Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Rebel XT on minuteada eestis Canoni 350D. See 75-300 objektiiv on üsna pime, siseruumides on head välku juurde vaja. Spordivõistlustel on väga hea klõpsida, päikeselisel suvepäeval on inimesi hea pildistada, ei pea kohe nina alla ronima.


  2. Ülikõva? pigem vaimuvaene...

    Paneme atleedi lehma lüpsma ja niikui nisast haarab, siis lehm jookseb ära. Aga teinekord paneme ta vaipa kloppima ja nii kui klopperiga lööb, siis maa väriseb. Siis näitame tissi kah, et veel kõvem oleks. Neandertaalid, minge purksi sööma.


  3. Mis reeglid selle surumissärgiga seoses võistlustel on? Kas ma võin sinna särgi sisse mingisuguse lehtvedru aretada, sellise, mis 500 kg rinnani paindub ja siis 10 kg surumisega üles läheb?

    Milleks piirduda selle kangaga?


  4. Mina võin õelda, tuginedes ülaltoodud tõdemusele, et need , kes alustasid 16-aastaselt ja isegi hiljem paari õllega päevas ja nii iga päev, need 50-aastaseks ei ole elanud. Mitte ükski. Kurb, aga fakt.

    Kaldun nõustuma. Kui rõhk on sõnal "nii iga päev".


  5. Kuulus Ameerika usumees Reinhold Niebuhr on öelnud kuldsed sõnad: "Issand, anna mulle meelekindlust leppida asjadega, mida ma ei saa muuta, julgust muuta asju, mida ma muuta saan ja tarkust nende vahel alati vahet teha".

    Mina proovin selliste põhimõtete järgi elada.

    Kui palju on roolijoodikute kallal netis virisemist, aga kui paljud seisavad käed taskus, kui keegi seltskonnast täis peaga rooli istub? Paljud võtavad võtme ära? Kas sina, argonaut, oled selline mees, kes võtab? Ausalt?

    Sinu kirjavigade puudumisest järeldan, et sulle on koolis ikka midagi külge jäänud. Proovi nüüd õppida selliseid asju, mida koolis ei õpetata. Mõistmist, empaatiat ja tolerantsi.


  6. Igal hommikul kätekõverdused, kõhulihased ja lõuatõmbed. Sellest võiks alustada. Sellega kulutad sa rohkem energiat ja suureneb ka söögiisu. Ja sa ei ole mitte kõhn, vaid kuiv. Mis on hea, kuna sa ei pea vaeva nägema rasvapõletusega.


  7. Muidugi oleks meeldiv lugeda mõistlikku vastukaja, mitte sellises stiilis, et "ah, hull, tõmba nahui, see on täiesti debiilne tekst". Kas ikka on? Kas minu postitustes ei ole siis mingitki vähimatki kandvat mõtet?

    Ma annan sulle mõistliku vastukaja.

    Esiteks pole su tekstis tõesti mitte ühtegi kandvat mõtet. Ma aiman, et sa tahad öelda midagi alkoholi kahjulikkusest?

    Kirjutan välja sinu mõtted:

    Alkohol eksisteerib maailmas ainult selleks, et alkoholitöösturid saaks kasumit teenida.

    Alkoholitöösturid on enamuse inimkonnast oma lõksu meelitanud.

    Üks supilusikas pihlakaveini päevas ei tohiks olla hukkamõistu väärt.

    Point on selles, et ühiskonnas propageeritakse alkoholi tarbimist, kuid õnneks teavad mõistusega inimesed teisi viise endorfiinide vallandamiseks,

    Inimorganism ei vaja funktsioneerimiseks alkoholi. Sel teemal vaidlemine on nagu jalgratta leiutamine.

    Meie peame ebanormaalseks suulae kaudu energiat ammutavat India pühameest, keda isegi teadus ei atsepteeri.

    Viin on kahjulik ja kahjulikkus kaalub üles viina tarvitamise pingete maandamiseks.

    Lihashüpertroofiat saab esile kutsuda ainult oma keharaskust kasutades.

    Ines Karul oli sündides suur eelis teiste ees, kuid seda ei saa hukka mõista.

    Paris Hiltonil oli sündides suur eelis teiste ees, kuid seda ei saa hukka mõista.

    Bruce Almighty ei suutnud jumala rolli välja kannatada.

    Kuna kõik saab alguse inimesest endast, siis tuleb hakata iseenda kallal vaeva nägema, ennast harima.

    Füüsikaõpetaja ütles, et me oleme nii lollid ja millegipärast oli tal õigus. Selles lauses on sees sügavam iva, ehk seda lauset on võimalik transformeerida üle inimkäitumisse.

    Seda rida võib jätkata veel pikalt.

    Ma usun, et sa seljataksid Platoni kah oma loogikaga, et kuigi maailmas on palju aasialasi, läheb see siiski ükskord "jonksu".

    Kui sulle meeldib filosofeerida, siis õpi natuke filosofeerimise aluseid. Ei saa esitada 30 väidet ja mitte ühtegi argumenti nende kinnituseks. Näiteks "inimkond reguleerib ennast ise". Sa kirjutad sellise lause, nimetad selle enda mõtteks ja ongi kõik. Aga edasi? Sellisel juhul ootaks nagu mingit põhjendust ka.

    Ma teen sulle asja lihtsamaks. Kuna teema on viina joomisest, siis vasta palun järgnevale küsimusele:

    Miks kaalub viina kahjulikkus üles kasuteguri, kui kasuteguriks on näiteks "pingete maandamine"?

    Vastuseks proovi vältida selliseid mõtteid, nagu "nii lihtsalt on" või "see on ju loogiline".


  8. haige riik eesti palgad kymme korda madalamad kui soomes ja siuksed hinnad irw.

    Soomes maksab bigmac eine ka meie rahas paar sotti, ometi on soomlased kõik rivis. Mille järgi nõudlust on , selle hinda on ju mõtet üleval hoida.

    Soomes võib olla ka selline asi, et klubil on tänu odavale hinnale liikmeid 3000, kohal käib aga 300. Meil on hinnad kõrged ja igaüks võtab täie raha eest.


  9. Kui kaal ikka pikalt ei lange, siis tuleks analüüsida kus on viga tehtud. Naiste puhul on selleks enamasti liiga pikk paus söögikordade vahel ja seejärel ülesöömine. Samuti igasugused varjatud kalorid õhtuti (puuviljad, küpsised, mahlad)

    Magusat ka ei söö nagu ütlesin juba, sellega olen juba ammu harjunud, ei tahagi enam. Ainult musta shokolaadi, seda ma ei tahaks ära jätta, eks 20g päevas tuleb ära

    ???? Siit kumab läbi enesepetmist. Iga päev sokolaadi süüa ja nimetada seda magusa mittesöömiseks?

    20 grammi sokolaadi päevas eeldab seda, et sul on suur tahvel kapis, kust sa siis iga päev tükikese murrad. Sellisel juhul peab sul ikka raudne tahtejõud olema... :)


  10. Miks hakata karsklaseks? See on sama hea kui küsida dopingu-kasutajalt, spordi häbiplekilt (hea, et avalikkuse poolt veel selline suhtumine on, et hukka mõistetakse! - vähemasti õnneks kajastatakse sellist suhtumist meedias), et miks sa kasutad dopingut? Või siis heast eeskujust spordis - et miks too sportlane ei kasuta dopingut? (kui paljud sportlased oskaksid öelda midagi printsipiaalsuse, aatelisuse kohta, ah? võin julgelt väita, et väga väike osa... miks? sest enamik ei ole sellele mõelnud, mõelnud aadetele. On selline ironiseeriv ütlus, et siis kui jumal mõistust jagas, olid sportlased trennis...)

    Kuule kas sa oled äsja kanepit teinud? Kuidagi tuttav tekst, ainult laused on erinevas järjekorras.

    Kui sa õpid, teed sporti, abiellud, saad lapsed, käid tööl ja reisid, siis oled sa ka kahjuks hall mass. See, et sulle õlu ei maitse, ei tõsta sind kellestki kõrgemale. Muidugi võiksid sa veel harida ennast nartsissismi kohapealt, saad endale lihtsamini diagnoosi panna.


  11. mina arvan et se on täiesti arulage tekst.

    Täiesti nõus.

    Esiteks on need niiöelda mõtted ammu kellegi teise poolt välja öeldud ja ümber lükatud. See pikk kirjatükk ärritas mind ja seega tegi mulle halba, kas selle eepose autor on siis universaalne halb inimene?


  12. Lastel pole mingit hirmu ega austust ei vanemate, kooli, õpetajate , vanemate inimeste ega isegi politsei suhtes.

    Minul ka ei ole näiteks mingit austus loetletud inimeste vastu. Miks peaksin ma (või laps) mingit ametit austama? Ma arvan et politseinike seas on austust mitteväärivaid inimesi sama palju, kui teiste ametite hulgas. Sama seis ka õpetajatega.

    Mina austan ausaid, õiglasi, tahtejõulisi ja usaldusväärseid inimesi, see kui vanad nad on ja mis ametit nad peavad, mind ei koti. Austus tuleb oma tegudega ära teenida, enam ei piisa hallist peast või kõvast häälest (käest).

    Ei suitseta üle 3 aasta juba. :)

×