Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Õige toitumine

    Kustotsast ta sul kiire on, kui kahe kuuga 5 kilo juurde võtad? Kui sa niimoodi jätkad, on sul suveks ilusti 15 kilo rasva ümber keha, mis vaevalt sinu eesmärk on. See, et sul kõht tühi on, ei näita ainevahetuse kiirust, vaid seda, et hommikuses pudrus on liiga palju süsivesikuid. Pane mune rohkem ja kodujuustu kah veel lisaks hommikul.
  2. Praad + kalorid

    600 on praad jah, aga piim, leib ja magustoit annab teise 600 juurde.
  3. Bodypumpiga vormi ja kaalust alla!? ;)

    kui sa enne rasedust kaalusid 50 kg ja olid endaga rahul, siis sea uueks eesmärgiks samuti 50, milleks 6 kilo rasva järgnev elu kaasas kanda.
  4. Komplekteerime maailma parima kulturisti!

    sama teema inglise keeles
  5. Artikkel Postimehes,

    Frustratsioon peaks tekkima siis, kui ootused ja lootused purunevad, võib olla oleks aeg ajalt mõtekas oma ootused üle vaadata...
  6. Komplekteerime maailma parima kulturisti!

    Ma alles kuskilt lugesin selle kohta, rind oli Arnoldi oma ja selja mingi osa oli Yates. Teisi ei tundnud.
  7. Tubli areng suhteliselt lühikese ajaga

    Kui sellel alal antaks auhindu, siis see mees oleks olümpiavõitja.
  8. Ei ole siis efektiivsem või? Minuteada on KÕIK täiskasvanud ülekaalulised ennast hiliste õhtusöökide abil paksuks söönud. Ma ei vaidle, et on veel efektiivemaid meetodeid kaalu alandamiseks.
  9. Ma ei leidnud küll ühtegi viga artiklis. Ma ei lugenud kusagilt välja, et ta nüüd otseselt soovitas õhtul mitte süüa, vaid ütles, et see on tablettidest effektiivsem. Pealkirjas oleks võinud "trenn" jutumärkidesse panna.
  10. Kulturistide provotseerimine

    Ma olen õnneks sellest east väljas, aga kahekümnendate alguses piisas kakluse alustamiseks maakohas oma elukoha "Tallinn" mainimisest.
  11. Jõusaal

    Läksin Arcticusse liitumist tegema, aga kellelgi polnud minu jaoks aega. Ja ma ei ole pirtsakas klient. Siis läksin Coralisse ja olen väga rahul.
  12. Suusamaratonid

    No maraton on üks kord aastas ja seda laadimist võiks ju mingil kontrollvõistlusel proovida. Räägin oma kogemusest, kus tegin kah teiperit, aga tulemus oli vastupidine. Kuna oli meeskonnaala (multisport), siis vedasin ka teisi alt oma nõrga esitusega. VÕibolla maratonil pole võimalik niimoodi mööda panna, aga kuna minu puhul oli tegemist kahepäevase võistlusega, siis energia kadus paari esimese tunniga ja juurdesöödud energia ei andnud piisavalt minekut juurde.
  13. Suusamaratonid

    Seda laadimist ei maksa teha, kui kogemust pole. Igaühele see ei sobi ja võid ilusa võistluse omal pekki keerata.
  14. Kudas soovitada naisele??

    Pean nõustuma 100%
  15. kõht & sangad

    Esiteks ei ole probleem suur ja kuna sul paistab tõsine huvi olema asja parandada siis pane oma eilse ja tänase päeva kogu toitumine kirja. Mida sõid, millal sõid ja kui palju. Ära midagi välja jäta. Siis saab aidata.
  16. Toitumiskava

    Mida hakata peale just ülkoolist tulnud südamekirurgiga, kes pole kunagi ise opereerinud? (mulle peab ikka viimane sõna jääma ) Mul on paljud sõbrad Peda kehakultuuri lõpetanud ja valgupulber on nende jaoks sama tase, mis nandroloon.
  17. Toitumiskava

    Mida selle tugeva CV-ga peale hakata, kui inimene pole kordagi ise dieeti pidanud? Parimaid nõuandeid saab ikka nende käest, kes asja omal nahal kogenud. Selle toitumiskavaga on jah sellised lood, et seda järgides saad endale muuvistaari keha, aga pead käituma samuti, nagu nemad kaadritaga käituvad. Ma ei räägi nendest näljutajatest, vaid ülejäänutest. Kui neid kavu järgida, siis aju ei saa enam selliseid signaale kehalt, mis sunnivad kreemikooki sisse keerama, niiet see "kas ma endale enam midagi lubada ei võigi?" kaob ära, kuna see ei ole päevakorras enam.
  18. Pärm enne trenni

    See tunni jooksul suurem söögikord ei tundu mõistlik.
  19. Jooksmine ja vastupidavus

    Mina olen näinud, kuidas inimene läbib pooleaastase treeningu järel maratoni. Enne trenni alustamist oli võimeline jooksma heal juhul 2 km. Sellesmõttes tuleb vorm väga kiiresti. Mina soovitaks alustada 10 km ringi läbimisega. Pulsisagedusele ei pööraks mingit tähelepanu, ükski algaja ei suuda 135 pulsiga päris jooksusamme teha. Jookseks nii kuidas jõuaks, siis jalutaks ja hingeldaks, siis jookseks jälle edasi. Olenevalt vormist läbid 5-10-ndal korral sa selle ringi jalutamata. Sealt edasi on juba vorm kiire paranema. Jalanõud peavad ka väga head olema.
  20. Rasv kiiresti kõhulihastel.

    Mismõttes neli korda päevas süsivesikuid? Tee üks kord päevas valgukoks, e. 40g valgupulbrit, 5g kreatiini ja 30-60 g süsivesikuid. Kui sa seda viinamarjasuhkrupuru endale tõesti neli korda päevas sisse ajad, siis on sul selle nelipaki asemel varsti terve tünn, nagu soomlane ütleb.
  21. iq

    Intelligentsustesti võib väga vabalt internetis teha, oleneb sellest, kuidas seda skoori arvutatakse. Pole olemas "Õiget" IQ testi, iga suvaline loogikaküsimustega test on samaväärne, kui see on korralikult kontrollgrupi peal testitud. Testimine käib niimoodi, et lastakse näiteks 1000 inimesel test ära teha ja nende keskmine tulemus nimetatakse 100. Vastavalt sellele siis kes nõrgemini tegi, sai vähem, kes tugevamini tegi, see rohkem. Peamine, et see kontrolltestijate hulk oleks piisavalt suur ja piisavalt erinevate elualade inimesed (samuti rahvused, nahavärv, vanus), et statistiliselt korrektse tulemuse saaks. Ise testi ei teinud, esimene oli True ja rohkem ei viitsinud. Hindan EQ kõvasti rohkem.
  22. probleem vererõhuga

    Kui tauriin on see, mida energiajookidesse pannakse, siis ma võin demonstreerida, kuidas ta mul vererõhu kahesajani normaliseerib.
  23. probleem vererõhuga

    See mida ma nüüd sulle soovitan, ei ole nali. Mine trenni, tee kõik samamoodi, nagu tavaliselt, aga ära koorma keha mitte mingilgi määral. Tee tühja kangiga paar korda rinnalt, vehi roosade hantlitega natuke õlga, uima oma poolteist tundi saalis ära, mine koju ja kui pikali viskad, vaata mida su keha teeb. Keskendu südame tööle, mõtle, et täna sai rämedalt pingutatud ja kui süda taguma hakkab, siis on psühholoogiline probleem. Kui süda lööb normaalselt, siis mine arsti juurde. (btw, triitsepsi ja biitsepsi trennid võiksid kah ära vahetada)
  24. Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

    Jah, see on kõige kindlam viis, kui tahtejõudu on. Aga selleks on vaja ikkagi Tahtejõudu suure T-ga, mitte seda, mille abil sa suudad peale 6-te mitte süüa.
×