Jump to content

Rambo vend

Kasutajad
  • Sisu loend

    554
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Rambo vend


  1. Kõik sellised teemad algavad kirjeldustega tohutust aeroobsest mahust. Päriselt kah kõnnid nii palju päevas? Päris mitme tunniga läheb Õismäelt kesklinna ja tagasi.

    Ma arvan, et siin tegemist ikka standard oma kulutatud energia ülehindamise ja söödud energia alahindamisega. Võta pastaks ja paber, pane terve nädala toit koos kogustega kirja, samuti pane kirja kogu trenn ja sa saad siit väga täpseid nõuandeid mida muuta.

    Ma kunagi tegin niimoodi, arvata võib kui häbi mul oli saata see paber treenerile, mis sisaldas kartulisalateid, õlut ja õllevorste, pizzat ja muud sellist sööki. Lisaks paar korda jalgrattaga pool tundi ja mõned kätekõverdused.

    • Upvote 1

  2. Rohkem süsikaid aitab sul ka intensiivsemalt trenni teha, pole karta, et üle tõmbad ennast, mis alakaloraažis võib kergemini juhtuda. Eks see ole ka mineviku eeskujudest külge jäänud praktika, trimmis võistlusvorm kaks korda aastas ja ülejäänud aasta pekine. Aastaläbi vormis a'la leangains.com on rohkem uuemaaja teema.


  3. Kui inimene on harjunud suure veresuhkru kõikumisega, siis ta on harjunud tühja kõhu tundeks pidama insuliini poolt allatõmmatud madala veresuhkru taseme olukorda, siis sellest ringist välja astudes (low carb toitumine, atkins, paast) kaob tõesti alguses see tuttav tunne ära. Mõne aja pärast hakkab organism uuesti küsima toitu, kui paastul oldi (vähe rasva vähe süsikaid), siis küsib üldiselt süsikaid, kui oldi madala süsika peal, aga valgud rasvad normaalselt, siis peaks teoreetiliselt küsima seda, mida parajasti vaja.


  4. Nii kui ma toidupäevikut ei pea, söön liiga vähe, samas ei ole mul tühja kõhu tunnet. Nt kui hommikul olen söönud pudru, lõuna aeg söön ühe pooliku õuna ja nt kaks võileiba, siis tühja kõhu tunnet enne hilisõhtut ei teki. Miks nii?

    Milles probleem on? Mis hilisõhtul juhtub? Tahad et varem kõht tühjaks läheks? Tahad et hommikuni isu ei oleks?


  5. Et meeletut püsivust ja vastupidavust nõuab selline äärmine süsikate piiramine, muidu tuleb kõik kohe tagasi. Üldjoontes on menüü isegi OK, pisut riisi või kartulit võiks ikka lubada.

    Eks see ole vist individuaalne, mõni vajab meeletut püsivust jätkamiseks, mõni mitte. Enda puhul kadus peale süsikate eemaldamist igasugune isu üldse süüa, ei tea, kas sellest, et pekki piisavalt, igatahes kui isude järgi toituks, siis saaks heal juhul 1500 kcal täis, aga vaja on 2800.


  6. Tagajärjeks on tavaliselt stressihormoonide suurenenud hulk, mis igasuguse muu jama hulgas soodustab ka rasvad ladestumist. Põhimõtteliselt standardolukord kevadeti, vaadatakse ennast peeglist, tõmmatakse söök koomale ja hakatakse trenni vihtuma. Mõlemad tegevused soodustavad kortisooli teket ja ongi surnud ring. "Appi ma olen 3 kuud tervislikult toitunud ja kaal on sama".

    Ise teen praegu sellise plaani järgi, et trennipäeva ja puhkepäeva söögi vahe on u. 800 kcal, kuna ühtlasena hoides tuleb kergesti sein ette trennipäeval.

    • Upvote 1

  7. Kui sa oma keha kuulata oskad ja enesetunne on hea, siis miks mitte edasi lasta. Jamaks kisub siis, kui enam pole nii hea, liigesevalud või unehäired, aga pushitakse edasi kaalukaotuse pärast. See on kahjuks liigagi tavaline. Toitumisega kaotad kaalu, jooksmisega tugevdad organismi, nii füüsilist kui vaimset poolt. Hoia neen kaks asja lahus, kui sa sportlane pole. Kui läheb kook sisse tööjuures, siis ära seda maha jooksma mine.


  8. Teoorias näeb plaan praegu välja selline:

    1.päev - jõusaal

    natuke aeroobset

    kangiga õlatõsted - trapezius

    sirgete kätega kangi ette rinna kõrgusele tõstmine - deltoideus pars clavicularis

    kummargil sirge käe tõstmine kõrvale (trenazhööril) - deltoideus pars acromialis/spinalis

    2.päev - aeroobne tegevus väljaspool jõusaali

    3.päev - jõusaal

    natuke aeroobset

    kangiga jõutõmme - erector spinae

    kangiga biitseps - biceps brachii

    4.päev - aeroobne tegevus väljaspool jõusaali

    5.päev - jõusaal

    natuke aeroobset

    kangiga lamades rinnalt surumine - pectoralis major

    prantsuse surumine trenazhööril - triceps brachii

    6.päev - aeroobne tegevus väljaspool jõusaali

    7.päev - jõusaal

    natuke aeroobset

    täiskükk kangiga - quadriceps femoris, glutaeus maximus, biceps femoris

    säär trenazhööril - gastrocnemius

    Ma lõikasin jõusaali osa nii väikeseks kui võimalik, samas enam-vähem kõik suuremad lihased peaksid korra nädalas midagi saama.

    Isegi ainult 2 harjutusega päevas, tundub kava kokkuvõttes üsna tõsine pingutus.

    Any ideas ?

    Teine küsimus, millisel põhimõttel tuleks jõusaali harjutusi teha, et arendada keha vastupidavust koormusele/kiirendada taastumisvõimet füüsilisest pingutusest ? 3x6 ? 4x10 ? 5x20 ?

    sorry aga see kava on väga gay. Põhimõtteliselt käid seal jõukas riietumas ja pesemas. Ma teeks selle asemel iga päev väikese metsajooksu ja lõpus kätekõverdusi ja lõuatõmbeid.


  9. Jalgratas 55-75% pulsiga võid kindlasti igapäevase ringi teha. Uni näitab kohe ära, kui üle pingutad, mul tulevad kohe unehäired, kui natuke liiale lähen. Ma jõusaali üldse ei roniks, seal on väga kerge ennast lukku tõmmata, mõni ilus naine ennast kõrvale sätib, lähevad kohe raskused lakke.

    Mul sugulane jõusaali treener ja kunagi küsisin talt samuti nõu alustamise kohta, kui olin aasta aega ainult diivanit soojendanud. Soovitas kolm kuud alla 130 pulsiga kulgeda, kasvõi kepikõndi alguses. Ma muidugi ei kuulanud teda, panin kohe kõvasti kangi, paari nädala pärast olin kustunud ja siiamaani (aastaid hiljem) tunnen, et südamega kõik päris korras pole.

    • Upvote 1

  10. Huvitab, et mis see tähendab? Et sisuliselt ei seedi toitu ära ja lased selle ilusti endast läbi?

    Mul tuttav on, sööb nagu loom, pakun välja kusagil 4000-5000kalorit ja ikka ei tule kaalu juurde. Tee mis tahad. Töö rahulik +trenn (ilma aeroobseta).

    Varem arvasin samuti, et küll kaal tõuseb, kui piisavalt süüa.

    http://www.youtube.com/watch?v=_6-A0iHSdcA

    http://www.youtube.com/watch?v=aSOCZZh1CC8&feature=relmfu

    eelmise osa lõpust hakkab teema peale (meil kõigil on mõni sõber, kes sööb väga palju aga juurde ei võta)


  11. Ma söön ise enamus süsikad õhtuti, algul kujutasin ette, kuidas õhtust praadi naudin, tulemuseks aga see, et ikkagi erilist nälga pole ja keeran ainult liha kõrvale õuna ja apelsini sisse. Mul olid samad probleemid, manboobs ja õhtune nälg, nüüd peale süsikate väga suurt koomaletõmbamist ja rasva-valgu suurendamist on asi tunduvalt paranenud.

×