Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Birrale.

    No geenius räägi, mismoodi sa saad tavatoidust 250 g valku päevas? Tavatoidus on valgud alati koos rasvade ja süsivesikutega, kui ma soovin saada oma valgukoguse kätte hommikusest pudrust, lõunasest praest ja õhtusest söögist, siis tuleb mul kokku 6000 kalorit rasva ja süsivesikute arvelt. Lisaks ei pea mu magu seda kogust vastu.

    Näiteks kui ma proovin saada oma vajamineva valgukoguse kätte ainult mannapudrust, siis ma pean sööma seda päeva jooksul ligi kolm kilo, mis teeb umbes 8 liitrit putru(võibolla ka rohkem). Kokkuvõttes annab see mulle ligi 10 tuhat kalorit, mistõttu olen ma sellest juba paari nädalaga rasvas.

    Ja ära sa hakka nüüd rääkima valgurikastest toitudest nagu munavalge ja kohupiim, valgupulbrid on ju kah nende baasil toodetud. Sina promod siin tavatoidust saadavaid valke.


  2. Kui õige mäng on siis jääb asi aeroobsest ikka väga kaugele, puhtalt anaeroobne. Usu mind, olen pulsikell peal mänginud, ja ise ka ei usu aga koguaeg punases. See selleks. Ikkagi huvitaks just see kas siiski on valku ka vaja kokteili sisse ja palju ja milliseid süsivesikuid?

    pole see mingi anaaeroobne..

    Kus ta siis ei ole. Sa arvad äkki, et ainult jõusaal anaeroobne?? Kas trenn on aeroobne või anaeroobne, oleneb pulsist!

    Anaeroobne tsoon ajab ju lihased piimhapet täis, ma küll ei ütleks, et korvpalli mängides eriti piimhapet tekib.


  3. Ma ei suuda välja mõelda ühtegi põhjust, miks peaks nina kaudu jooksu ajal hingama. Mesilane lendab kurku ja nõelab hingamisteed kinni? :)

    Ausaltöeldes ei olnud ma tõesti varem mõelnud, et maailmas keegi jooksmise ajal läbi nina hingaks...


  4. Kas tõesti keegi hingab nina kaudu sisse? Milleks selline lisapingutus, kui suu kaudu käib õhk palju paremini läbi?

    Ise hingan ainult suu kaudu ja kah taktis kahe sammu jooksul sisse- kahe sammu jooksul välja.

    Hea küll, natuke karmimat teksti kah; kes tõesti nina kaudu jooksu ajal hingab, ei tohiks ennast küll pikamaajooksjaks nimetada. :)


  5. Homofoob- üldjuhul väga macholiku käitumisega meesterahvas, näitab igal võimalikul viisil välja oma põlgust homode vastu. (annab oma pojale peksa, kui see homoks osutub, mispeale poeg üritab tõenäoliselt enesetappu :) )

    Kapipede- Homoseksuaalne meesterahvas, kes varjab oma orientatsiooni, valetab igal võimalikul juhul teistele ja endale oma sekseelistuste kohta, varjab oma suundumust macholiku käitumise taha.


  6. Olgem ausad-sõltuvus on vaimselt nõrkadele.

    Täiesti nõus. Ma ei hakkagi vaidlema, mis on kasulik ja mis kahjulik, aga sõltuvuses inimene on nõrk inimene. Olgu selleks siis suitsetamine, sokolaad, burgerid, kohv, seebikad, tervislik toitumine, alkohol, narkots, töö, suhted või kõik eelnev korraga. Mulle ei meeldi olla mingi tegevuse ori ja sellepärast ma ei suitseta. Kuigi olen pikalt seda teinud ja saan aru suitsetajatest.


  7. Ma usun, et tunnen homoseksuaalse inimese tavaliselt ära ja võin öelda, et jõusaalid on neid täis. Küll leidub neid vähe internetifoorumites, kuna nad on üsna head suhtlejad ja suure sõpruskonnaga ja neil puudub vajadus netis kõvatada.

    See on ka õige, et kõige suuremad homofoobid on ise kapipeded. Ise olen hetero, aga kui minu poeg osutuks homoks, siis ma ei kergitaks kulmugi selle peale.


  8. Minuarust oli metallica mingi aasta tagasi helsingis, eestist minnes oli kogu pakett 2200.-. Mingeid horde skandinaaviast ei maksa küll oodata, eestlased ise ostavad ikka enamuse pileteid. Ise kavatsen küll minna ja osta pileti kontserdipäeval, olen täiesti kindel, et saan praeguse hinnaga, alati on saanud.


  9. mina kasutan juhust ütelda välja mida ma arvan tüüpidest, kes higistamise asemel loodavad proteiinitopsile et ihu suuremaks pumbata

    Eks ta ole, kõikidele küsimustele saab vastused ka rahvusraamatukogust, teeme nii, et mina küsin, kes on argentiina president ja sina uurid selle välja, aga interneti ei kasuta.

    Samamoodi on ka lihaste kasvatamisega, hard way ja easy way. Ise ei kavatse päevagi ilma lisavalguta trenni teha ja ei soovita seda mitte kellelegi. Olenemata vanusest. Tulemuse vahe on liiga suur, ilma valguta jääbki ainult higistamise rõõm, sest mingeid lihaseid juurde ei kasva. Pekist saab muidugi lahti, aga see pole minu eesmärk.

    Enamus valgupulbri vastaseid on lihtsalt kadedad, muud põhjendust mina küll ei leia.


  10. Nujah. Ma siin rohkem räägin keha ehitamisest, mitte pulgaga hüppamisest ja ja liivakasti langemisest. Erki noole isiklikku dieeti ja treeningut ma tõesti ei tea :lol: . Ühesõnaga Rambo vend, räägime me üksteisest veidi mööda. Pole mõtet vaieldlema ka sellise asja pärast hakata ;)

    Selge see, et kui eesmärk maksimaalne võimalik lihaskasv, siis tuleb toidule pihta anda, et ei jääks mingit võimalust, et organismil midagi puudu jääb.

    Aga selline tavaline kutt, kes jõusaalis käib, tema puhul on ikka võimalik, et käsivarre ümbermõõt suureneb ja vööümbermõõt väheneb. :blink:


  11. Äkki võiks selline rubriik olla, kuhu iga kasutaja saab oma treeningu teema teha, kus ta siis kirjutab oma eesmärkidest ja saavutustest. Näiteks soovib keegi 150 kg rinnalt lükata, alustab 50 ja annab iga paari nädala tagant teada, kuidas treenib ja kuidas tulemused paranevad.

    Midagi sarnast, nagu autopedede foorumites, aga auto asemel on inimene ise.

    Ma usun, et seda oleks huvitav lugeda, samuti annaks see parema ettekujutuse kasutajatest ja nende soovituste ja nõuannete usaldusväärsusest.

×