Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Äkki on tavaline radikuliidivalu. Sel juhul aitab enese väänamine, oleneb kui masohhist oled, seda kiiremini terveks saad. Mõni käib nädal aega kael viltu ringi, mina olen õhtuks ikka pea liikuma saanud, kui hommikul nõks seljast läbi käib. Nende kreemidega võib minu arvates lutsu visata, aga mine tea, võibolla mõnele mõjub.


  2. Kas nüüd hakkabki nii olema, et üks mees ütles, et ta hommikuks putru ei soovita ja kõik räägivad pudru kahjulikkusest? Mina isiklikult olen pudru abil oma suurimad sportlikud saavutused teinud, küll vastupidavusaladel. Lasteaedades söövad lapsed putru, maailmas ringi rännates on pudrud igal pool menüüdes. Eriti seal, kus ülekaalus inimest näeb sama tihti, kui kuuvarjutust.


  3. Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

    Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

    Ise proovin hetkel niimoodi, et kaal kõiguks 90-95 vahel. Kui 90 läheneb, võtan köögis vabamalt, kui 95 läheneb, piiran süsivesikuid. Proovin pekid lihasega asendada. Natuke aega tagasi võtsin 8 kilo alla ja sain aru, et peki all ei olnudki lihaseid. Kuigi jõudu nagu oli. Nüüd teen teistmoodi.


  4. Kuna tegu on kooliõpilasega, siis igasugust kulturistide ja kontoriinimeste toitumissoovitusi pole mõtet soovitada. Selles vanuses on ülekaal tingitud ainult ühest asjast ja see on junkfood. Võileivad hommikul, koolitoit päeval ja emme poolt tehtud õhtusöök on täiesti piisavad normaalkaalu saavutamiseks. Las need Fred Antsonid ja pähklid ja toitumiskavad jäävad sellistele inimestele, kes ise poest toitu ostavad.

    Ühesõnaga, mõtle ise, kus viga on tehtud ja muuda seda.


  5. Noh ja siis oli olnud kaks katserühma. Ühed tarvitasid sel viimasel dieedi-etapil neid loodustooteid ja suutsid selle tervisliku värgiga ainevahetuse korralikult tööle panna ja jääkained kehast välja viia, ning teine grupp oli jätkanud lihtsalt tavadieeti (ilma nö kõrvalise abita). Nendest viimastest jonnakatest pekkidest kõhul olid paremini siis lahti saanud muidugi need, kes loodustoodetega kaasa aitasid. :) Et kui keha ei saa ikka päris korralikult kõiki vajalikke aineid kätte, siis ei tööta ainevahetus piisavalt jne. Ja siis pole võimalik sellest viimasest pekist vbl kõhul lahti saada jne.

    Teades, millist üliinimliku tahtejõudu ja distsipliini see viimasest pekist lahtisaamine nõuab, siis tundub võimatu, et sellised katserühmad üldse kokku saadi. Aga ilus jutt on küll, toodet aitab kindlasti müüa.


  6. Kusjuures saab, aegunud andmed teil :)

    On olemas lokaalsed rasvapõletusgeelid.

    Aga need pole Eestis saadaval ja välismaalt tellides ei lase toll midagi läbi.

    Tegelikult on mõnel pool saadaval ka sellised süstid, mis väidetavalt rasvarakkude paikse apoptoosi ehk programmeeritud enesetapu esile kutsuvad.

    Nii saab rasvkoest mingis piirkonnas pöördumatult lahti ilma rasvaimu armideta.

    Aga ehkki neid kasutatakse, on nende pikaajaline ohutus seni veel põhjalikult uurimata.

    Kui see on tõsi, siis hakkab siin maailmas veel nalja saama.


  7. Täpselt nii, kui ikka massi ei tule, siis asendada 1,5 l limonaad kaheliitrisega ja perejäätist süüa lusika asemel kulbiga. Eks peab oma keha kuulama ja siis vajadusel ümber mängima. Tuleb külmkapiga sõbraks saada. Häid jõule. :lol:


  8. 10kg Puhast Massi 1kuuga :lol:

    :Hommik: Liiter jogurtit. 5banaani, tatart seapekikuubikutega

    Lõuna eelne snack: Macdonaldsist SupperBig Eine vmidagi, Pluss 1kg perejäätist! 1l Mõmmilimpsi

    Lõuna: topelt seapraad praekartulitega. Väike limonaad.

    Enne Vaimset trenni tugitoolis

    2kg Cellmass lehmapiimaga. Nii et Ühekäega topid "Lihast" näost sisse teise käega rüüpad piima peale, läheb libedamalt!

    Peale trenni vajab taastamist sinu koatsi läinud energia varud. Matsutad mõned kulbid valku, siis kindlasti mõni banaaan .. ära unusta kreatiini, seda võid kohe rohkem süüa, siis hommikul hea peeglist vaadata kuidas särgi varukad väikseks jäävad.

    Õhtul ka väikestviisi praed .. Shokolaadid jms heaks arvad.

    Enne magamaminekut Raudselt peab sööma maxi laysi ja limpsi muidu ei ole eelnevast kasu!

    !Toidulisandid: Proteiinid, Kreatiinid jne.

    Seda kõike saab ka tavalisest toidust.

    Need ei ole imerohud. :lol:

    Kogused on õiged, aga liiga päeva peale ära jaotatud. Hommik ja lõuna tuleks edasi lükata niikaua kui võimalik ja kogu kraam 17.00- 01.00 sisse ajada. Massi tuleb, mis mühiseb.


  9. Vanetunni ajal joostakse puhvetisse ja ostetakse soolaseid vahvleid. Järgmine vahetund on lõuna, siis istutakse koridoris. Siis tuleb jälle vahetund, kõhud vahvlitest tühjad, joostakse kartulikrõpsu ostma. Eesti Vabariik, 2007 a. esimene klass. Kõigil on poohui. Direktor ütleb:" Aga seal müüakse porgandeid ka." Ma ei kujuta ette, et Eestis teisiti läheb, kui mujal maailmas.


  10. Mind paneb hämmastama, kuivõrd vähe on inimesed hämmastunud või siis kui vähe nad oma hämmastumust välja näitavad.

    Minu naist hämmastas just minu hämmastus, et sind paneb hämmastama see, kuivõrd vähe on inimesed hämmastunud, või kui vähe nad oma hämmastumust välja näitavad.


  11. Ei osanud paremat pealkirja panna. Küsimus selline, et kui ma surun rinnalt kangi ülesse, siis lihas puhkab sellel ajal, kui kang on sirgetel kätel. Kas selline hetkeline puhkus on lihasele vajalik lihasekasvatamise seisukohalt? Teiseks, esimesed ülestõuked on kergemad ja viimased raskemad, kas sellel on ka mingit tähtsust lihase seisukohalt? Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud?

    Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...

×