Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Kui sa oled näiteks täielik algaja, siis esialgu oleks vastus täiesti ilmne - treenides paraneb su vastupidavus ja suureneb ka lihasmass. Kui sa oled aga juba aastaid midagi treeninud, siis võib vastus olla hoopis teine. Kirjelda natuke oma senist treeningut ja konkreetsemalt ka eemärki: mis koormust ja mis aega sa täpselt vastupidavuse juures silmas pead? Muidu võimatu vastata.


  2. Neil puudub vist litsents isegi, vabandust, kui eksin. Aga noh, võistluspordile ei saa kätt ette kunagi panna.

    Mille litsents? Kui amatöörpoksist rääkida, siis nad EPLi vist ei kuulu jah, aga kas taipoksis üldse keegi jagab Eestis mingeid litsentse?


  3. Liigeseprobleeme on erinevaid ja ka toidulisandid mõjuvad inimestele erinevalt.

    Alates 1500mg päevas glükosamiin minu jaoks töötab. Reumatoloog ütles, et alla 1500mg pole asjal mõju tuvastatud. Ja seda peaks võtma ikka pika perioodi jooksul. Mõned võtavad elu lõpuni ja ei teegi pause.

    Litozini paljud kiidavad, aga enda jaoks oli mõju 0. Peab ise proovima, kas aitab, midagi halba ta ei tee.

    Kalaõli on üldtervistav, kuidagi liigeseid spetsiaalselt eraldi ta ei ravi.


  4. Ise oskad sellist asja siis ? :)

    Aga mida seal täpselt osata on kui teine sinu ees kael õieli seisab ja ootab kui sa lööd? Oskus on see löök kohale toimetada vastasele, kes liigub ja üritab sind samal ajal lüüa. B)


  5. Küsimus siis selline et kas selline nn "death touch" on võimalik mida siin videos tehakse?

    Vastu kaela lüües võib inimene kokku kukkuda küll. Sellisest kergest puutest vast siiski mitte. Trenniteater - lõpuks hakkad ise ka uskuma, et ongi nii.


  6. Olen seda nüüd kahes trennis teinud 3 x 12 ja pean tunnistama, et pole tükk aega nii kõvasti hingeldanud. Kopsud tahavad sees keerdu minna:D Tänud postitamast!

    Kui ma panin thrusteri oma treeningusse millalgi, siis ma ei saanud tükk aega aru, miks ma ei jõua trenni lõpuni teha. Tõesti pigistab sinust kõik välja.


  7. Kui võtta rinnalt surudes kangil laiema haardega siis on palju raskem?

    Ülilaia haardega ilmselt on mõnevõrra raskem, aga kõige kergem on rinnalt suruda nii nagu harjunud oled. Kui oled harjunud laia haardega suruma, siis on kitsamalt surumine raskem ja vastupidi.


  8. Varjupoksi tegemine raskustega annab juurde kiirust: mõned poksitreenerid vaidlevad sellele väitele tugevalt vastu.

    Vaielgu. Eesti parimad poksijad on pisikeste hantlitega Jegorovi juures vehkinud nii et seda nägu. Ka ise olen nii treenides tugevat edasiminekut tundnud. Mingid teoreetikud kusagil väga ei kõiguta isiklikku kogemust. Meetodeid on erinevaid ja kõik ei peagi samamoodi treenima.

×