Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Aga kui hästi tundmine kvalifitseerub tundmiseks ?

    Ja kas mitte tundmine olukorras kus asjast palju abi oleks on ikka voorus ?

    Teaduskirjandust loen ikka vahel. Ja miskipärast kohtab uue kirjandusega kursis olevaid inimesi kulturismifoorumites rohkem kui arstikabinettides. Nagu öeldud, ei räägi ma spetsiifiliselt steroididest ja tegelikult ei huvitu ka nendest nii väga.

    See esimene kaldub juba filoofiavaldkonda.

    Mitte tundmine ei ole voorus. Küll aga on voorus mittetundmise juures oma teadmisi õigesti hinnata suutmine.

    Lolle leidub igal pool, ma siiski pakun, et kesmine arst on haritum kui keskmine kulturist. Kui see keskmine meile üldse midagi annab...

    Samal ajal ma loodan, et sa saad aru - arstiteadus on väga konservatiivne teadus, kus uued asjad tulevad väga aeglaselt. Selge on ju see, et arstide kätes on inimelud ja seetõttu ei ole võimalik, et nad iga ajakirjast loetud teadusoletuse järgmisel päeval oma patsiendi peal ära testivad. Üksikisikust lihakasvataja võib endaga teha mida iganes. Teadusoletused nad just enamjaolt seal ajakirjades on ja mitte faktid, sest inimestega ei saa teha midagi 100% kinnitavaid katseid just eriti lihtsalt. Miks? Sest keegi ei oma inimest, et teda terve elu klaaskapis jälgida. Ja ka mitte ühte inimest jälgida, vaid tuhandeid samades tingimustes elavaid inimesi. Ja see, kui keegi mees sööb endale mingit sodi sisse ja ei kärvagi maha, ei ütle selle kohta midagi, kuidas mõnel teisel läheks...


  2. Mis imeloom see arst ikka on. Enamikul endokrinoloogidel on ainult suht baasteadmised hormonaalsüsteemist ja selles toimivatest vastasmõjudest ja nii ei pruugi kuigi kvaliteetseid nõuandeid saada. Paljudes ingliskeelsetes netiportaalides liigub palju rohkem teadmisi. Ma ei mõtle steroidide ja lihasmassi seisukohalt vaid üldpilti kogu organismi biokeemiast, tervisest jne.

    Ma ilmselt ei pidanudki silmas siin kõikide arstide elusmassi kokku. Arst, kes mingit ravimit ei tunne, ei kirjuta seda ka oma patsiendile välja. Arsti vastutustunne on ikka suurem kui keskmisel kulil, sõimake arste palju tahate.

    Eks sa ise tead kui usaldusväärne allikas on sinu jaoks mingi suvaline portaal või netifoorum. Oled sa siis ise tohutult steroide tarvitanud või juhendanud teisi nende allikate põhjal, et julged neid teadmisi kvaliteetseiks pidada või pigem on see su soovmõtlemine?


  3. Adlase sõnul püüdis kiirabi meest umbes tund aega elustada, kuid edutult.

    Mehe surma põhjus ei ole veel teada, kuna lahangu tulemused ei ole veel selgunud.

    Adlas rõhutas, et kuigi sündmuspaigal oli teisi inimesi, ei antud mehele enne kiirabi saabumist esmaabi.

    ?????? Kas tõesti lasite inimesel surra, sest MITTE keegi ei osanud midagi ette võtta ???????

    Aga miks sina ei abistanud? Ah ei olnud seal... Aga mida sa sellest olukorrast siis üldse tead? On need teadmised ikka piisavad, et teisi inimese surmas süüdistada?


  4. Mina ütlen oma lõpliku sõna välja- steroididest rääkimist keelutades ei vähenda steroidide kasutamist,seega pole sel teab mis mõtet. Minu jaoks on see teema suletud <_<

    Või äkki kardate te ,et steroididest rääkides võib tõde välja tulla?

    Mina ei ole rääkimise vastu isiklikult. Süüdimatu propageerimine ei ole rääkimine.


  5. Head asja peab ikka propageerima :D

    Ei tegelt pole vaja midagi kinni panna,las inimesed räägivad omal suu puhtaks. Muidu on nii,et jahutakse kogu aeg sõnavabadusest,aga kui tegelikkuses ei ole seda mette :(

    Sõnavabadus ei tähenda seda, et sa saad süüdimatult ükskõik mis kräppi välja ajada. Sõnavabadus on eelkõige vastutus. Siin mõni steroidide ülistaja võtab vastutuse kui mõni teismeline ennast ära tapab tema ülistuse põhjal? Minu tagumik.


  6. kui oled eelnevalt teinud format c:, siis kaovad ka igasugu probleemid.

    Sa mõtled kõiki vajalikke faile, mis sul arvutis on? :D

    Pigem mina eelistaksin just üle kirjutamist, siis jäävad kõik seaded ja muu kola alles, mida formati korral tuleks kõike uuesti leiutama hakata.


  7. Eelkõige ma soovitaksin sul selle jõusaali saatja käest küsida, et kas seal peab ainult käima või tuleks seal ka midagi teha. Treeningkava on kõige targem ikka ühtsena vaadata ja seepärast oskab kõige paremini soovitada inimene, kes on ka su muu trenniga kursis.

    Kuna sa saad käia jõusaalis korra nädalas, siis on loogiline teha kogu keha kava. Miks mitte siit samast lehelt kava võtta esialgu, aga muidu konsulteeri ikka oma treeneriga.


  8. Kuumaksed võid teha peale seda kui esimest korda trennis käid.

    Kuna see Kristiine Judokeskus on uus saal meie jaoks, siis ma pole kursis, kas auto ukse ette päris saab jätta, aga ma ei ole sealkandis parkimispiiranguid ka näinud. Ilmselt pole parkimisega muret. Selver koos suure parklaga on ka kohe kõrval.


  9. Väga tore ja kerge on sõdida sõnadega. Mõttega sõnade taga aga sõdida ei suudeta. Kust tuleb see, et kedagi/midagi tähistaval sõnal on halb lõhn juures? Tänapäeval hoidku ***** selle eest kui keegi julgeb arvata, et see halb lõhn nimetatavast endast sõnale on külge jäänud. Risti lüüakse. Lihtsam on sõna ära keelata ja selle kasutajad Hitleriks tembeldada kui tegelike probleemide üle mõelda.

×