Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Kui tänavakakluseks läheks siis see tuleks küll kasuks

    Lisaks tuleksid kasuks:

    - lendav vaip

    - lauake kata end

    - küüntest kübar

    - võlukepike

    Kui sellel mehel on sellised müstilised võimed, siis miks ta kõikidel kahevõitlusaladel olümpiavõitja pole? Ei taha? ...just.


  2. Eks inimesed on kõige paremad selles, mida nad kõige rohkem treenivad.

    Siin on päris hästi selgitatud: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4744 Kulturistid töötavad palju kümne korduse ümber ja nende 10x tulemused on väga head; jõutõstjad sihivad 1x max tulemust ja nemad on selles head. Kui keegi treenib maksimum korduste peale, siis võib ta 30X kükis küll võita endast tunduvalt paremat 1X või 10X kükkijat ja imestada polegi midagi. 30x150kg on muidugi fantastiline tulemus, seda tuleb tunnistada.


  3. Rinnalt surumine on üsna ebaloomulik liigutus inimese jaoks, kes trenni ei tee või isegi teiste spordialade harrastajatele, kes pole rinnalt surumist harrastanud. Isegi päris tugev mees võib 70 kg'ga hätta jääda. Esiteks: seetõttu ei ole see sugugi imelik ja teiseks: miks inimene peaks suruma rinnalt rohkem kui 70 kg? See üks harjutus ei ole mingi näitaja ega ütle midagi inimese treenituse kohta. Mõelge natuke laiemalt...


  4. Eks sõltub jah kui palju ja mis perioodi ollakse alakaloraashis, minul langes rinnalt max kuskil 30kg (oli 3x145 ja nüüd kuskil 3x115) samas kehakaal langes 45kgja seda 11 kuuga. Ilmselt kui nüüd hakkaks ennem rinnapäevi korralikku laadimist tegema (veel pisut vara, vaja väikest lihvi veel, kevadepoole vaatan), siis läheks üsna kiirelt raskus ka üles. Aga kui teha kaalulangetus väga pika aja peale, a la 10kg aastas, siis ei tohiks eriti jõunäitajaid mõjutada, vähemalt allapoole mitte.

    :P 45kg? Mis tegid?


  5. Sõltub palju ka ajast, mille jooksul sa kaalu langetad. Kui sa teed seda pika aja jooksul, siis on võimalik oma jõunäitajaid isegi kasvatada. Algajal ja vähese treenitusega inimesel on see kindlasti lihtsam kui sportlasel, sest treenimist alustades on areng tavaliselt plahvatuslik. Hiljem tuleb arenemiseks palju rohkem tööd teha. "Lihtsam" on muidugi väga suhteline, sest algaja tahtejõud on enamasti sportlase omast kasinam.

    Kui aga kaalu langetada stiilis "kuuga 10 kg", siis on üsna kindel, et jõud kahaneb.


  6. • .See on nüüd kava , mis toetab su poksitreeninguid. Poksijatele nn jõusaali tüüpkavad ei sobi.

    Eesmärk oli vist küll rohkem massi koguda kui poksi toetada selle jõusaaliga. Kui korralikult trenni teed, siis saab ka selle kavaga kvaliteetset massi koguda. Süüa vaja kindlasti rohkem kui kulutad. Muidu ei aita ükski kava.

    Üldiselt on parem jõutrenn ja poks erinevatel päevadel hoida sinu eesmärgi juures st kui teed 1,5 h poksi ja sinna veel 1,5 h jõudu otsa, siis vaevalt sa mingit massi kogud.

    Üldiselt kulturistide kavad üldjuhul ei sobi muude alade harrastajatele va siis kui oled algaja. Jõusaalitreeninguga alustades või mõnele muule alale jõutreeningu lisamisel võib vabalt näiteks seda kava kasutada. Hiljem liigub igaüks oma suunas edasi.


  7. keda kotib milline välja näeb mingi 60 aastaselt, kui istub maal ja teeb väljas suitsu :P

    Üldiselt mul puudub 60 aastaselt maal istumise ja suitsetamise kogemus :D aga samas ma olen veendunud, et keskmine tätoveeritu suhteliselt huvitub sellest, milline ta välja näeb. Ega ta vist muidu endale joonistada ei laseks. :)


  8. Ei ole ise aru saanud, miks ma peaksin ennast tätoveerida laskma. Ma vist peaksin selleks mingi erilise supersündmuse läbi elama, et ma seda teeksin. Samas kui teised teevad...andku minna eks nad ikka oma tagumiku peale kirjutavad ju, mitte minu omale. Kui nahk vanemast peast lõtvub, siis suured tätoveeringud näeva IMO ikka päris rõvedad välja. Delfiinist saab tõesti kašelott :D


  9. Koostisained on sildil olemas, saad ju uurida nende kohta infot.

    Saadame Ravimiameti laiali ja las müüvad üldse kõiki ravimeid vabalt kõikidele inimestele? Ja väidetavalt ei ole kõiki koostisaineid sildil olemas...ise pole kontrollinud.

    Vägivaldur: Kas on hordide viisi surnuid?

    Vaata, mille peale mina seda ütlesin ja vaata, mille peale sina seda ütled. Mina räägin ainult enda vastutusel rohu kasutamisest. Mul pole õrna aimugi, kas selle hobusesalvi pikaajaline kasutamine tekitab vähki või paneb hoopis rõõmsalt traavima. Sina tõid täiesti põhjendamatult välja mingi absurdmõttetu teatud tingimustel esineda võiva kõrvalnähu kui surmaohu. Tundub, et torge läks hinge. Suur mees, saa üle ja ole siis teinekord rohkem oma staatuse vääriline. :D

×