainimesi, mitte neid, kes sellega raha teenivad.

×