Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Sa pole siin foorumis poolt aastatki olnud ja trenni oled teinud (nagu ühest su postitusest selgus) aastakese. Vara ei ole kogu selle foorumi rahva pärast häbi tunda?

    Sa tead inimest, kes tõstis sojavalguga kaalu 20 kg? Ma tean inimest, kes tõstis 40kg. Saiakestega. :rolleyes:

    Süvenesid sa ka neisse teemadesse, kus sojavalgust räägiti? Ma väga ei ole näinud nagu inimesed väidaksid siin, et sojavalguga ei ole võimalik lihast kasvatada. Pigem on osutatud soja puhul neile asjaoludele, mis CharlesRoos välja tõi. Mõttetu lahmimisega sa kaugele ei jõua...jätad endast rumala mulje ainult.


  2. vist ostan esimese numbri ära.aga kui juba mingi Antropovi jutt sinna vahele pikitakse siis asi minu jaoks hakkab labaseks minema

    Aga mis sellistes lugudes halba on? Sulle meeldiks ajakiri, mis avaldaks igal korral ainult mingi Ronnie Colemani treeningkava ja räägiks ainult kulturismistaaride tegemistest? Loomulikult peab olema ka see osa spordist kajastatud. Aga samas mis on keskmisel treenijal sellega ühist, kuidas üks profisportlane sööb, treenib või puhkab? Ma pakun, et isegi aktiivne amatöörsportlane ei saa ennast tipuga samastada. Seega on väga tore kui räägitakse väga erinevate inimeste spordikogemustest - tippprofist tervisesportlaseni. Kui Muscle&Fitness kajastaks ainult sporditippude tegemisi, siis oleks tegemist seltskonnaajakirjandusega ja mitte praktilise spordiajakirjaga.


  3. Ta tahab ka aga ei julge otse küsida:D

    Ennast muidu huvitab ka selline asi et kas eestist saab üldse kuskilt mingeid aineid mis mõjutavad hormoonide taset vms.(peale ZMA ja Nitrixi)

    Uni, toitumine, trenn - kõik, mis inimene endaga teeb, mõjutab tema hormonaalsüsteemi. Esialgu võiks tavalisest trennist, toitumisest ja puhkusest maksimumi võtta.


  4. Sa ajad asja keerulisemaks kui see on. Mulle on lihtsalt jäänud selline mulje, et nende ajakirjade eesmärk on rohkem tooteid müüa ja nende hariv osa on poolik.

    Samalaadseid väljamaa ajakirju olen ma rohkem meelelahutuseks ostnud. Huvitavad lood kulturistidest, päev nende elust ja nende taust.

    Liiga keeruliseks kelle jaoks? :rolleyes: Keegi ei hakka ajakirja välja andma enne kui ta selliste asjade peale pole mõelnud.

    Loomulikult on sellise ajakirjaga kaasaskäiv üks osa reklaam ja selle kaudu millegi müük. Millisel ajakirjal pole? Samas kui ajakiri koosneks ainult reklaamist ja keegi ei kirjutaks lugusid treeningutest ja treenijatest, siis keegi ei ostaks seda ajakirja enam. Kui poleks jälle reklaami, siis ei tuleks ajakiri omadega välja. Eesti ajakirjade tiraažid pole ju eriti suured ja ka hind pole kummist. Reklaami ja sisu vahel peab olema tasakaal. Lihtne.


  5. Oli küll eesti stuffi jah-mingitest avaliku elu tegelastest ja sportlastest jne.

    Selles mõttes et kui sinna täiesti uus sisu kirjutada, siis vb ei oleks jah Muscle & Fitness aga samas-kas see oleks halb?

    1. Kas Eestis oleks piisavalt materjali, et regulaarselt päris mahukat ajakirja välja anda?

    2. Kas meil on piisavalt neid, kes suudavad kvaliteetselt seda materjali toota ja vormistada?

    3. Pole teada palju täiesti uue sisuga ajakirja hind kerkiks. Võimalik, et see hind tapaks ajakirja?

    4. Milleks ise jalgratast uuesti leiutada kui seda on maailmas juba tehtud? Ma ei arva ka, et kogu sisu tuleks maailmast võtta. Kindlasti ei ole maailma artiklivaramust võtta lugusid Eesti ürituste, sportlaste ja nende treeningute/toitumise/elu kohta - see osa tulekski kohapeal kirjutada. Aga samal ajal on tohutult palju head materjali tõlkida. Miks sa arvad, et fitness.ee's nii palju tõlkeartikleid avaldatakse? Sest nad on seda väärt.


  6. Tundub üks ühele inglise keelest maha viksitud.

    Esiteks ei olnud 100% tõlkeajakiri. Eesti sisu oli ka (loodetavasti aja jooksul areneb veelgi). Teiseks - kas see oleks siis Muscle&Fitness kui sinna mingi täiesti uus sisu kirjutada? Kombineeritud sisu on kindlasti parim variant.

    Retseptid olid ajakirjas sellised, et tore teada, aga liiga eksootilised, et Eestis oleks võimalik teha. Kui ajakirjas ka edaspidi ainult sellised retseptid on, siis tundub nagu natuke pointless.


  7. See käib siiski nende kohta, kellel on verega probleeme. On mingi statistika kusagil, mis räägib, et hordid inimesi on surnud o3 rasvhapetest tingitud verejooksude tagajärjel?

    Lisaks on jutt siiski ülemäärasest tarbimisest. Kui soovitatav määr on 2-4g o3 rasvhappeid päevas ja gramm kalaõli sisaldab alla veerandi o3'me, siis peaks võtma 15grammi kalaõli päevas, et soovitatud kogus ületatud saaks. Seega probleemid verega ja 15 ja rohkem grammi kalaõli päevas võib olla ohtlik. Mulle tundub, et sa tähtsustad tugevalt seda teemat üle.


  8. Eks jah inflatsioon on omaette teema, kaetakse küll mingi osa või kõik summast, mis pangas on, aga kui raha midagi väärt pole, see on kõige hullem. Seega kulutamine nullini on paha, kuid säästudega ju nagunii midagi teha pole, investeerimisturg ka suht kahtlane ...

    Alati on mingeid asju, mille väärtus ei ole nii ebastabiilne. Kuld näiteks. Samas praguses hinnalanguses ka kinnisvara. Viimast muidugi juhul kui seda raha juba homme ruttu ruttu vaja ei ole.


  9. Ära mõtle lokaalselt, mõtle globaalselt.

    Mõtle näiteks raha ostujõule.

    Selle vihje peale võib mõelda miljoni asja peale. Mis on raha ostujõul force majeure'ga pistmist? Mida sa üldse selle väljendiga mõtled? Loodusjõudu? Vääramatut jõudu?


  10. Aga mille eest varsti riik hoiuse tagab, kui pole riigikassas raha? Laenab Venemaalt? Ja üleüldse, miks peab riik korvama pankurite sita.

    Selline asi nagu riigireserv on olemas jne

    Millest riik sinu arvates koosneb? Inimestest ja ettevõtlusest. Kui riik laseb inimestel ja ettevõtetel laostuda, siis pole ka seda riiki ju olemas. Riigi funktsioon ongi inimesi "sita" eest kaitsta. Või mis on riigi funktsioon sinu arvates?


  11. Miks ma ei peaks rasva kaotama, kui ma teen sobilikul pulsil aeroobset? Niimoodi need rasvarakud kaovadki!

    Üldiselt rasvarakud on sellised sead, kes rasva minnes poolduvad ja paljunevad, aga alla võttes nende arv ei vähene. Väheneb vaid rasvasisaldus neis. Seetõttu lähevad juba kunagi rasvas olnud inimesed kergemini ka uuesti rasva.


  12. Laen kantakse üle kellelegi teisele. Aga kui sul on seal raha siis ei pruugi sa seda näha.

    Minuteada on hetkel riiklik garantii hoiustele 90% ulatuses. Tahetakse 100%ni nihutada. Seal vist mingi ülempiiri summa ka siiski paika pandud kui ma ei eksi.


  13. Kui pank pankrotti läheb, siis ma ei saa ju enam laenu neile tagasi maksta. :rolleyes:

    Kui pank pankrotti läheb, siis järelikult on kellelgi tema vastu nõuded. Nõuete rahuldamiseks hakatakse ettevõtet likvideerima. Ettevõtte likvideerimisel müüakse ettevõtte omanduses olev kola maha, sealhulgas ka sinu võlg. Ära sa sellepärast küll muretse, et polegi kusagile laenu maksta. :lol:


  14. Olen ise ka kunagi kahe kooli vahel seda tööd teinud. Isegi diplomeeritud mingis kohas sel alal saanud ja mingi suurusega turvameeskonna töö eest vastutanud mõnda aega. Hullemat turvatöötajat pole olemas kui rumal ja kompleksidega turvatöötaja. Kahjuks oli sellistega kokkupuuteid palju. Mis teha - töö sisu ja palk panevad paika, keda sa sellele tööle saad. Mõnes kohas on tõesti oluline, et turvatöötaja oleks suuremat kasvu mees. Aga enamus turvatööd nõuab pigem lihtsalt suhtelmisoskust ja kohusetunnet.

×