Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Üks sõber tegi kunagi jõusaali. Lõpuks müüs ta oma osaluse ära, sest ei suutnud kuulata enam kulturistide omavahelisi jutte. 99% käis jutt söögist. Ja niimoodi aastast aastasse. Nooremad rääkisid kellelegi vastu lõugu andmisest. Juba antud lõugadest ja veel andmata. Neid olen kah ise kuulnud.

    Näide kah:

    Kaks suhteliselt jämedat venda istuvad peale trenni saunalaval ja räägivad:

    "kuule, tead, käisin laupäeval mingil saunakal, naised olid normaalsed, aga mehed täielikud jobud. Jube igav oli, aga siis läksime sauna. Meestel olid kõigil jumalast jämedad ketid kaelas! Tuli välja, et tegelikult olid jumalast normaalsed vennad!"

    Teine mees noogutas mõistvalt.

    Teine lugu. Pühendunud jõusaaliskäija, kellega koos töötasin, räägib mulle hommikust õhtuni lugusid sama stsenaariumi, kuid erinevate osalistega: keegi solvas teda mingitmoodi ja tema andis talle selleeest peksa. Nii mitu kuud järjest. Vahel rääkis ka naistest. Üks lugu oli hea, kui ta kirjeldas, kuidas ta ühe naise maha jättis, sellepärast et temaga polnud millestki rääkida...! Anna kannatust, mees valdas ise ainult ühte teemat.


  2. midagi negatiivset ei ole, aga kirjutaks ühe positiivse hoopis B)

    tegelen aerutamisega ja valmistusin pikamaa võistlusteks: otsustasin proovida süsivesikute laadimist. Tühjenduse lõpuks oli küll selline tunne, et võistlus ju 3 päeva pärast ja jõudu pole, aga siis sõin ilusti süsivesikuid kõvasti ja minek oli ikka hoopis teine kui muidu.

    TOITUMINE ON TÄHTIS!!!

    Mul oli vastupidi: tundsin, et iga keharakk on ääreni süsivesikuid täis aga mitte mingisugust minekut ei olnud. Üldiselt on viimasel ajal hakatud loobuma teiperitest, ise olen kaks korda proovinud ja mõlemad korrad ebaõnnestunult. Ma arvan, et seda saavad teha aktiivsed sportlased, kelle organism omastab aineid kiiremini, mitte minusugused amatöörid.


  3. Ütleme nii, et keskmine jõusaalimees on suhteliselt nüri kuju, madala intelligentsiga ja pooleldi kirjaoskamatu. Enamus jõusaalis käijatest ei tee seda keha ilu ja harmoonia ega tervise pärast, vaid selle mõttega, et "mul on suurem kui sul". Olen aastaid vahelduva eduga jõusaalides käinud ja seal meeste jutte kuulanud. No lase kuul pähe, nagu neandertaallaste hulka oleks sattunud. Ju sellest ka siis halb maine.

    Tasakaalustuseks pean ütlema, et vanemad mehed (30+) on üldjuhul teistsugused ja loomulikult treenerid, kes on oma olekult ja käitumiselt nagu ükskõik mis teise ala sportlased, avameelsed ja sõbralikud.


  4. Mina soovitan kindlalt joosta sest see vähendab rasva % ja teha umbes kaks korda nädalas kõhulihaseid 3X max kõhupingil ja maas.Aga võid teha ka kolm korda nädalas aga üle selle pole mõtet võib tulla taandareng ja lihas ei kasva ning tekib ületreenitus!

    Äkki täpsustaksid, miks tekib ületreening?


  5. Väike statistika:

    nez 10 kustutatud posti

    pacman 6 kustutatud posti

    kame 21 kustutatud posti

    prikull 14 kustutatud posti

    vagula 5 kustutatud posti

    Oldman 6 kustutatud posti

    Kuue siin teemas sõna võtnud isiku postitustest on kustutatud kokku 62.


  6. to: Rambo vend

    Kas sa midagi inimese füsioloogiast ja sportliku treeningu alustest oled kuulnud?

    Mismoodi on Vend Vähk saanud sellised kõhulihased? Kas tema treening ei lähe mitte vastuollu sportliku treeningu alustega? Kas kõikidel inimestel on ühesugune füsioloogia? Ma olen neid küsimusi esitanud ka teistes topikutes, kahjuks on need kadunud.


  7. Tooge mõni konkreetne näide ka.

    Konkreetrsed näited on ära kustutatud.

    1. Aga paneme kõrvuti Ott Kiivikase ja 15 aastase jõusaaliga alustava koolipoisi. Kas nendele saab ühesuguseid treeningmeetodeid soovitada? Minuarvates ei saa, kuigi seda siin koguaeg tehakse.

    2. Keskmine vanus on siin 15-16, kui see oligi teie eesmärk, siis saan ma tõesti aru, et ei tohi oma vastustega 16 aastasi 130 kilo rinnalt suruvaid rüblikuid kuidagi maa peale tagasi tuua.

    3. Siit on tõesti võimatu leida uusi ideid treeninguteks, ma ei tea, kas need on ära kustutatud või tõesti ei treenigi keegi teistmoodi, kui algajate ja edasijõudnute kava järgi. Uuemad tuuled hakkasid siin puhuma, kui Vend Vähk rohkem sõna hakkas võtma ja oma kõhulihasetreeninguga näitas, et ka teisiti saab.

    4. Küsimus - vastus:

    *Mul on ülekaal, mida teha?-Fatburner, aeroobses tsoonis jooks, kiirkõnd.

    *Trenni kestvus?-maksimum 1 tund, rohkem pole mõtet.

    *Mitu korda nädalas ühte lihast?-Üks kord, või maksimum 2 korda, mitte rohkem, hetkega ületreening.

    Eelnevad vastused on nii raudsed tõed, et erinevat arvamust pole võimalik avaldada. Kas tõesti ükski inimene pole hingeldades ja higistades kaalu kaotanud, 3 tunnise trenniga lihast kasvatanud?

    Loomulikult võiks teha kergejõustiku foorumi ja siis iga küsimuse vastuseks Erki Noole treeningkava kopipeistida.

    Mul on lihtsalt soovitus moderaatoritele, et kui nad tahavad seda foorumit vähegi asjalikuna hoida, siis kustutamine ei ole alati ainuke vahend. Muidu võib juhtuda, et varsti ongi kõik foorumi vastused sellised, nagu ühe eelneva postitaja omad (ei midagi isiklikku, näide sobib enamuse kommenteerijate kohta):

    "7 kilose hantliga biitsepsile 3 korda 50 seeriaid :o "

    "mind kaaaa :D:o:D "

    "piim on just tervislik :P "

    "no vaata sis tööriistad ja sealt alt harjutustepank ehk aitab :P "

    "õige jutt:) "

    "aga vahest võib ju ikka jooksmas käia, jalgu treenib ju ka sellega. "

    "mix sa ainult biitsa tahad teha, hantlitega saab ju teisi asju ka treenida :unsure: "

    "mis sa sis teha tahad sellega, hakata jäätist tegema :D "

    "no sis kõnni viimasel kilomeetril :D "

    "tõesti ole omaette :huh: "


  8. Ma ei saa aru, miks siin käib selline pidev teemade kustutamine? Minu 22 vastusest on kustutatud 9. Mida siin tohib siis vastata, kui enda kogemustele tuginevat nõu ei tohi anda? Enamus teemasid on kolmesõnalisi lauseid (ma teen kah nii, ma jõuan rohkem, ma lükkan 150). Niikui ma julgen vastu vaielda mõne tunnustatud spetsialisti arvamusele, nii on see vastus kadunud. Ise näete TV-s suurt vaeva, et jõusaaliga seotud valeõpetusi ümber lükata, samas peletate siit vähegi teadjad inimesed minema.

    Pange siis kohe reeglitesse kirja inimeste kasutajanimed, kes on puutumatud ja kelle arvamus on seadus.


  9. Igatahes siin Soomes on üks teatud koolkond/seltskond, kes peab seda väga normaalseks, et aeroobset pole üldse vaja teha - et milleks kaotada raskesti saavutatud liha... Sel teemal on lausa raamatki kirjutatud. Raamat on küll kulturismist üldse, aga aeroobse mittetegemine on üks teemadest sealhulgas.

    Kui sa pole just Kiivikase-Kalmuse klassist kulturist ja massiperioodil, siis on kindlasti aeroobset vaja teha.

    Sa lükkasid rahulikult terve raamatutäie teooriat ümber?


  10. Ise ei oska selle kohta miskit öelda. Toon siis ära enda toitumisplaani üldjoont5s.

    Laupäev ja pühapäev - toitumine korrapäratu.

    E-R üldjoontes:

    7:00 võileivad

    12:00 kergem eine - ntx risotto, võileivad, kohupiima natukene jms.

    14:05 kahekäigulin ekooli lõuna

    15:45-17:00 trenn

    17:20 170g kohupiima koos kõva moosikogusega

    17:45 kahekäiguline kooli õhtusöök

    20:00 korralik praad - kartulid, makaronid või riis liha, muna, pelmeenide vms.

    22:00 80g kohupiima, võileivad

    ja magama.

    Soovitus? Süsivesikutest võib puudu küll olla. Kooli toitumist muuta ei anna, kuid ülejäänud korrad saaks asendada küll.

    Sellise menüü puhul küll ühestki toitainest puudus ei tohiks olla. Samuti suudab sellise toitumise juures mitte rasvuda ainult kasvav organism. Kui oled veel kasvueas, siis võib jõuetus olla seotud ka sellega, et kõik organid (süda) ei jõua veel kasvule järgi. Kas kiiresti püsti tõustes lööb kõrvus kohisema? Palju vanust on?


  11. Mees, sul on kõige tavalisem süsivesikute puudus! Arvesta kokku, kas sa saad oma valgukogusega võrreldes piisavalt süsivesikuid. Ma ei oska teaduslikult seletada, miks palju valku ja vähe süsivesikuid jõuetust tekitab, aga niimoodi see on. Ise olen mõnikord teinud süsivesikute laadimist, siis on tõesti nii, et kui esmaspäeval ja teisipäeval panna ainult valgule rõhku, siis kolmapäeval on juba pilt taskus.


  12. Minge jooksma kell 21. 00, jookske sellises tempos nagu jaksate, aga lõpus tehke paariminutiline spurt. Siis venitus ja du?? ja magama. Efekt seisneb selles, et teil kaob söögiisu ära ja magama minnes ei õgi ennast täis.

    Kui te hommikul jooksete, siis on terve päev aega teha ettevalmistusi õhtuseks ülesöömiseks (ärajäetud hommikusöök, puuviljad ja vesi lõunaks).

    Kaalulangetamiseks ongi lihtne viis: Mõelge välja, mis hetkel teil põhiline õgimine toimub ja tehke sellel ajal midagi muud. Minge jooksma või magama.


  13. vesipiibus filtreerib vesi tossust enamuse tõrva ja tahma välja, kuid mitte 100% sellest

    vesipiibu tubaka karbi peale on kirjutatud

    nikotiini 0,3mg

    tõrva 0,0mg

    ma usun karpi rohkem kui sind

    M.O.T.T

    Millist tõrva ta siis välja filtreerib, kui tubakas sisaldab tõrva 0,0 mg?

    Kogu sellest plämast võib jääda mulje, et pane vesipiibule sigaret otsa ja kopsu tõrva enam ei jõua. Ah, me räägime üksteisest mööda. Minu point on see, et vesi pole mingisugune filter.

×