Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Armastagu inimene keda/mida tahab - meest, naist, marke, kassi, aiamajakest. Kaks täiskasvanud terve mõistusega inimest võivad omavahel teki all ka mürgeldada kui lusti on. Teisi ei tohi kindlasti nende soovidega ahistada. Iseäranis lapsi. Kellel on õigust sundida last kasvama homoperekonnas? Laps ei ole mänguasi, millega kodu mängida.


  2. Leian, et korralikud homopaarid on palju paremad lapsevanemad kui heteropaarid, kelle hulgas on kas joodikud, vägivaldsed või niisama ükskõiksed inimesed.

    Iga selline keskmiselt aruka homopropagandisti artikkel sisaldab tavaliselt ühel või teisel kujul sellist möga. Mida see isegi peaks tähendama? Homode hulgas ei ole joodikuid ja vägivaldseid? Mitut lapsevanematest homopaari sa üldse tead? Või mis hobuseunenäo põhjal sa seda leiad?

    Heterod hakkavad kõik kooris homosid armastama kui neile öeldakse, et vat teie olete sellised vägivaldsed joodikud ja meie selline tore korralik homopaar. :) Negatiivse stereotüübi vastu võidelda vastandudes ja siis vastasest negatiivset stereotüüpi luues? Palju õnne!


  3. VendV, nüüd sa tead, mida palud naised tunnevad seksuaalse ahistamise all :) See on sama ebanormaalne siis kui seda teeb mees mehele kui mees naisele kui naine naisele kui naine mehele.

    Sama kommentaar extrance'le ka.

    Mõtelge hoolega järele enne, kui te sõpradega mõnda naist jõllitate:)

    Ma siiski ei samavääristaks homoseksuaalsust heteroseksuaalsusega ning vaatamist ebaviiskate lähenemiskatsetega...

    Aga üldiselt: ma arvan, et latimehed ja paraadipidajad on ühe idiootsuse kaks erinevat otsa. Terve mõistus asub kusagil seal vahel. Inimene, kes arvab et teised peavad sallima täpselt samu asju nagu tema, on idioot. Kuidas erineb latiga mees näiteks mingist homo(või mõnest muust)õiguslasest, kes kõik mitte-sallida julgejad Hitleriga samale pulgale asetab? Ei kuidagi. Samasugune halli massi ees räuskamine ja siltide kleepimine.

    Aga kui üks äärmus on ühiskonnas tekkinud, siis tekib tasakaaluks ka teine äärmus. Loodusseadus ja miskit polegi teha. Võibolla polegi nii paha kui äärmuslased just üksteist munade ja raudlattidega kostitavad - mõtlev inimene saab nende tegemistest eemale jääda.


  4. Tähelepanu millele? Suhtu täpselt nii nagu sa selle teema enda jaoks oled selgeks mõelnud. Mina ei arva, et kedagi peab automaatselt armastama ja sallima. Igasugused sallima sundivad nõiajahid lõpevad harilikult veel suurema vihkamisega. Inimene tundku nagu tunneb.


  5. Peaasi,et jätavad kenad lesbid ja bi'd rahule! :lol:

    Jah, lesbid ongi just kõik sellised suurte kummist tissidega lopsakad blondid nagu Playboys, kes on iga kell valmis iga mehe kolmandaks võtma. :D:)

    Absoluutselt suva nendest pededest seni kuni nad mind ei puutu. Pangu üksteist või saagu surmanuhtluseid. Absoluutselt üksõik!

    Aga kui keegi ütleb, et sina oled pede ja külarahvas otsustab su seepääle oksa tõmmata? Kuidas sa tõestad, et sa ei ole? Siis on ka ükskõik?


  6. Hmm.. Okei, my bad siis. Kumb neist kaalu vahetanud on?

    Ma lihtsalt lähtusin sellest, et kui ma ei eksi siis UFC 94 oli neil match :)

    Olen ennast rohkem üritanud raskema kaalu toimetustega kursis hoida..

    Penn on lightweight ja GSP welterweight. UFC 94 läks Penn kaal üles ja tegi GSPga matši, aga oli selgelt liiga pisike GSP jaoks. Enamus WW mehi kaotaksid Pennile ka kindlasti kui Penn on kaal all, aga GSP jaoks tuleb ikka kõvemini valmistuda ja reaalselt ennast kaal kõrgemale viia.


  7. siis tuleb raha leida...kahjux raha mehed karatekad....mine tea ehk toetaxid :D

    Pole need rahakad karatemehed ju oma ala harrastajaidki üleliia toetanud. Ma ei tea, et hetkel oleks ühtegi elukutselist karatekat, kes ainult sporti teeb. Luhamaa oli aastaid ainuke, kes suutis olla ainult karatele pühendunud ja ise piisavalt sponsoreid leida. Mõni proovis veel, aga loobus. Mis siis teistest alade toetamisest rääkida.


  8. Et Eestist keegi UFCsse jõuaks, selleks peab kõigepealt olema inimene, kes on valmis ennast sellele alale pühendama. Siis tuleb edasi anne, raha ja natuke õnne. Küll need võimalused leitakse, et treenida ja areneda.

    Ega kõik UFCs võitlejad ennast selle rahaga ära elatada ei suuda, mis nad matši eest saavad. Teed paar-kolm matši aastas ja polnud ammu kui vähemad mehed said 3000$ matši eest. Igasugustes mudaliigades on asi veel nutusem. Kui see on su ainus raha elamiseks ja treenimiseks, siis sellega kaugele ei uju. Ja enne sellise summa noppimist tuleb tükk aega üldse ilma rahata alaga tegeleda. Tipud võivad korralikke summasid teenida, aga keskmiselt ei ole just väga ülekullatud spordiga tegemist. Mingit suurt ja ametlikult toetatud amatöörsporti ka enamasti mma taga ei ole. Kas Soomes äkki riik miskit toetab kui ma ei eksi?


  9. Eino, hetkel on neil hapu nägu ees kes on siin foorumis kogu aeg väitnud, et kirp teeb karule tehnikaga ära. Selliseid teemasid on foorum täis. Konkreetsel juhul, ei saa salata, olid karud muidugi mõlemad....lõpptulemust nägite ise.

    Päevad ei ole vennad...andke ikka teada kui Pudza on jälle ringi tulemas.!

    Kui kumbki sisuliselt eriti ei oska (kumbi ei ole ju selle ala sportlane), siis võidab füüsis ja agressiivsus. Loogiline.

    Kui oskused (tehnika ja tunnetus) väga kasinad, siis võib ka palju pisem ja vähem kangi tõsta suutev vastane kahevõitlusaladel võita.

    http://www.youtube.com/watch?v=xXvtpMPYBYw

    http://www.youtube.com/watch?v=9usI5Xclprc

    http://www.youtube.com/watch?v=eH-wyxk6_NQ


  10. Ma mõtlesin ise ka eile selle peale, see oleks suht hea vist :rolleyes: Sealt ootaks matsi isegi kui aus olla, mõlemad suured mehed, sapp kaalult isegi suurem, aga mariuz vast omajagu tugevam. Kohmakalt natuke liigutas, Sapp on samasugune, hullemgi veel. Temaga oleks Mariuzel tibake raskem aga nh Sappi naiselikuse juures ei tea midagi..keerutab ja mängib lolli seal ringis..

    Sappi füüsilised näitajad on ka suhteliselt muljetavaldavad. Näiteks rinnalt on ta väidetavalt surunud üle 600 naelast raskust. Jõutõmbe puhul on räägitud midagi 800st naelast...

    MMA mõttes mind isiklikult sellised kollide matšid ei huvita. Tehniliselt täielik rõvedus.

×