Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Rambo vend postitused

  1. Palju õnne kõigile! Otil tõsiselt hea vorm isegi minu amatööri silmale.
  2. Milles probleem, võta veel 5 kilo maha samamoodi, kuidas 10 võtsid.
  3. In memoriam Mihhail Algaš

    Delfist: Rinnalt surumise juunioride maailmarekordi omanik Mihhail Algash suri Venemaa haiglas pärast seda, kui oli ennast vigastanud liiga suurte raskuste tõstmisel. 23-aastane venelane saabus Omski haiglasse Siberisse möödunud neljapäeval. Mees oli kahjuks selleks hetkeks kaotanud rebenenud maksa tõttu liiga palju verd. Noormees oli treeninglaagris valmistumas Euroopa meistrivõistlusteks. Möödunud aasta augustis võitis Algash juunioride Euraasia meistrivõistlusted uue juunioride maailmarekordiga, surudes 270 kilogrammi. Mees ise kaalus 129 kilo. Puhka rahus.
  4. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Ma olen küll siin teema ära kaaperdanud, aga: Hommik: 3 muna, 100g hapukoort kurgi ja tomatiga, 70g praetud peekonit, kalamaksaõli 5g. Lõuna: Aurutatud aedviljad(brokkoli, porgand) u 160g, peedisalat küüslaugu ja majoneesiga 80g, sealiha 140g Õhtu: Jääsalat, lehtsalat, spinat, tomat, kurk, hapukoorega, sealiha 160g, kartul 70g, mandlid peotäis, kalamaksaõli. Kaloreid küll vähe, 1800 u, aga mida muuta? Kõht koguaeg täis. 4 kilo miinust 6 nädalaga.
  5. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Kui see korrastamine tähendab kanarinda, pruuni riisi ja kodujuustu, siis seda olen proovinud ja ei sobi.
  6. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    No ma olen tüüpiline kergelt ülekaaluline 36 aastane mees, kunagi palju trenni teinud, nüüd lääne toitumisstiili tõttu II diabeedile lähenemas. Nooremana oli kõik korras, nüüd ei saa enam süsivesikurikast toitu süüa, hetkeline energia vaheldub tohutu unisususega. Samuti löövad nahahädad välja, kui teravilja süüa. Olen aegajalt katsetanud nende uute teooriatega, low carb high fat ja siis hakkab kõik hetkega normaliseeruma. Kahjuks langen ikka tagasi, tavaliselt siis mingit valet toodet süües tekivad hullud isud ja mõistus keerab ära. Mingeid teaduskraade mul pole, sellest räägin, mida omal nahal kogen. Põhiline eesmärk on süüa siis, kui isu tekib, mitte siis kui kell on 7.30. Ja selle juures normaalkaalus ja terve olla.
  7. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Aga sa ütle, kas inimese toitumist peaks reguleerima ta isu või mõistus?
  8. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Ja "tantsusaates osalejad nurisevad"? Et ei saa süsikaid? Really?
  9. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Videos toodud väited: Piimatooted ja veiseliha põhjustavad suurema insuliini vallandumise kui sai, mis on väga hea asi. Mitmed uuringud näitavad, et insuliin tekitab täiskõhutunde ja seega hoopis aitab kaalukaotusele kaasa. Siis ta kirjeldab, kuidas Atkins kirjutas LOW FAT LOW CARB dieetide kohta, et seda pikalt järgides lõpetab organism thyroid? hormooni tootmise. Siis autor nagu ei oleks täpselt sellest lausest aru saanud, et Atkins pidas silmas traditsioonilisi dieete, mitte enda oma ja hakkab mingit jama ajama, proovides vastu vaielda, aga samas ise toetades Atkinsi seisukohti "keegi ei suuda kaua sellist dieeti järgida", Atkinsi arvates siis LOW FAT, autori arvates LOW CARB? Kaua sa mägradieedil vastupidasid, mõned videos mainitud symptomid esinesid sulgi.. Autor kirjeldab, et tal olid hullud sümptomid, kui ta proovis järgida LOW CARB dieeti (palju ta rasvatarbis samalajal, seda ta ei maini), samal ajal proovides maha teha Atkinsit, kes oli täpselt samal seisukohal LOW CARB LOW fat dieetide suhtes? Siis hakkab autor kirjeldama müüti, et kui pikalt süsikaid ei söö, siis tekib insuliini resistentsus. Ei saagi täpselt aru, kas ta on selle vastu või poolt. Mitu korda kuulates tundub, et ta on lihtsalt mingeid loosungeid kirja pannud ja proovib vastu vaielda millelegi. Igatahes väga õnnetu leid see video, kuidas leidsid, Atkins myths?
  10. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Mul tuleb umbes 80g süsikaid niimoodi toitudes. Juurviljad ja puuviljad, vahest harva tatar ja kartul. Muudmoodi kahjuks ei saa, õgin insta suureks ennast.
  11. Kilpnäärmeprobleemid ja kaalutõus

    Ma võin täpsustada. Sõin kõvasti süsivesikuid, siis läksin suusatama, algul oli hea tunne ja mõnusalt energiat, aga varsti oli nii sitt olla, et pilt läks taskusse. Terve õhtu süda puperdas ja und ei tulnud. Järgmisel korral sõin rasvu ja valku, läksin suusatama ja tunne oli väga hea terve ringi ajal ja ka pärast trenni. Rasvad olid parem energiallikas kui süsivesikud.
  12. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Ma üle ühe viilu seda rukkipala päevas ei sööks. Hull isude tekitaja.
  13. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Täpselt nagu nightq ütles, teatud vanuseni saad sellise menüü pealt ilus olla, kui enam ei toimi, siis tagasi enam ei saa. Nüüdsest siis kodujuustud, magus ära, kalamaksaõli, pähklid jne.
  14. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Kui koguaeg on sellise söögiga vormis oldud, siis seda pole küll vaja muuta. Kas 3-6 kuud tagasi juhtus midagi? Mingi elumuutus, keskonnavahetus, uneajad, psühholoogiline asi? Enamus aktiivseid noori söövad parajat saasta, aga liigutavad piisavalt ja on ikkagi vormis. Põhiliselt sellepärast, et neil on kindel rütm, millega keha harjunud . Kui sellest rütmist välja minna, hakkab igasugust jama juhtuma.
  15. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Kas igal toitainel on mingi maksimum mis sealt kaloreid saab? Aga miinimumi ei ole? Kui ma söön ühe päevaga 20 000kcal, ega mul see ju kõik ei imendu kuhugi?
  16. Kaalust alla 184, 95kg

    Ma paneks ühe tassitäie hapukoort hommikul lisaks, hakiks sinna ühe tomati ja kurgi sisse. samuti õhtul teeks kurgist ja tomatist hapukoorega salati.
  17. Mida arvate Nutridata toitumispäevikust?

    Olen mitu nädalat nüüdseks puhtalt toitunud, ilma alko, suhkru, teraviljata, transrasvata. Reedel mõtlesin, et teen väikse preemia, ostsin liitrise jäätise, šokolaadi oma, šokolaadi tükkidega. Ootamatult vastik oli, 300g võibolla suutsin ära süüa. Hommikul oli otsaesine punne täis. But it fit my macros, so I ate it?
  18. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Mul on kalduvus hüpoglükeemiale, proovin kuidagi vähemate süsikatega hakkama saada. Töö on kah rahulik. Täna tegin muidu tatraputru heeringa asemel.
  19. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Midagi sinnakanti:
  20. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Arvutasin välja hommikusöögi, sul 145kcal, mis on hull näljapajuk. Ma kaalun samapalju ja söön praegu hommikuks 700kcal ja kaal langeb.
  21. Küsimus toidulisandi kohta.

    30g on selline standard kogus peale trenni.
  22. Küsimus toidulisandi kohta.

    Üks kopsikutäis on 25g valku, mis on enamvähem ok kogus peale trenni. Sega see piima või mahla sisse ja joo ära. Võid ka poolteist kopsikut panna.
  23. Algaja- Mida Soovitate?

    Said aru küll, mida ma mõtlesin, Daemonium.
  24. Algaja- Mida Soovitate?

    Võta julgelt, ma ei saa aru mis teised seda keelavad. Kui me kunagi kooli jõukas käisime samas vanuses, siis lõpuks olid lihased ainult neil, kes pulbrit segasid peale trenni. Selge see, et ema sulle 120g valku päevas ei vaarita.
×