Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. BodyBump

    Minu bodypump naistreener on üsnagi lihastes naise kohta, ma ei usu küll, et ta selliseks jõusaalis on end treeninud. Ikka bodypumpiga.
  2. Tere.

    No mul läheb ikka 3 liitrit jäätist korraga, millesse segan 4 pakki halvaad ja pool liitrit nussa kreemi. Seda segu määrin küpsisele ja söön niikaua, kuni otsas. Küpsisekogust ei oska öelda, ego järelmaksu peale pean võtma...
  3. Põlveprobleemid

    Mina sain alaseljavalust bodypumpis nii lahti, et hakkasin perset nii taha suruma kükkide ajal, kui võimalik. Ikka selg väga nõgusaks. Alaseljavalu kadus kiiresti ära. Põlvevalu kadus siis ära, kui venitamisega piiri pidasin ja jalgu küki ajal rohkem harkis hoidsin.
  4. Toitumissoovitused ja seks

    Õhtul on ju trenn. Ma ei ole kontoriinimene, mul ei ole stressi, mind ei ole rahustada vaja õhtul, ainult rahuldada. Kas see tähendab, et see unekas tekib õhtul ikka peale sööki, isegi paari kuuga midagi ei muutu? Ootaks Fredi vastust.
  5. Toitumissoovitused ja seks

    Kui ma söön süsivesikuid hommikuti ja lõunal( Otti toitumissoovitused), siis ma ei pea mingisuguse unega võitlema ja õhtul on kõva seksinälg. Kui ma söön rasva hommikul ja lõunal ja õhtul süsivesikuid, siis olen ma peale õhtusööki täielik laip ja seksida ei viitsi. Minu küsimus oleks see, kas see jääbki nii või mingil ajal muutub? Mind huvitab, kas ma pean selle rasvarikka toitumise puhul õhtustest energiat nõudvatest tegevustest siis loobuma? Muidu mulle sobib see rasvarikas toitumine rohkem, kuna ei ole pidevat nälga ja ei pea karbikesi kaasas vedama ja mulle maitseb hapukoor.
  6. kuue kuuga 6 kilo juures

    Ma võtan kaks kilo juurde ja juba sang ripub üle püksiserva, samamoodi tekib kohe mehetiss, ometi olen ligi sada kilo. Ma kujutan küll väga hästi ette, kuidas 52 kilosel tibil kuus lisakilu küljel ripub. Pole see midagi probleem kahe kõrva vahel, pigem ikka probleem püksivärvli vahel või pigem üle selle.
  7. 1. Kui sinu nädala treeningjaotus näeb välja nagu alljärgnevalt toodud jaotus või ligilähedanegi sellele: Esm: Rind, jõutõmme, kükk. Kolmap: Rind, jõutõmme, kükk Reede:Rind, jõutõmme, kükk 2. Kui sinu rakkus käsi pole iial rüvetanud trenažööri puude. 3. Kui sa sööd hommikul mune püramiidi kava järgi. 4. Kui sinu suust on kunagigi lendu läinud fraas: „Kõik rinnamasinal treenijad on peded". 5. Kui sa oled ka üks neist, kes usuvad, et proteiinid ja kreatiin peaks kuuluma igapäevasesse ostukorvi. 6. Kui sa arvad , et proteiin ja kreatiin peaks olema alla 18 keelatud. 7. Kui sa kannad kaasas ehetekarpi, kuhu paned riietusruumis oma kuldketi (sõrmejämeduse), käeketi, kuldkella, et keegi ei arvaks, et sa nendega saalis eputad. 8. Kui sa teed pidevalt ja meeletult suures mahus rinda, selga ja jalga ja räägid, et biitseps ja sixpack on homodele. 9. Kui sa teed jõutõmmet ja iga korduse järel ilmub su laubal nähtavale arter, mis on vähemalt samajäme kui kett, mille sa riietusruumi jätsid. 10. Kui sa paned trenni minnes sellise tõstevöö peale, nagu läheksid rammumeeste võistlusele ning treeningu intensiivsus on selline, et Sul peaks kolmele julgestajale lisaks kiirabi ja psühholoog kõrval viibima. 11. Kui sa ei taha olla jõusaalitola, siis jälgi samat reeglit, mida ühispeldikus-"pilk otse ette". Kellegi teise soorituse jälgimine seab su automaatselt kuskile kapipede ja lapsendadasoovivahomo vahele. 12. Kui sa ootad oma lemmikproteiinitoote uue maitse väljatulekut, kuna banaani, vanilje, sokolaadi, maasika, vaarika, kohvi, ,sidruni ja kiivi on viimase kuu jookul juba otsas ja ära tüüdanud. 13. Kui osa aega sinu treeningust hõlmavad neelatamisharjutused, mida sa teed Kopli laost ostetud proteiini maoshoidmiseks. 14. Kui sa usud, et suur õllekõht aitab sul rohkem jõutõmmet teha. 15. Kui sa räägid ainult neljal teemal, mida sa täiuslikult valdad: jõutõmme, kükk, rinnaltsurumine ja kes on jõusaali tolad. 16. Kui sa pead oma mobiiltelefoni valjuhääldi peale panema, kuna biits ei lase kätt kõrvani liigutada. 17. Kui kangile raskuste panek ja mahavõtmine võtavad poole rohkem aega, kui su treening. 18. Kui sa valid oma jaanipäeva pidamise koha selle järgi, kas seal on sangpommitõstmise võistlus, või ei. 19. Kui su massiperiood kestab esimesed 7 treeningaastat. 20. Kui sa treenid kõhtu 1 kord kuus, varbad kangi all ja sellili põrandal, et mitte puutuda pinki. 21. Kui sa oled treener, siis paned sa esimest päeva trenni tuleva neiukese jõutõmmet ja rinnaltsurumist tegema, pidades samalajal loengu 2 kg valku iga kehakilogrammi kohta. 22. Kui sa usud, et iga jõusaali sisseastuva inimese elueesmärk saab olla ainult üks-Markus Rühli selg. 23. Kui su teksad kuluvad kõigepealt jalgevahelt, mitte põlvedelt. 24. Kui sa paned kohvioad veskisse ja hakkad seda kätega raputama. 25. Kui sa maast prahti korjates jälgid selja asendit.
  8. Selline mõte vaevab mind. Kas steroidivenna tunneb peale vaadates ära? Auto läbisõitu vaadatakse istme ja rooli kulumise järgi, homod tunnevad üksteist pilgust ära, kas steroidide tarvitamine on kuidagi nähtav? Akne muidugi, aga see samas ka suht tavaline mittetarvitajate hulgas. Suurenenud rinnanibud- jälle sama teema. Ise olen vaadanud niimoodi, et kui inimene on kõvasti trenni teinud, siis muutub nägu (lõug) teistsuguseks, suure pingutusega treenitakse ka näolihaseid aastate jooksul, aga need, kes steroide tarvitavad, need saavutavad suure massi kiiresti ja luustik ja nägu ei tule järgi. Ma ei tea, kas see on nüüd väga mööda või ei, aga millegipärast kahtlustan alati steroidide tarvitamises suurte lihastega noori, kellel on selline pehmete joontega nägu... On kellelgi veel mõtteid?
  9. ???? Rulluiskudega küll selliseid trikke teha ei saa!!!
  10. millist metoodikat rasvapõletuseks

    Minu tähelepanekud on vastupidised, ennem ollakse nõus kaks tundi kepikõndi tegema, kui sokolaadist loobuma. Vähem söömine tundub olema inimesele Mission Impossible nr 1. Ei osanud paremini kirjeldada... Kui hea vorm maksaks 1 miljoni, siis oleks pangas ületamatult populaarseim toode "terviseliising".
  11. millist metoodikat rasvapõletuseks

    Ma vaidleks natuke vastu. Tunnen keskealisi mehi, kes on kaotanud mitukümmend kilo kehakaalu täiesti toitumist muutmata. Üks ostis rulluisud, teine jalgratta ja hakkasid nendega sõitmas käima. Toitumine oli neil täiesti tavaline, hommikul paar kiiret võileiba, lõuna kontoris ja õhtul kodus mingi praad või siis väljas. Sellise söögi ja istuva eluviisiga koguneski paarkümmend kilo ülekaalu. Kui hakati lisaks 500-600 kcal päevas sportimisega kulutama, langes ka kehakaal. Ma ei räägi mingist sixpacki väljatulemisest kõhupeal, vaid tavalisest enesetunde paranemisest ja ümbermõõtude vähenemisest. Kui küsija soovib muidugi seeniorite klassis kulturismivõistlustest osa võtta, siis muidugi toitumiskava ja trennikava. Kui mitte, siis näiteks jalgrattaga iga päev tunnine ring, saab nii aeroobset kui intervalli.
  12. Ala seljas valu.

    Mul praegu sama värk, ise süüdistan ilma. Selg läheb kergesti märjaks aga külm tuul tõmbab läbi.
  13. Abdominal Muscles

    Kunagi oli ühes saalis( TOP-is) selline masin, mille peal sai seistes puusi keerutada, umbes samamoodi, nagu seal lingi peal see mees kettaga maas. Ainult püsti. Tavaliselt oli seal masina juures naiste järjekord ja ma sinna eriti ei roninud, ükskord naljapärast keerutasin mõned seeriad ja pärast ei saanud nädal aega naerda, sest küljed olid niiiii valusad. Niiet selline harjutus mõjub. Aparaadile sai raskust kah peale panna, ei olnud niisama puusaringid, vaid ikka suhteliselt raske füüsiline pingutus.
  14. treening ja kehakuju

    Sõudmine ei tohiks väga madala intensiivsusega olla. Võib ju teha mingi intervalli programmi järgi sõudmist.
  15. Liiga suured lihased

    Mina mäletan, et et Erika Salumäel kadus pakk alt ära kusagil aastaga. Kui ta trekki sõitis, siis oli ikka suur reis küll ja puhas lihas kah, kükke tegi vist 240 kg-ga. Aga peale lõpetamist läks üsna kiirelt reis saledaks.
  16. ALCO

    haa haa haa, haa haa haa, haa haa haa, haa haa haa! Paljud räägivad niimoodi, minu puhul on see kõige hullem variant. Viski on enamvähem, gin kah.
  17. Eestlased on joodikrahvas.

    Selle demokraatia ja vabadusega on selline kurb lugu, et see kehtib täiskasvanute kohta. Lapsed on siiani alamad olevused, allutatud vanemate, õpetajate, kasvatajate, treenerite ja üldse kõikide täiskasvanute tahte alla. Sealt algavad kompleksid, valed eeskujud, näitlemine, madal enesehinnang, liigne tähelepanuvajadus, grupiga kaasajooksmine, pohhuism ja tänases päevas elamine. Need on tegelikud alkoholi tarbimise põhjuse noorte hulgas, mitte joogi kättesaadavus ja reklaam. Andke neile respekti alates sünnist, õpetage nad suhtlema, et nad leiaks üles oma sisemise enesekindluse ja tahtejõu ja neile on kõik teed elus lahti, mitte ainult komm ja valuvelg.
  18. kõhulihased meeldivad?

    Mulle meeldivad paistvate kõhulihastega naised, kuigi elusuuruses nägin viimati sellist 8 aastat tagasi. Aga väga erutav oli, siiamaani hea meenutada. Teiseks on mul hea meel, et olen oma elu niimoodi elanud, et ma ei tea, kes on Keira.
  19. Toidukaubad

    Oleneb, kas õlu on ka toit.
  20. Ennäe Ott Kiivikas

    Ise näete, kui palju ta süsivesikuid sisse ajab ja kui vähe loomseid rasvu, pekki aga ei ole ja ei tule. Kui magu rasva täis ei ole, siis ei ladestu need süsivesikud kah kohe rasvaks. Igal õhtul neli õlut grillvorstiga, kumb nüüd ülekaalus süüdlaseks jääb, grillvorstis olev loomne rasv või õlles olev süsivesik?
  21. Et ei läheks uut linnalegendi liikvele, lisan omaltpoolt kah
  22. Süsivesiku vaba.

    Pane valk-süsivesik 1:1 peale trenni.
  23. Minuarvates on pirnikujuline keha naisel mingisuguste pikaajaliste imedieetide tagajärg. Kiired kaalulangetused toimuvad enamasti lihaste arvelt ja sellepärast ongi õlad ja kõhu ülaosa rasva ja lihasevabad ja allpool vööd pekk, kuna see ei lähe ära süsivesikud+nälgimine dieetidega.
  24. Tegijad, mis arvate?

    Kui seda iga päev teha, on see väga effektiivne. Tähtis ei olegi harjutuste järjekord ja need täpsed puhkepauside pikkused, vaid kui sul on tõesti viitsimist näiteks aasta aega iga päev 5 minutit kõhulihaseid treenida, siis on sixpack kindel. Toitumine kah muidugi...
  25. Õige toitumine

    No kui juba kaal mitu kuud kõigub, siis küll. Kahe kuuga jõusaalis saab heal juhul kilo lihast, ülejäänud on pekk. Ma tean omal nahal, mida see mass2 teeb, kasvatab tisse, mitte rinnalihast. Aga kui mees on kogu elu kõhna olnud, siis on see massisoov arusaadav. Kaalunumbrit tõstab kõige edukamalt ikka süsivesik, pane peale trenni valgud-süsivesikud vahekorras 1:4.
×