Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Tehnika

    Oskad sa selle kesknärvisüsteemi phkuse kohta veel midagi öelda? Kuna lihas hakkab seeria lõpupoole niiviisi surudes sõna otseses mõttes valutama, kas siis võib aju hakata pikapeale vastu töötama kuidagi?
  2. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Minuarust peaks see just kõige täpsem tulemus olema. Antud kella ei tunne, aga miks peaks see kell siis üldkaloraazist hakkama mingisugust sisestatud pikkuse ja kaalu järgi arvutatud baasainevahetust maha võtma. See number, mis hommikul ees on, see ongi eelmise päeva energiakulu.
  3. toitumiskava

    Oti poolt minule tehtud kava toimis väga hästi, hommikuse soogiportsjoniga tekkis ainult raskusi, kuna see kogus oli nii suur. Aga umbes 3 nädalaga olid tulemused selgelt näha. Kaua ma siiski seda ei suutnud jälgida, kuna toidu kaasategemine muutus tüütuks. Praegu toitun Antsoni nõuannete järgi. Eks vaatab, mis sellest välja tuleb. Aga kõvema iseloomu ja kindlamate eesmärkidega inimestele soovitan Oti kava julgelt.
  4. toitumiskava

    Kõik inimesed, kellel pole kaaluprobleemi, toituvad niimoodi ja selliseid soovitusi on siin nii vähe sellepärast, et kaaluprobleemideta inimesed siia lihtsalt ei satu. Loomulikult on täiesti piisav hommikune puder või võileivad, lõunal supp või praad ja mõistlik õhtusöök normaalkaalu saavutamiseks ja hoidmiseks terve elu jooksul.
  5. Suitsetamine... KASULIK ??

    Paljud suitsetajad toovad näiteks kellegi sugulase, kes tossas nagu korsten ja jõi nagu kaamel, kuid elas ikka 90 aastaseks. Rõõm kuulda, aga milline see elu oli? 50 aastat rögisevat köha, värisevaid käsi, kollased näpud ja hambad, paistes nina, pidev pohmell, depressioon, füüsiline jõuetus, hingeldamine, haisev hingeõhk, erektsioonihäired....
  6. Tulnukas

    Selliseid õppefilme saaks täitsa seriaalina teha, igas seerias võetaks ette erinevat tüüpi noored. Kui tulnukas on rullnokkade mõnitamine, siis järgmine osa võiks olla rikaste isside pojukestest. Viibisin hiljuti koos noorte rikkuritega ja nad suutsid 2 tundi rääkida ainult rahast. Mis kui palju maksab, kes kuipalju millegi eest maksis, mida nad kavatsevad osta ja mida nad on juba ostnud.
  7. "Kujuta ette inimest, kes ei ole treeninud juba aastaid, kellel on turjal 20 üleliigset kilo ning puuduvad õiged treeningjalanõud. Saada ta 20 minutilisele jooksuringile ning võin garanteerida, et paari treeningu pärast on ta end tõsiselt vigastanud" Saada ta 20 minutisele rattaringile ja ta ei vigasta midagi. Saada ta ujuma ja ta ei vigasta midagi. Saada ta kepikõnnile ja ta ei vigasta midagi.
  8. Tõsiselt masenduses...:(

    Mina soovitan sul võimalikult palju ilma särgita inimeste hulgas viibida, kuni sa nende solvangutega ära harjud, või nad enam ei viitsi neid ütelda. Kadunud Ervin Abel oli ka suht sale mees, aga ma ei usu, et ta õhtud läbi põdes oma käsivarte ümbermõõdu pärast. Lihast kasvata siis, kui sa tahad endale lihaselist keha ja sulle meeldib rauda tõsta, mitte sellepärast, et siis ei peaks teiste solvanguid kuulama. On veel palju spordialasid, kus lihased on suureks miinuseks, võibolla huvitab sind hoopis muu ala. Sinu mure puhul on pigem vajalik teha väike enesanalüüs, mõelda sellele, kas sinu õnn oleneb liialt teiste arvamusest jne. Ma olen päris veendunud, et mõni lihamägi teeks siia sarnase teema, et ta tahaks parem suhtleja olla, haritum olla, parema huumorisoonega olla. Maailmas on palju sinule sarnase kehaga inimesi, keda absull ei koti teiste pilked, ma soovitan sul püüda rohkem nende moodi olla, mitte kujutleda, kuidas sul juukseid kammides särgikäis rebeneb.
  9. Millega lähed Sina tööle?

    Mina lähen BMW-ga, millel on pagassis vägev suppar, suvel keeran akna alla ja hoian kätt aknast väljas. Kui keegi kõrvale sõidab, siis surun käe tihedalt vastu autot, nii paistab biits suurem.
  10. Vees Jooksmine...

    Võta rannapall ka kaasa, siis saavad käed ka koormust.
  11. Kevin Levrone Come Back

    No Levrone hakkab seda massi koguma 150 kg kangiga, algaja aga 50kg kangiga.
  12. Interneti jalgpall

    oo õudust. Rinnaltsurumise rekordid tehakse juba enamuses neti kaudu, nüüd hakatakse jalkat ka internetis mängima...
  13. Jooksmine

    Vahelihas valutab, tõsta jooksu ajal käed sirgelt üles mõneks sekundiks. Niikaua tõstad, kuni pistmine ära kaob. 5-6 korrast peaks piisama.
  14. PIIM!

    Ega joogi.
  15. Seljavalu.

    Lisan veel juurde, et jutt mul oma kogemusest, kus alustasin ka kevadel jooksmisega ja juba kahe kuu pärast oli väga hea vorm käes, kuigi puhkasin pidevalt mitu päeva enne uut jooksuringi. Pärast jooksjad rääkisid, et peale pikemat pausi on Less is more, ükskõik kui kogenud sa oled.
  16. Seljavalu.

    Kui sa oled muidu sportlikum inimene ja kunagi kõvasti trenni teinud, siis on iga uus algus selline hoog sees. Kopsudele ja lihastele ei tee sul tõenäoliselt kolm päeva järjest jooksmas käimine midagi, küll aga igasugustele närvidele ja liigestele. Võta hoogu maha, tee endale kindel plaan, näiteks jooks... kolm päeva puhkust...jooks...kaks päeva puhkust....jooks...üks päev puhkust. Psühholoogiliselt võib see raske olla, kuna jõudu nagu oleks ja tahtmist jääb ülegi. Ma ei tea, palju sul vanust on, aga üle 25 eluaasta on targem rahulikult alustada.
  17. Kehaehituse tüüp.

    kas selle teooria järgi saavad inimesed ka muutuda ühest kehatüübist teiseks?
  18. Viin

    No mind küll huvitaks, kui palju punkte see mees emakeele riigieksamil sai? üle 40 vaevalt.
  19. Kepikõnd vs. jooksmine

    ????Milleks sellised väited?
  20. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Mina mõtlen sellest, kuidas ma jaanipäeval särgi seljast rebin ja siis kõik pikali kukuvad, kui minu sixpacki näevad. Vahest mõtlen ka sellest, kuidas mõnele tülinorijale peksa annan.
  21. Jooksmine asfaltil

    Head jooksujalatsid on kõige tähtsamad. Seejärel kehakaal. Kui kaalu liiga palju, lõhud liigesed ära. Seejärel treenitus. Ära valuga jookse. Kui peale esimesi jookse luud kuskilt valutavad, pea pausi, mis sest et soojendusega võib valu kaduda. Lihasevalu on ükskõik, see sõltub enamasti venitamisest.
  22. Liikumisvaegus?

    psühholoogilist laadi ikka. Midagi sarnast silmade hõõrumisega.
  23. Alumised kõhulihased

    http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/koht/122.gif Tegin seda jalgade tõstmise harjutust väga intensiivselt, peale seda, kui olin paar kuud jõusaalist eemal olnud. Järgmisel päeval olid ÜLEMISED kõhulihased väga valusad, alumistel polnud midagi viga. Minu jaoks on see piisav tõestus, et see harjutus ei mõju rohkem alumistele kõhulihastele. Jalgu tõstsin nii kõverdatult, kui sirgelt.
  24. Küsige siis kellegi sõbra või sugulase arvamust, keda te respectite ja valige sama erakond, kui ise kursis ei ole.
  25. Minu laste lasteaia arved tuli korrutada kahega, kui kesikud tallinnas võimule said. Oti jutt on elav näide sellest "semukapitalismist", mis keskerakonna kohta liigub. Seal ei liigu ükski raha ilma vastuteeneta.
×