Jump to content

Sarge

Kasutajad
  • Sisu loend

    3 395
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    49

Koik Sarge postitused

  1. Kõhulihased.

    Need tulemused on ilma toidulisanditeta ja ilma dieedita. Aga rasva on kõvasti juurde tulnud.
  2. Ennäe Ott Kiivikas

    Tahan ka seda videot näha. :/
  3. Ei lasta jõusaali

    Vanusega üldse selline tore asi. Sõber on 16 ja näeb välja nagu 27 Siis ta läks klubisse, siis hakkas baarmeniga rääkima, et kuidas te müüte alaealistele alkoholi. Baarmen kohe vastu, et ei, sa ei ole alaealine. No olen küll... Eiei Sa ikka ei ole küll... Ja siis ükskord jäi ka filmisoodustusest ilma, kõik kes olid alla 18 said mingit soodustust, siis teda ei usutud, et ta 15 sel ajal. Ja tal endast vanemad tüdrukud alati. Aga et siis kava juurde: Kõtekõverdused: Käed laiali, käed lähemal, jalad kõrgemal jalad maas. Kõhulihased Lõuatõmbed: Kitsa haardega, laia haardega, tõmbed ette poole ja kuklasse Alaselg: Jalad paned kuskile alla ja tõstad ülesse ennast (kõhuli olles) Kükid Säär: Paned pool ühte jalga kuskile ääre peale ja siis lükkad ennast ülesse ja nii mõlema jalaga Äkki jäi midagi lisamata, et keegi saab seda kindlasti täiendada.
  4. Kõhulihased.

    No, ei ole eriti sheff värk. Mass tuleb aeglasemalt. Ise teen kaldpingil 25 kg rinna peal 4x10 ja siis 4x20 kaldpingil "küljekõhulihast". (Kehapööretega nagu, ei oska seletada) Varem tegin jalad 90' ja 4 x max. Kõhuliahased on nende kahe harjutusega väga hästi arenenud. 2 kuud tagasi hakkasin umbes nii tegema ja tegin 1 kuu ja 3 nädalat. 3 kuud tagasi üldse alustasin jõusaaliga... http://www.fitness.ee/rate/Sarge Edit: Ehk siis lisaraskusetaga ja 90' (Sellega ongi siis saavutatud sellised kõhulihased)
  5. tervist tahtsin sellist asja küsida.

    Võib-olla tõesti ma eksisin.
  6. tervist tahtsin sellist asja küsida.

    3 x 8-6 on parem massiks. Esimene seeria teed 8 korda Teine seeria teed 7 korda (vahetad raskust) Kolmas seeria teed 6 korda (vahetad raskust) Kui jõudu tahad siis tee 4x 8-12 See on nii, et ise valid, mis sulle kõige rohkem meeldib, nagu selles vahemikus teed kordusi. (8 kordust, 9 kordust, 10 kordus... jne, et siis ise valid omale sobiva.) Rinnalt surumiseks kõige rohkem on vaja rinda, õlga ja triitsepsit. Aga kindlasti peab tegema ka teisi lihasgruppe, muidu keha läheb proportsioonist välja ning ära unusta ka jalgu treenimast.
  7. Proteiin

    1) Ega see ära sealt ei kao küll. 2) Organism pidavat jah esimese tunni jooksul kõige paremini omastama seda.
  8. Metsakaamera

    Tee update WMP... Mul igatahes töötab ja mul kõige uuem ver. No, mind näiteks huvitab selline asi. Sõber endal kah jahimees.
  9. Lihasevalu

    Lihasvalu ikka kõige mõnusam asi. See ei loe, et korralikult ei saa midagi liigutada ja liikuda. Aga mulle meeldib. Siis ikka tunnen, et lihas sai korralikult vatti ^^
  10. Õige toitumine

    Mm.. Ise olen nüüd varsti 3 kuud jõusaalis käinud. Kahe esimese kuuga kaal tõusis 3kg võrra. Iga päev 50g. Ja ma ise ka kiire ainevaheusega ektomorf. Ma küll nii palju ei söönud, kuid pekki pole küll eriti juurde tulnud või siis lihtsalt "lihased" on suurenenud. Kõhulihaseid on pareminigi näha ja kõvasti suuremad, kui alusatades. Pikkust 180 Kaal 72
  11. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    6660 oleks parem veits
  12. Vigastusega trenni

    Kas tegemist on meessoost või naissoost isikuga ?
  13. krambid säärelihastes

    Liiter on ikka liiga vähe... Ise tarbin juba jõusaalis umbes 2L vett...
  14. Vanasid mõõte ei mäleta. Mul pole ühtegi vanat pilti selles läpakas, ainult ühel kõvakettal on mingi paari aasta vanune pilt, mis tiigi ääres tehtud. Aga ma ei saa sealt kõvakettalt asju ümber laadida. Edit: Rind on väga väike :S No, ma panin ju kava ülesse. Teen seeriaid 4x8 või siis 4x6. Ja viimased kaks seeriat teen nii, et keegi peab tagant koguaeg aitama. Pausid on 30 sek. Laia haardega surun, siis peaks rinnale rohkem rõhuma ja siis teen mingi 1-2 min pärast kohe liblikat peale. Kaldpingil ja lendamist ma ei saa teha, kuna õlg ei luba.
  15. Üldkokkuvõttes ikkagi ektomorf. Lühike keha, pikad jalad. Pikad peenikesed käed. Õlad on jah õnneks suhteliselt normaalsed, kiire ainevahetus. Ma olen ikka veel suhteliselt kont.
  16. Söön väga vähe :S Jõuan maksimaalselt 3 korda süüa ja siis ka mahutan nii palju sisse, kui jõuan. Koolis kahjuks pean sööma hästi kiiresti, kuna vahetund ainult 20 min ja siis ma ei jõuaks suitsu teha. Parimematel päevadel ma ainult sööngi. Aga muidu ürita süüa 20 min vähemalt. Ma olen enam-vähem enda tulemusega rahul, kui lõdvas olekus paistaksin ma laiem :/. Üks sõber hullem ekto, kui mina ja peale seda, kui ta Herat hakkas tarbima on rind kasvanud silmmärgatavalt. Ma üritan nüüd jalgu ka teha, säär on väga maha jäänud, ülejäänud on proportsioonis.
  17. Nädal aega olen Herat võtnud. Aga muidu küll. Kui sa teed teiste arvudega seeriaid ja kordusi. Siis ei pruugi samat tulemust tulla ju ja iga inimene on erinev. Väga hea, kui minust ka kasu on ^^
  18. Kolme kuu tagust pilti pole. Ma tegin küll, aga tegin formati arvutile ja pildid ning mõõtmed kadusid. Esimene kuu oli ilma kavata põhimõtteliselt. Siis nüüd hakkasin alles kava järgi enam-vähem tegema. Ja nüüd mingi poolteist kuud olen sellise kava järgi teinud: 1. päev Rind: Lamades surumine 4x6-8 (sellessuhtes, et mõnikord teen 4x6 ja mõnikord 4x8) Liblikas 4x8 Negatiivse kalde peal surumine 4x8 Selg: (kõik laia haardega va. viimane) Lõuatõmbed 4x4 Plokil tõmbed ette poole 4x8 Plokil tõmbed kuklasse 4x8 Alaseljale tõsted pingil 4x8 (lisaraskusega) Kõht: Negatiivse kaldega pingil 4x10 (lisaraskusega) Trapets: Kangiga õlgade kehitamine 4x8 2.päev Biitseps: Püsti kangiga 4x8 Hantlitega, istudes 4x8 Masinal 4x8 Õlg: Käed kõrval lennutamine 4x8 Kangi selja taha laskmine 4x8 Sangpommi rinnale tõstmine püstijalu 4x8 Triitseps: Kitsa haardega kangiga lamades käte kõverdamine vastu otsaesist 4x8 Lamades hantliga, käsi 90’ ja sirgeks 4x8 Kitsa haardega lamades surumine rinnalt 4x8 Käsivars: Althaardes 4x8 Pealthaardes 4x8 (seletused pole väga head, pausid on seeriate vahel 30s ja harjutuste vahel 2 min)
  19. Abi vaja

    Aga proovi pausidega 30 sek. Ja sul ikka on sellised raskused, et viimast seeriat tehes sa justkui sured ?
  20. Ega sa ei näinud kah, milline ma 3 kuud tagasi olin. Kes ma siis olen ?
  21. Abi vaja

    Ja mitu korda toitud ?
  22. Ise olen ka ektomorf ja olen varsti 3 kuud trenni teinud. Olen teinud kõiki harjutusi va kõhulihaseid 4x8. Tulemused on siin: http://www.fitness.ee/rater/index.php?cmd=...;username=Sarge
  23. Abi vaja

    Sööma peab kõike sinu vanuses.
  24. Abi vaja

    Ei ole 15a kohta midagi väike ju... Palju ennem trenni tegemist siis kaalusid ? Ma ise olen 18a, 179-180 cm pikk ja kaalun 72kg.
  25. Kalmuselt küsisin massi koha pealt, siis tema ütles mulle 3x 8-6. Kõikide harjutustega nii. Iga seeria tagant vahetad raskust.
×