Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. Jälle see kreatiin

    5g enne trenni ja 5g peale trenni. Nii palju, kui mina olen lugenud, siis ei ole mõttet üle 5 korraga võtta, kuna organism ei pidanud nii palju vastu võtma ja kõik ülejäänu tuleb uriiniga välja. Ja siis laadimisprotsessi ka pole mõttet teha. Ja neid ei PEA koos võtma. Aga soovitatav oleks valku peale trenni ühe tunni jooksul võtta, kuna siis organism võtab paremini vastu.
  2. rinna lihased

    Ise teen laia haardega lõuatõmbeid 4x4-5. Siis ploki peal laia haardega tõmbed ette ja taha 4x8 ja siis alaelga teen pingil, et panen 10 kg pea peale ja siis tõstan ülakeha, seda teen 4 x 8- 10.
  3. Serious Mass

    Kus seda müüakse ?
  4. Fitness tooted

    Minu arust kah ! Aga, kust seda fitness batooni osta saab ja palju maksab ?
  5. Fitness tooted

    Mingi Sport juust on küll olemas ja rasvaprotsent on sellel palju väiksem, kui tavalistel juustudel.
  6. Eesti kulturismi ajalugu...

    Väike OT, aga millised on kulturisti, ma ei oskagi küsida, alad äkki ? Nagu klassikaline kulturism... Rohkem ma nagu ei ole kuulnud... Aga Ott Kiivikas tundus küll '97 a nii pisike ja siis vaatasin edasi '99 aasta pilti ja mulle tundus, et areng oli metsik. Kalmusaatori pilt on lahe ^^ Kas eesti kergejõustiklastest pole pilte ? Tahaks neid ka näha.
  7. haigusega kaasnev isu puudus

    Mulle lähevad ka ainult puuviljad alla. Aga, haiguse ajal on organism nõrk ja siis valkude seedimisel/imendumisel vajab organism kõige rohkem energiat ja siis väsitab veel rohkem organismi ?
  8. Toidulisand

    Soovitaksin Sulle sooja kodutoitu, koolitoitu, puuvilju, juurvilju, igasuguseid maiustusi... kõike mida ise tahad. Aga loed ehk foorumist, siin peaks sarnaseid küsimusi veel olema.
  9. Toidulisand

    Mina ei näe selles probleemi. Valku ikka võiks ju. Aga toitu ikka korralikult ja söö mida tahad, ära piira oma toitumist.
  10. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Ilma varrukateta särgiga tavaliselt. Et saaks lihaseid jälgida, kui seda just seljas pole, võtan särgi seljast.
  11. SÜNNIPÄEVAÕNNITLUSED MAREK KALMUSELE!

    Palju õnne ja sirget sammu
  12. jõusaal tapab ajurakke?

    Mõh, mäh ?? Ma ei saanud tuhkagi aru, millest jutt käib... !
  13. jõutreening ja rasva põletamine.

    Kas mitte aeroobne trenn pole see, mis vähendab rasvaprotsenti ja ka toitumine ?
  14. Klaasike lahjat õllet vast. Aga, mis suitsetamine teeb siis lihastele ? Vastus pole ikka veel ju kuskilt välja tulnud ? Äkki ongi nii, et lihased saavad vähem hapniku ja areng on väiksem selletõttu.
  15. Ütlesin, et ma paari õlle joomine on alkoholism ? Loe uuesti ja sa näed, et kirjas on alkoholism on päritav. Aga katsile seda, et alkoholism on küll päritav. Aga kui sa pole tilkagi alkoholi võtnud, siis sul see päritud geen ei avaldu ka. Bioloogias oli just pärilikkuse teema
  16. Kalmus joob lahjat õllet kah toidukordade kõrvale. Et nagu näha, kõik on võimalik OT: Marek, kui ma Sind kunagi jõusaalis näen, siis abi ja nõu võib ka küsida ?
  17. No, alkoholism on päritav. Aga küsimus oli ju, et kuidas suitsetamine mõjub lihastele. Tahaks ise ka seda vastust teada. Hapniku saavad lihased vähem, muud ma ei tea.
  18. Rinnalt surumine

    Tarka lugemist http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3386
  19. Rinnalt surumine

    Kahju toob, ma arvan ikka. Vedelikku on vaja ju. Aga, mida sa täpsemalt tahad teha rinnaga ? Jõudu, vastupidavust, lihast ?
  20. Tahaks et vähem pistab.

    Hinga rahulikult ja hoia ühtset tempot.
  21. Toidulisandid ja seeriad

    Millist lisandit sa täpsemalt mõtled ? Ja kasuta otsingut, aitäh ! 4x6-8 ja seeriate vahel 30 sek - 1 min.
  22. Kava kohta soovitusi?

    Nii palju, kui mina olen siin foorumis ringi surfanud, siis just loen, et tehakse lihase kasvatamiseks 4x4-8.
  23. kreatiin

    Ise joon nii, et 5g kreatiini, 15g suhkrut ja umbes 2.5g sidrunihapet ja siis ~3dl vett (1 klaasitäis). Põhja jääb ka muidugi veel aineid, aga siis ma täidan uuesti klaasi ära ja joon selle ära. Et siis ~6dl vett Täielikult kreatiin ikka ei lahustu.
  24. kehakaal,pikkus

    Ära parem minegi trenni. Jõusaal on mõttetu, lihast on lihtsam kasvatada.
  25. aine esmane tarbimine

    No, ma ise hakkasin kuu järel kreatiini võtma. Ja ma ütlen sulle, et see oli täielik raharaiskamine. Tulemused ei ole paranenud, ega midagi. Nii, et jää siis ainult valgu juurde alguses.
×