Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Kuna anaboolsed steroidid on kasutusel ka meditsiinis paljude haiguste raviks, siis huvitaks see, kas te kasutaksite steroide arsti järelvalve all, kui tal on kõik teadmised olemas, kuidas minimeerida ohtu teie tervisele.

    Arvestage muidugi seda ka, et halvemal juhul võite ikkagi surma saada.


  2. Ma küsiks igaks juhuks üle:

    Marek Kalmus, kas see oli viimane kord Teil dopingut tarvitada, kui hr. Tokko teile seda enne võistlusi pakkus ja te niiöelda "veenid jala pealt välja kusesite"? Ja alates sellest hetkest on kõik Teie dopingupruukimisega seotud kahtlused alusetud, lavastatud ja ebaõnnest põhjustatud(unustatud arstitõend)?


  3. Kõige targem oleks üles tunnistada ja kahetseda. Ott saaks raha endale jätta, kui ise tunnistab. Rahvas tunneb pigem kaasa, kuna me kõik oleme inimesed. Samuti on selge, et üles tunnistada on raske. Mulle tuleb meelde, kuidas isegi USA president vandus "i did not have sex with this woman", pärast tuli kõik välja ja ainus, mis rahva silmis probleemi tekitas, oli see, et miks ta valetas.

    Ka meie presidendiskandaali puhul oli oli palju varjamist algul, samuti õlireostuse puhul, praktiliselt iga skandaali puhul on viimane kommentaar, et oleks pidanud üles tunnistama ja asi korras.

    Niiet lihtne valem: kiire ülestunnistus, edasistest kommentaaridest loobumine ja viide ülestunnistusele, siis mõni muu skandaal, kui võimalik ja ongi kõik.


  4. See 5-6 korda päevas toitumine on loll soovitus. Enamus saledaid naisterahvaid, keda ma tunnen, söövad kolm korda päevas; hommikusöök, lõuna ja õhtu. Ja niimoodi on nad toitunud terve elu. Kui inimene sööb 6 korda päevas, siis tähendab see reaalselt seda, et ta ainult sööbki terve päev läbi. Kui siis natukene kogusega mööda panna, ongi kohe 5 kilo juures. Kõik ei ole kulturistid, kes oma toidupakikestega ringi käivad. Kuna teemaalgataja käib kaks korda nädalas trennis, pole talle muud mõtet soovitada, et söö vähem, kui kulutad ja su kilod langevad. Söö kasvõi ainult üks kord.


  5. Minuarvates on selle foorumi modereerijad teinud kõik, et siin üle 16 aastased ei sooviks sõna võtta. Kuruptil on 100% õigus. Asjalikust spordialasest foorumist on asi väga kaugel.

    Kui nüüd antud teemast rääkida, siis saab vastaja või küsija kirjaviisist ja kirjavigadest väga palju välja lugeda.


  6. Süsivesikuid ja rasvu eriti ei arvesta, kuidas isu on, niimoodi söön.

    3 nädalat olen jõutrenni teinud ja areng on  :P  Siin ei olegi mittemingisugust muud teadust, kui et sööge valku.

    Inimese organism ei mõtle nii nagu "kulturisti aju",st.süüa võimalikult palju palju valku,et see muutuks lihasteks.Valkude osakaalu ülemäärase suurendamise korral toidu üldhulgas hakkab kannatama teiste oluliste toitainete,eelkõige süsivesikute hulk.Süsivesikud aga on esmane ja peamine energia allikas.Sellest lähtuvalt peetaksegi suurimaks vastuvõetavaks valgu koguseks toidus 40% selle üldisest energiasisaldusest.

    Pidasin silmas süsivesikute mittearvestamisega seda, et normi söön igal juhul täis ja ülejääk ladestub rasvaks, millega tegelen kevadel.


  7. mina vaatan hommikul välja need valgurikkad toitained, mis mul peavad õhtuks söödud olema. Olgem ausad, 250 g valku päevas on ikka mega suur kuhi sööki. Siis proovin nad enam vähem 4-5 osaks jagada ja iga 4 tunni tagant ühe osa ära süüa. Süsivesikuid ja rasvu eriti ei arvesta, kuidas isu on, niimoodi söön.

    3 nädalat olen jõutrenni teinud ja areng on :P Siin ei olegi mittemingisugust muud teadust, kui et sööge valku.

    Kõigile neile, kes väidavad, et nad ju söövad kõvasti, aga lihas ei kasva, siis minu kehakaalu (95kg) puhul, kui ma prooviksin kogu valgu saada näiteks kohupiimast, peaksin ma neid ära sööma päevas 7 pakki.

    niiet munad, kohupiim, kodujuust, liha, krevetid, valgusheigid. See ei ole mingisugune doping, kõik on poes ametlikult müügil. Koolitoidu ja hommikuste võileibadega võite te seal saalis 5 aastat käia, lihas sellest ei suurene.


  8. Miks nii ? Treener soovitas juua trenni ajal spordijooki, aitavad lihasmassi kasvatada.

    Spordijoogi tootjad teavad väga hästi, et põhiline klientuur on neil joogipudeliga mööda saali jalutavad kujud, kes eriti ei higista. Sellepärast ongi need joogid tehtud liiga kanged, kuid maitsvad. Korraliku pingelise trenni ajal ei suuda organism seda siirupit omastada vaid see jääb makku loksuma. Ise olen korduvalt selle käes vaevelnud, kui näiteks kuskil maratonil on mõnes joogipunktis liiga kange segu tehtud.

    Valmisjoogid tuleks kõik julgelt veega pooleks jagada, hea maitse kaob küll ära, aga organism võtab selle kõik ilusti vastu.

    See tekst on rohkem mõeldud aeroobse treeningu kohta, aga ega kangi lükates ka hea ei ole, kui mingi kompott kõhus loksub.


  9. 5 korda n2dalas on liig algaja kohta sa peaks arvestama taastumisega ka...

    parem oleks kui sa 3* n2dalas teed...

    tglt lihased peavad kll 72h puhkama...

    ja kui lihased puhata ei saa siis un varsti yletreening ja ple erilisi tulemusi....

    Kust sa tead? Kaua trennis oled käinud? Oled ise üle treeninud?


  10. ei, ikka 160, sest rasva sa ju ei toida, neil pole vaja valku. väga tüsedad inimesed võiksid teada oma rasvaprotsenti ja see enamvähem oma kaalust maha arvutada ja siis antud kaalu korrutada 2,5-ga

    Nojah, aga keha koosneb veel 75% veest, kas veel on valku vaja? B)


  11. Tegelen vastupidavusaladega põhiliselt (mõnetunnised kuni mitmepäevased pingutused), oma kogemusest võin öelda, et üle 30 minuti pole suutnud/tahtnud hommikul ilma söömata joosta. Kohe on tunda, kuidas organism töötab energiapuuduses. Tempo on küll aeroobse tsooni ülemises ääres, võibolla aeglasemalt ei oleks raske.

    Niipalju veel, et ega ei ole niimoodi, et niikui söönud ei ole, läheb organism kohe rasvade kallale. Selleks tuleb ka organismi harjutada. Kui mitu hommikut näljasena jooksmas käia, siis läheb hiljem paremaks. See on minu enda kogemus ja ei tarvitse sobida kulturistidele.

    Aga proovi ära, paar korda sulle vaevalt mingit kahju teeb, aga midagi enda organismi kohta kindlasti juurde õpid.

×