Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Minu kava oli küll 1:1 sama, mis tegija ise telesaates sõi. Kogused olid võibolla erinevad. Samas mu soovid olid kah täpselt sellele vastavad selajal. Kava toimis kah.
  2. Sama siin. Kass hakkas juurde võtma, kui selveri liha(loe: jahu) saama hakkas.
  3. Miks siis palju hommikusööki ei söö? Kui need hommikul ärgates mäkkarisse sõidutada, kas siis näeme kah mega söögiorgiat?
  4. Ise tegin kunagi cavemani dieeti, siis oli küll nii, et konkreetselt tekkis mingi toidu isu, näiteks puuviljade või liha. Ükskord jäi ka terve päev söömisel vahele, kuna kõht oli täis. Ei tea kül mida, aga süüa küll ei tahtnud.
  5. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    Ma mäletan ühte juhust, kui poes oli see suur 3,6l? jäätis imeodav. See pikk ovaalne pott. Sai see koju toodud ja naisega kõvasti söödud. Mõlemad olime suht kõhnad, naine kohe eriti ravavaba ja talle ei mõjunud ükski toit kunagi kuhugi. Igatahes oli järgmisel päeval meil mõlemal ühesugune pekivolt ümber, selgete piirjoontega alakõhul ja sangade suunas. Mingi nädala pärast kadus ära. Pärast vaatasin, et kallim variant sellest jäätisest on koorega, see oli taimerasvaga. Igatahes polnud kindlasti tegemist mingi kalor in kalor out olukorraga, vaid mingi hormooni ebatavaline mõju.
  6. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Tahtsin midagi sarnast õelda Archangelile, aga M.M ütles täpselt ära. Kui ma söön liitri jäätist õhtul ära, siis teen ma seda kaks nädalat jutti, mingist kolmandast päevast lisan õlled ja küüslauguleivad juurde, siis juustu ja veini. See lööb veresuhkru nii hullult kõikuma, et täiesti võimatu on isudest lahti saada. See söö vähem kui kulutad on ilus loosung küll, aga ainult hullult tugevate tahtejõuga inimestele, me tavainimesed peame ikka mingit kindlamat kava jälgima, et söömasöösatudest hoiduda.
  7. glükoos või fruktoos?

    Ikka jah see corn cyrup. On see kindel, et eestis ei levi? Praegu tahaks seda oma organismi samapalju kui mingit ameerika maisiõli.
  8. glükoos või fruktoos?

    Lugesin selle vastuväite läbi ja see kirjutaja ei ole küll seda loengut läbi kuulanud, vaid lahmib lihtsalt lahmimise pärast.
  9. glükoos või fruktoos?

    Seda ma tean, isegi, et niipalju kui on väiteid, on ka vastuväiteid.
  10. glükoos või fruktoos?

    Miks need 6kuulised siis ülekaalulised on? Söövad rohkem kui kulutavad?
  11. glükoos või fruktoos?

    Uurisin siin teemat, et kalor pole päris kalor ja et kaal tõuseb ja langeb puhtalt matemaatilise valemi järgi ja jõudsin sellise loenguni: Seal räägitakse fruktoosist ja kuidas seda igale poole sisse topitakse tänapäeval. Ühes kohas mainiti, et poes vaadatud leibadest (ameerikas) sisaldas 34 leiba 35-st fruktoosi. Ma oma leiva pealt ei leidnud mingit kirjet, oli vaid suhkur. Kas ameerikas on mingid teised seadused kui eestis sellekohapealt, et peavad täpselt välja kirjutama, mis suhkruid kasutatakse? Kust ma tean, mida meil kasutatakse? Peale seda videot ma ei taha ühtegi toodet, kus see sees on, väljaarvatud originaalpakendis, nagu õunad jne.
  12. vanus 35a. 192, 95kg. Olen eluaeg tänapäeva mõistes suht saasta söönud. Lapsena palju magusat, kartulit, riisi, makarone ja liha, suvel marju ja sügisel õunu, nagu nõukaajal käis. Täiskavanuna hommikuti võileibu, lõunal praad ja piim, õhtul mingi telekaesine närimine ja alkohol. Niimoodi toitudes on mu enesetunne väga hea. Mõistus on selge, tuju on hea. Aga kehale mõjub muidugi halvasti, nahk kole, rasvaprotsent suur. Tavaliselt olen suure aeroobse trenniga rasvast lahti saanud ja muudele probleemidele käega löönud, aga praeguses vanuses tunnen, et asi läheb ohtlikuks ja aeroobset ei jõua kah enam niiplaju teha. Aga nüüd probleem: niikui ma hakkan niiöelda tervislikult toituma, läheb mu enesetunne ülihalvaks. Mälu kaob ära, mõistus on udu täis, tohutu uni ja südamekloppimine. Ma ei ole eriline veejooja kunagi olnud, kui siis hakkan rohkem vett jooma, saan nagu mingi narkolaksu sellest. Tervisliku toitumise all pean silmas seda, et lisan menüüsse juurviljad, puuviljad, head rasvad, jätan ära suhkru ja teravilja, alkoholi, joon palju vett. Ma ei tea, mida ma valesti teen. Kirjelduste järgi kõlab mu enesetunne nagu räägivad paastulaagrites käijad. Kas ma alustan kuidagi liiga ekstreemselt? Panen menüü, kaloreid ei tea: Hommikul 3praemuna peekon sibulaga läbipraetud, paprikat veerand potti kodujuustu, kurgiviilud mõne tunni pärast 2 õuna lõuna Kanaliha keedetud lillkapsa ja brokkoliga õhtusöök väike riis mingi lihakastmega, üldiselt otsin midagi süsivesikurikast külmkapist, kalamaksaõli hommikul ja õhtul Ei tundu nagu väike kogus, aga kaal langeb väga kiiresti aga enesetunne on kohutav. Enesetunne paraneb koheselt, kui näiteks õhtuks satub mingi sünnipäev ja saab endale paar tordiviilu sisse keerata. Seega mingisugune kiirete süsivesikute puudus? Kas organismil on mingit üleminekuperioodi vaja? 2 nädala pärast annan tavaliselt alla ja teen endale hommikul mõned võileivad, ei jõua enam kannatada. Tervilja ja suhkrut süües tõuseb kaal stabiilselt 1 kg nädalas ja ebanormaalne nälg on koguaeg. niiet ma pean selle ülemise menüü kuidagi käima saama. Tekib kellelgi mingeid ideid?
  13. Tervislik toitumine ja halb enesetunne.

    No enam täpsemalt seda kirjeldada ei saa, kui tuled peal aga kedagi kodus ei ole! Aju on täiesti lukus. Üks asi jäi mainimata, ma ei ole eriline sportlane, ainult rulluisutamine, kätekõverdused ja muud harjutused, mida kodus teha saab. Mu põhiline probleem on tegelikult teravili ja selle söömisega kaasnevad ebameeldivad nähud. Tohutu nälg on nendest kõige talutavam, mingid ekseemid löövad välja, hambapõletik, nohu. Varem oli ok, aga viimastel aastatel oleks nagu mingi allergia välja kujunenud. Seega tahaks sellest loobuda. Millega asendada? Tatar on hea, riis ei meeldi eriti, viimanekord kui madalate süsikate peal olles riisi sõin, sain hullu peavalu. Ok, aidake menüüga: Väga meeldiks 3 korda päevas süüa, mul väga istuv töö hetkel, aga mõistus peab väga selge olema, selline kummisees olek ajab mu varsti pankrotti. Hommik siiamaani sobib hästi see muna, peekon, kodujuust, roheline. Mingeid süsivesikuid oleks juurde vaja? Kohvi ei joo, Tee suhkruga? Mingeid puuvilju? Lõuna mingi liha ja juurviljad sobib hästi. Peaks süsikaid lisama? Kerge aeroobne trenn, 40min Peale seda banaani, õuna? Õhtu Tahaks mingi süsivesikurikka toidu ära süüa. Kuhu lisada neid pähkleid, õlisid? Eesmärk on samahea enesetunne kui suhkrudieedil olles aga liigse kaalukasvuta. mingi 30:30:30 suhtega süüa oleks ok? Seda ma võin garanteerida, et kui ma hommikul putru söön, siis läheb õhtuks 3500+ kcal sisse.
  14. Tervislik toitumine ja halb enesetunne.

    Oh tnx kiirete vastuste eest. Asi selles ongi, et kaloreid väga ei tea, söön nagu isu on. Nälg kaobki kohe ära, peale sellist süsivesikutevaest hommikusööki ei teki mingit isu 5 tundi. Mingil hetkel tegin seda cavemani dieeti, ehk sõin ainult seda, mis 10 000 aastat tagasi saadaval oli, liha kala juurviljad puuviljad, pähklid, õlid. Siis oli küll selline tunne nagu ürginimesel, et kui nädal aega mammutit taga ei aja, pole midagi hullu, paneme paar pirni ja natuke oblikaid ja nälg on kadunud. Ühesõnaga söögiisu oli täpselt selline nagu energiakulu, vedelesin diivanil, ei tahtnud terve päeva midagi süüa, tegin füüsilist tööd, tekkis hundisu koheselt. Millegi selliseni tahakski jõuda, mitte niimoodi et pidevalt on nälg ja sokolaadiisu. Kunagi tellisin ka toitumiskava, sellise traditsioonilise "hommikul kõvasti süsivesikuid ja mida õhtu poole, seda vähem", see oli kohutav, õhtuks oli enamasti nälg silmanägemise ära võtnud ja tahtejõud vedas üsna kiiresti alt. Praeguse toitumisega nälga ei tunne üldse. Aga võtan arvesse, et läheb aega, arvutan kalorid kokku, proovin saada 2600 cal täis ja vaatan mis saab. Krt sellest süsivesikuorjusest peab lahti saama kuidagi, kõik olime pingul kehadega spordimehed, nüüd kõigil mingid pallid ees, paari aastaga kasvatatud. Ma natsa arvutan ja panen siia mingi numbritega menüü, vaadake üle kas on parem.
  15. Kas kasutaksite steroide

    Kuna anaboolsed steroidid on kasutusel ka meditsiinis paljude haiguste raviks, siis huvitaks see, kas te kasutaksite steroide arsti järelvalve all, kui tal on kõik teadmised olemas, kuidas minimeerida ohtu teie tervisele. Arvestage muidugi seda ka, et halvemal juhul võite ikkagi surma saada.
  16. Kui ma Kiivika toitumissoovituste järgi sööma hakkasin, siis oli üsna kiiresti arengut märgata. Lisaks tekkis üks oluline muutus-jube seksinälg. Ma ei saanud aru, kas kehakaalu langusest, testosterooni tõusust või millegist muust, aga vahe varasemaga oli tuntav. Mulle see loomulikult sobis. Samas nüüd selle rasvarikka toitumisega on effekt vastupidine, kui süsivesikud jätta õhtuks, siis on hea, kui söögilaua tagant voodisse jõudsin, selline tappev uni tekkis. Igasugused õhtused väljaskäimised jäid ära, seksimiseks polnud mittemingisugust energiat ega tahtmist. Üle paari nädala ma seda ei järginud, kas sellised sümptomid on ajutised või käivadki need sellise eluviisiga kaasas? Lisaks mainin ka seda, et süsivesik muutus üldse nagu narkootikumiks, ükskord võtsin lõunaajal prae koos kartulitega ja oleks peale sööki peaaegu lauataha magama jäänud.
  17. Toitumissoovitused ja seks

    Nüüdseks on kõik OK, nagu fred ütles, kehal läheb harjumiseks aega. Mul läks isegi 1 kuu, kuni energia tagasi tuli, alguses kõndisin nagu zombi ringi. Nüüd ei pane õhtused süsivesikud enab magama, tunne on tavaline. Lihtsalt naljaks on vaadata, kuidas rasvaprotsent järjest väheneb, kuigi pakk hapuhoort läheb päevas.
  18. Toitumissoovitused ja seks

    Eks ikka selleks, et "seda" teha...
  19. Toitumissoovitused ja seks

    ajas küll jah.
  20. Kiivikas ja Bonsuna H&K ja vene portaalid

    Mis selles osalemisrõõmus halba on?
  21. Toitumissoovitused ja seks

    Nonii, sain ise asjale pihta. Põhjuseks oli kreatiin, mida ühel juhul võtsin ja teisel juhul mitte. Rasvane toit ei mängi mingit rolli. Peki võttis ainult kõhupealt ära.
  22. OOTAN JOOMA

    pane 1:1 kui kasvada tahad.
  23. Kohe TV3-s... "Jooksev MEES"

    Mulle on alati meeldinud selles filmis see ülicool kollane trikotaaž, mis neile selga aetakse. Meenutab teist sama ajastu kangelast, Mister Motivaatorit:
  24. Probleem

    Ära söö üldse leiba ja saia, mõtle välja mis kell sa tavaliselt magusat ostad ja söö enne seda midagi rasvast, näiteks pähkleid.
  25. 1100kg kogusumma 19 aastaselt!

    Vähe süstivad järelikult.
×