Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Mida arvate paksudest?

    Kuna meil on demokraatia ja ettevõtlusvabadus, siis on raske midagi rasvumise vastu ära teha. See ei ole millegipärast eriti populaarne vaatenurk, aga lääne inimesed on paksuks söödetud. See on miljardibusiness, alates lastele suunatud reklaamidega, jätkates isusuurendavate kiirtoitudega ja lõpetades lo-fat toodetega. Maailmas on veel palju riike, kus ülekaal on täiesti tundmatu probleem ja ainuke põhjus on selles, et neil on liiga madal elatustase, et rahvusvahelised toiduainetehiiud sinna laieneksid. Ma ei vaidle vastu, et lõpuks on inimene ise see, kes selle burksi endale näkku ajab, aga ei ole ju usutav, et näiteks Nepaalis, kus pole ülekaalu, elaksid niipalju tahtejõulisemad inimesed, kui Soomes. Täna käisin peale trenni poes. Kõigepealt ostsin tomatit, porgandit ja lillkapsast. Nende kaupadeni jõudmiseks möödusin Küpsisteletist, mis oli niisama suur, kui leivalett. Siis ostsin kanaliha, mille kõrval oli umbes 10 jooksvat meetrit hommikuhelbeid. Siis läksin kassani, läbides tunneli, mille seinu ehtisid ühelt poolt lugematul hulgal kartulikrõpse, teiselt poolt sokolaadid. Ma ütlen ausalt, kõik inimesele tegelikult vajaminevad toitained saaks mahutada jäätiseleti asemele ja jääks isegi vaba ruumi. See on lihtsalt hetkel niivõrd ebavõrdne võitlus tootja ja tarbija vahel, et ma ei näe muud võimalust, et see tuleb inimestel kõigepealt kaotada, kui alles midagi ette võetakse. Ameeriklaste 65% ülekaalulisi ei ole järelikult veel piisav, ise usun, et 90% peaks täis tiksuma. Siis hakatakse alles midagi ette võtma, umbes sarnaselt sellega, mida tehakse alkoholi, suitsude ja teiste sõltuvusainetega. Kujutage ette, et keelatakse ära kõik toiduained, mille rasvad on niimoodi töödeldud, et nad on tervisele kahjulikud (ei tea kahjuks täpseid termineid). Praegu tundub see mõeldamatu, aga kunagi see keeld tuleb. Ma ei imestaks isegi, et lubataks müüa ainult selliseid valmistoite, kus on valgud, süsivesikud ja rasvad kindlalt paigas. Et kiirtoit peab tekitama inimesel võimalikult kiiresti täiskõhutunde. Jumaleest, isegi võib tulla keeld ülekaalulistele mitte sokolaadi müüa, nagu praegu ei müüda lastele alkoholi. Ja sellised regulatsioonid hakkavad varsti tulema, ühel hetkel on sellised asjad poliitiliselt kasulikud ja need tehakse ära. Aga selle ajani ei ole mõtet enda pead varjata ülekaaluliste inimeste arvustamisega, sest neid tekib igal aastal juurde, mina suhtungi neisse nagu teistessegi sõltlastesse, suitseta, kui see sulle sobib, aga mitte minu autos, söö, kui maitseb, aga mitte minu voodis.
  2. Närvivalu?

    Jah, kui ma jõusaalis seljavalu sain, siis ootasin kah rahulikult paranemist. Aga see radikuliidivalu on mul aastas korra umbes, hommikul ringutan ja pead enam pöörata ei saa. Sellest ma saan alati väänamisega jagu, kuigi väga valus on.
  3. Närvivalu?

    Äkki on tavaline radikuliidivalu. Sel juhul aitab enese väänamine, oleneb kui masohhist oled, seda kiiremini terveks saad. Mõni käib nädal aega kael viltu ringi, mina olen õhtuks ikka pea liikuma saanud, kui hommikul nõks seljast läbi käib. Nende kreemidega võib minu arvates lutsu visata, aga mine tea, võibolla mõnele mõjub.
  4. Noored netikasutajad

    Kõige ebalojaalsemad on minu kogemustel igasugused sõltlased. Kasiino, alkoholi, narko... Ma ei oska hetkel öelda, kas netisõltlased kah sinna hulka kuuluvad.
  5. Naise ideeal vorm

    Hakkab juba looma...
  6. Uus Proff

    Mul lähevad ka simad punni, kui mind natuke kägistada. Äkki ta kägistas oma jalga enne pildistamist kuidagi? Tõmbas püksid tihedalt ümber reie ja tegi päkkadele tõusu?
  7. naise ilu läbi Eesti mehe silmade ;)

    See Vida Guerra on minu jaoks välistatud.
  8. Naise ideeal vorm

    vähemalt mõnus kinni hoida, nagu "turisti" lenksust.
  9. Nõrk immuunsüsteem??

    Kas nüüd hakkabki nii olema, et üks mees ütles, et ta hommikuks putru ei soovita ja kõik räägivad pudru kahjulikkusest? Mina isiklikult olen pudru abil oma suurimad sportlikud saavutused teinud, küll vastupidavusaladel. Lasteaedades söövad lapsed putru, maailmas ringi rännates on pudrud igal pool menüüdes. Eriti seal, kus ülekaalus inimest näeb sama tihti, kui kuuvarjutust.
  10. Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

    Ise proovin hetkel niimoodi, et kaal kõiguks 90-95 vahel. Kui 90 läheneb, võtan köögis vabamalt, kui 95 läheneb, piiran süsivesikuid. Proovin pekid lihasega asendada. Natuke aega tagasi võtsin 8 kilo alla ja sain aru, et peki all ei olnudki lihaseid. Kuigi jõudu nagu oli. Nüüd teen teistmoodi.
  11. Plusse ja miinuseid?

    Kuna tegu on kooliõpilasega, siis igasugust kulturistide ja kontoriinimeste toitumissoovitusi pole mõtet soovitada. Selles vanuses on ülekaal tingitud ainult ühest asjast ja see on junkfood. Võileivad hommikul, koolitoit päeval ja emme poolt tehtud õhtusöök on täiesti piisavad normaalkaalu saavutamiseks. Las need Fred Antsonid ja pähklid ja toitumiskavad jäävad sellistele inimestele, kes ise poest toitu ostavad. Ühesõnaga, mõtle ise, kus viga on tehtud ja muuda seda.
  12. Jooksmine

    Inimesel, kes suudab joosta 6 päeva nädalas 40 min korraga, pole üsna varsti mingisuguseid kaaluprobleeme.
  13. Teades, millist üliinimliku tahtejõudu ja distsipliini see viimasest pekist lahtisaamine nõuab, siis tundub võimatu, et sellised katserühmad üldse kokku saadi. Aga ilus jutt on küll, toodet aitab kindlasti müüa.
  14. Kui see on tõsi, siis hakkab siin maailmas veel nalja saama.
  15. massilisandid

    Täpselt nii, kui ikka massi ei tule, siis asendada 1,5 l limonaad kaheliitrisega ja perejäätist süüa lusika asemel kulbiga. Eks peab oma keha kuulama ja siis vajadusel ümber mängima. Tuleb külmkapiga sõbraks saada. Häid jõule.
  16. massilisandid

    Kogused on õiged, aga liiga päeva peale ära jaotatud. Hommik ja lõuna tuleks edasi lükata niikaua kui võimalik ja kogu kraam 17.00- 01.00 sisse ajada. Massi tuleb, mis mühiseb.
  17. Mida sellisest tüübist arvate!?

    Vanetunni ajal joostakse puhvetisse ja ostetakse soolaseid vahvleid. Järgmine vahetund on lõuna, siis istutakse koridoris. Siis tuleb jälle vahetund, kõhud vahvlitest tühjad, joostakse kartulikrõpsu ostma. Eesti Vabariik, 2007 a. esimene klass. Kõigil on poohui. Direktor ütleb:" Aga seal müüakse porgandeid ka." Ma ei kujuta ette, et Eestis teisiti läheb, kui mujal maailmas.
  18. Alkohol

    Ma tahtsin öelda, et ka see pani mind hämmastama.
  19. Alkohol

    Minu naist hämmastas just minu hämmastus, et sind paneb hämmastama see, kuivõrd vähe on inimesed hämmastunud, või kui vähe nad oma hämmastumust välja näitavad.
  20. Tehnika

    Ei osanud paremat pealkirja panna. Küsimus selline, et kui ma surun rinnalt kangi ülesse, siis lihas puhkab sellel ajal, kui kang on sirgetel kätel. Kas selline hetkeline puhkus on lihasele vajalik lihasekasvatamise seisukohalt? Teiseks, esimesed ülestõuked on kergemad ja viimased raskemad, kas sellel on ka mingit tähtsust lihase seisukohalt? Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud? Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...
  21. Kas oled targem kui lasteaialaps?

    Esimesed vastajad said ju kohe aru, et ainult ukse puudumine näitab, kuhu buss liigub. Tublid poisid.
  22. Kas oled targem kui lasteaialaps?

    Mina ütleks, et liigub paremale, kuna juhti pole näha. Olen seda varem lugenud ja oma laste peal testinud, nad on ikka tunduvalt lollimad, kui ameerika lapsed, kuna nad ei osanud midagi vastata.
  23. Kas oled targem kui lasteaialaps?

    lollim olen.
  24. Seminar tänavakaklustest...

    Mis tänavast jutt käib, teaks hoiduda... Ikka Tallinnas vä?
  25. Armukesed.

    Ma oleks seletanud nii: kuusteist-üksteist-viis. Loll on see, kes ei oska teistele oma mõtteid arusaadavaks teha, saite aru?
×