Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. EST - THAI OPEN 2010

    Eks kahevõitlusaladel (MMA, taipoks, kikkpoks) on organsatsioone palju nagu kulturismiski. Ja nagu kulturismiski on osade organsatsioonide/võistluste tiitlid kõrgema tasemega ja raskemad saavutada. Kikkerite ja taipoksijate saavutuste ning tegemiste jälgimine on kõrvalseisja jaoks seda segasem, et nendel aladel jagatakse tiitleid ka erinevate reeglite järgi - full-contact kickboxing, low-kick kickboxing, semi-contact kickboxing, light-contact kickboxing, K-1, muay thai, shoot boxing jne. Siin on üleval näiteks WAKO erinevad reeglid: http://www.wakoweb.com/en/InfoPage.aspx?Ctn=82046 Eesti sportlaste tegemiste jälgimine on lihtne, kuna Eesti on väike ja väljas käivaid võistlejaid väga vähe. Saab kõigi tegemisi hinnata. Maailma sporti jälgida üritades hakkab pea juba veidi rohkem ringi käima.
  2. EST - THAI OPEN 2010

    Sellise nimega organisatsioon ongi? Mis keeles see peaks olema? Algab nagu inglise keeles ja lõpeb sõnaga "Föderatsion", mis on nagu eesti keeles valesti kirjutatud föderatsioon.
  3. Sellise protsendi said viimase Raju põhjal või kõikide Rajude põhjal? Ja nagu Ott juba ütles - kaotus ei näita seda, et vastane polnud võrdväärne. Palju sa Raju matše näinud oled?
  4. Kui nüüd lambipirnid ära keelatakse siis...

    Energiakulu jaoks on ikka kWh...
  5. Kui nüüd lambipirnid ära keelatakse siis...

    +1 Igasuguste säästupirnide ja ledide valguskvaliteet ja hind ei kannata hõõglambiga võrdlust. Niigi on pime aeg masendav, seasilm laes ei tee seda kuidagi paremaks. Nii kaua kui led ja "sääst" ennast samaväärseks arendab, kasutan hõõgpirne ja halogeene. Lõuna-Hispaaniat ja Põhja-Soomet ei saa kõiges samadele standarditele allutada. Näiteks aastast 2020 tuleb ELis kõik majad ehitada 0-lähedase energiavajadusega. Justkui oleks energiavajadus sõltmata asukohast täpselt ühesugune. Isolatsioonimaterjalide ja ventilatsioonisüsteemide tootjate tillid on muidugi kikkis...
  6. Fight Night järelkaja

    Mul ütleb video aknas "server not found" peale seda kui fitshopi reklaam on ära olnud. Minu isiklik anomaalia?
  7. Taipoks Reporteris - tänavakakleja ei pea trennis vastu

    Need asjad ei ole päris must-valged. 1. Pole olemas mingeid surmavaid lööke, mida kakluses paljaste kätega mingi tegelane lööks a la 10st paugust 10 surnut. Muinasjutt. Jätame mingid imeolukorrad kõrvale ja räägime situatsioonist, kus kaks meest seisavad üksteise vastas rusikad püsti. Kui keegi tahab väita, et on, siis las ta selgitab, kus ta seda näinud on. Teile ei tooda mingeid näiteid. Parimal juhul räägitakse mõni Hiina muinasjutt või linnalegend, mida keegi olevat näinud. Surmalöökide jutt on peamiselt oma võitluskunsti müüvate inimeste reklaamijutt või müstika ihalejate legend, mida üksteisele väriseva hääle ja vilava pilguga räägitakse. 2. Inimene võib kahevõitluses (tänavakaklus, kahevõitlussport) surma saada küll. Aga need juhud on seotud ikkagi õnnetuse või eelneva terviseseisundiga - õnnetu kukkumine, südameprobleemid, varasem peavigastus jms. Selline on reaalne praktika. Samamoodi on selle ninaluu ajusse löömisega. On mingi võimalus, et purustatud ninaluu tükid liiguvad ajusse. Näiteks kui on tehtud teatav ninaoperatsioon, siis pidavat see võimalus olema üle 10x suurem, et need tükid võivad aju poole teele minna. Aga see ninaluu tüki kusagile liikumise võimalus ei anna kuidagi välja surmalööki, millega terve ninaluu ühe pauguga ajusse lennutatakse ja mis igal korral õnnestub. Jutt ikka õnnetusest..
  8. Ühe käega biitsepsit 73,5kg

    See, mis on "puhas" ja "õige" tehnika, võib spordialati väga tugevalt erineda. Kõike ei saa ühest vaatenurgast vaadata.
  9. Poksikott

    Kotti saab lüüa väga erinevalt. 25 minutit võib ka täistrenni mõõtmed välja anda. Kui kergelt teha, siis kindlasti ok.
  10. Pudzianowski vs. Thompson

    Eks see selle probleemi taha ongi jäänud. UFCs oli natuke aega tagasi probleem, kus -120kg polnud piisavalt tasemel mehi. Seetõttu ma ei usu, et nad raskema kaalu teevad. Suuremad kollid jäävad Jaapani freakshow-matšide jaoks.
  11. Pudzianowski vs. Thompson

    UFCs on 120kg (265 naela) raskekaalu ülempiiriks. Enamus mehi, kes seal võistlevad, kaaluvad muidu rohkem. Võistluste ajaks pressitakse 120kg piiri sisse.
  12. K: Kiilakad

  13. K: Kiilakad

    Hmm, tundub, et ikka mingi sinu tundlik koht sai pihta...vaatamata sellele, et ma endast rääkisin ja mainisin, et teiste juuste kasvatamine/kasvatamatus mulle absoluutselt korda ei lähe ning seksuaalse sättumusega jutul seost polnud. Keeruline. Mis ma oskan öelda. Kui sul ikka on vastav soeng, siis ju sa ikka mehega lõpuks abiellud. Aga tõelise 21. sajandi mehena elad üle. Mina, kui 20 sajandi slaavi lühijuukseline ürgjäänuk, siin aidata ei saa.
  14. K: Kiilakad

    Pedemajakaks kutsutakse ühte soengut. Pole mingit otsest pistmist pededega, ega kellegi pedeks nimetamisega. Seega paned sa ikka väga mööda. Minu soengutega seotud enesekindlus. Lugesid Õhtulehest psühholoogialast artiklit?
  15. K: Kiilakad

    Enamus ju ikka ei ole kiilakad. Või mida sa täpselt mõtled?
  16. Pudzianowski vs. Thompson

    Pudzianowski oli 140+ vist kunagi. Nüüd 118. Väga suur vahe. Selle kaaluga saab juba UFCs ka võistelda. Muidugi raske näha, et ta nii palju areneks, et sealsete maadlejatega konkureerida.
  17. Pudzianowski vs. Thompson

    Ilus mahaviimine Pudzianowskilt. Kui Butterbeani-suurune vaal selili, siis sealt niisamagi raske püsti saada.
  18. K: Kiilakad

    Esiteks on mugav nii trennis kui muus elus - ei jää ette, juuksuris pole sisuliselt üle 10 aasta käinud (ise lihtne lõigata) jne Teiseks ei näe põhjust mingi pedemajaka kasvatamiseks. Samas ei häiri kui teised kasvatavad.
  19. Sindi kaunitar ja hack-kükk 340 kg

    Kus sa seda negatiivset arutelu näed? Delfi liialdatud pealkiri on ehk veidi imelik, aga treenitud kaunis daam igati 5+. Ei tundu, et keegi oleks sellele siin vastu vaielnud.
  20. Testosteroon

    Loodetavasti mitte püsivad.
  21. Sindi kaunitar ja hack-kükk 340 kg

    Hmm...ikka tehakse ju. Hack kükk ikka algselt vabade raskustega. Masinad on hilisem luksus. http://www.exrx.net/WeightExercises/Quadri...BHackSquat.html
  22. Sindi kaunitar ja hack-kükk 340 kg

    Ma ootasin kangiga 340kg.
  23. Testosteroon

    Lihtsalt raha raiskamise pärast või tegi miskit halba?
  24. Martial arts

    Mis on "martial arts" ja "tavaline martial arts"? Aga see asi, mis sa küsid, on vist miskit sellist:
  25. Eks filmil on ka teine pool - päris lühikese ajaga on võimalik muljetavaldavaid tulemusi saavutada kui õige suund ja pühendumus olemas. "Imevahendiga märkamatult lihastesse"-fantaasiaga inimesi see film muidugi ei rõõmusta.
×