Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Ärevushäirest saab lahti ainult ühtemoodi. Tuleb ta lihtsalt maha jätta. Nagu vana pruut, kelle sa teise mehega voodist leidsid. Kui sa nüüd iga päev pruudi pilti vahid ja juhtunule mõtled, ei saa sa tast kunagi üle, kui sa pildile tule otsa paned ja uue naise otsid, siis tõenäoliselt saad.

    Samuti on ka ärevushäirega. Unusta ära kõik, mida sa sellest tead, ära mõtle oma tervisele, sul ei ole tegelikult füüsiliselt midagi viga. Kogu haigus on ainult mõtlemises kinni. Ära mõtle oma südamekloppimisele ja muudele sümptomitele ja nad kaovad ära!

    "Ajukeemia paigast ära" on tabletimüüjate pläma. Rohud vala kraanikausist alla. Sa rikud nendega ainult oma maksa ära.

    Olen kogu selle jama läbi elanud ja tervena välja tulnud. Praegu on juba naljakas mõelda, kuidas ma kiirabis tilgutite all olin ja aegajalt kokku kukkusin. Kõik arstid jõudsin läbi käia ja milliseid haigusi ma endal kahtlustasin. Psühhiaater andis alles õige suuna ja ülejäänud info leidsin internetist.

    Järgnevas lingis on kirjas meetod, mille järgi mina toimisin ja mis aitas 100%. Lugemist muidugi on, aga kellel on tõsine mure, sellel tasub süveneda. Ja ma kordan veelkord, unustage ära ravimid, ma pidin nööri kaela panema peale kahenädalast antidepressandikuuri. :( Ja xanaxist jääb lihtsamini sõltuvusse, kui kokaiinist.

    link


  2. See on tõsi, et närvidel siin suur osa. Vahel olen päevastest toimetustest nagu duracceli jänes ja ei suuda kuidagi maha rahuneda ja siis pikali visates tulevad extrasüstolid.

    Kas Rambo vend teab mõnd head mahalaadimisprogrammi ärevuse vastu?

    Proovi hinge kinni hoida u 5 sekundit, siis hinga natuke aega rahulikult, siis uuesti hoia hinge kinni. Mida vähem su aju hapniku saab, seda rahulikum ta on. Võib ka paberkotti hingata, aga nii võib pildi tasku panna.

    Üldiselt on selle vastu välja mõeldud palju hingamisharjutusi ja nad kõik toimivad, kui regulaarselt teha.


  3. Ärevushäire (anxiety disorder)võib kah olla. Kuna närvid ei lase korralikult välja puhata, siis hakkavad valud erinevates kohtades, tegelikult südamega probleeme ei ole, vaid ajukeemia on sassis. Jõusaal ilma aeroobseta võimendab tohutult sümptomeid, kuna suur pingutus vajab head und, aga seda ei tule. Pikk aeroobne trenn üldjuhul aitab.


  4. Isiklikust kogemusest ütlen, et proovisin alguses ka niimoodi, et igat lihast nädalas korra. Tulemus oli see, et kahe kuu möödudes tegin ikka enamvähem samade raskustega trenni. Siis võtsin algajate kava ja nüüd lisan järjest raskusi juurde. Esimesel juhul tegin kuu jooksul 4 jalatrenni, nüüd 12. Loomulikult saabub varsti aeg, kui lihased ei taastu järgmiseks korraks ära ja siis tuleb intervalli pikendada. Selle hetkeni aga ma ei näe küll põhjust, et ma peaksin oma lihaseid nädal aega puhkama enne järgmist trenni.


  5. Ma tahtsin seda öelda, et kui sa teed esmaspäeval rinda, siis võibolla on ta sul juba kolmapäevaks taastunud ja siis võiks ju kolmapäeval uuesti teha? Ja siis jälle reedel? Sellesmõttes on ju alguses areng alati kiire, kuna lihased on väiksed ja taastuvad kiiresti. See on algajatel suur eelis tegijate ees, millest aga ei taheta aru saada. Iga algaja suudab tahtmise korral endale 10-15 kilo puhast lihast aastaga juurde treenida, tegijad ei suuda seda mingil juhul. Edasijõugnute kavad on tehtud niimoodi sellepärast, et suuremad lihased taastuvad kauem. Seega on ka areng aeglasem.

    Kokkuvõtteks niipalju, et sul on praegu suur eelis ja ära jäta seda kasutamata. :D


  6. no mõtle veidike, kuidas sa arvutad? Näiteks võistlev kulturist kaalub 120 kilo ja rasvaprotsent on tal 3%. Samas onu Vasja kaalub ka 120, aga spordiga ei tegele - istub kodus, joob õlut ja sööb krõpse. Palju tal rasvaprotsent võiks olla? ka 3?

    Niipoodi arvutadki- trenni ei tee, lihast järelikult pole, võtad kondid ja muud elundid maha ja ülejääk ongi rasv.


  7. Ma usun, et sul ei ole nii suur rinnalihas, et nädal aega vajab taastumiseks. Ära karda seda algajate kava, tee kolm korda nädalas kõik lihased läbi, üsna kiiresti saad aru, millisele lihasele tuleb rohkem puhkust anda. Sa oled juba pikalt nende edasijõudnute kavadega mässanud, kas tulemused rahuldavad sind? Kui ei, siis viska need kavad minema jumalaeest!


  8. Seni kuni on veel elus sõjaveterane, kes seal oma tapetud sõpru käivad leinamas, võib see seal olla, aga kui see hakkab tõesti muutuma kohaks, kus noored tiblahakatised punalippu lehvitavad, siis on see vaenu õhutamine ja siis tuleks kiire lõpp teha. Ja see, millise signaali see välismaale saadab, ei peaks ühte õiget eestlast kottima.

×