Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. :D

    Pikka aega ma ei joonud trennis mineraalvett, vaid tarbisin kodust kraanivett mis oli pudelis kaasa võetud, tekkisid jalakrambid une pealt tänu mineraalide puudusele, hakkasin võtma Calcistrongi, mis sisaldab Ca,Mg ja D vitamiini, peale seda enam jalakrampe pole esinenud une pealt, vanust oli siis umbes 15

    Pole hetkekski arvanud ega väitnud, et magneesium pole inimese jaoks vajalik.


  2. Ma ise ei ole proovinud, aga neid põrandale asetatavaid on ka erinevaid. Mingi tõsisem riist, mille kohta uurisin, omas 150 kg'st metallalust. Selline ilmselt ümber ei lähe. Hind oli ka muidugi mõned korrad suurem kui sellel veega täidetaval. Veega täidetavad pidid ära murduma mingi aja pärast. Ei oska kommenteerida.

    Ise plaanin ka millalgi miski koti koju panna. Kuna kodus on ripplagi, siis lakke riputada ei saa. Seina ka piisavalt ei usalda. Üks variant on osta see maas olev kott. Teine variant on osta kott koos raamiga. Näiteks: http://www.nwssportsuk.co.uk/images/station.jpg Aga tahaks sellist, mida ei peaks parketti kinni kruvima.


  3. Loe esimene postitus veelkord tähelepanelikult läbi.

    Esiteks, algajal kahe esimese nädalaga ületreeningut ei teki, võib tekkida ülepingutus, aga need on kaks eri asja. Teiseks tema toitumine ei ole kindlasti tasakaalustatud, et sisaldaks küllaldaselt Mg. Kolmandaks, Mg mõjub toidulisandida suhteliselt kiiresti.

    Sisutu targutamine nagu tavaliselt...


  4. Ise tarbin heas usus rohelise tee pulbrit (matcha). Arvan, et rasvapõletuslik efekt on asjal minimaalne, ise loodan pigem üldisele taastumisele-immuunsüsteemi abistavale efektile ning üles ajab kah hommikul.

    Esimene matcha tarbimine oli minu jaoks huvitav kogemus. Doseerisin vist natuke üle, kuna aimu polnud, palju peaks tassi kohta panema. Pärast krigistasin hambaid ja higi voolas. :P Matcha hind on poes muidugi aus. :D Kui sa ütled, et "tarbid pulbrit", siis ma eeldan, et mitte teena. Paned toidu sisse?

    Erutav efekt on teel kofeiini tõttu kindlasti. Ka on tema abil võimalik söögiisu kontrollida. Rasva kaotamiseks mingi imeaine kindlasti pole.


  5. Ootasin ükskord Tõnismäel peale trenni bussi. Ma arvan, et see võis olla miski 8 aastat tagasi. Kell oli 22:00 ringis ja inimesi eriti ei liikunud. Minu juurde jalutasid 4 või 5 tölli, kes küsisid, et kas ma tahan neid kümne krooniga toetada või ma tahan poksida. Toon oli ilmselgelt selline, et kohe läheb poksiks. Valisin kahe variandi vahel: kas ma hakkan lihtsalt seda kõige ülbemat junni täie pasaga hakkima ja vaatan, kas ülejäänud jooksevad ja mis edasi saab või siis ülbitsen vastu. Kuna esimest varianti jõuab siis ka kasutada kui teine ei tööta, siis otsustasin kõigepealt teise kasuks. Küsisin selle junni käest, kas ta oma seljataga olevat poksiklubi silti näeb. Vastust ootamata rääkisin edasi, et hetke pärast võime poksida küll, sest meil lõppes just trenn ja iga hetk peaks mu trennikaaslased ka välja tulema (mis tegelikult nii oligi). Nad üritasid isaliku väärikusega lahkuda, mis neil väga ei õnnestunud.

    Ja muidugi jäi hinge kripeldama, et ei saanud kasvõi sellel ühel rangisjalgsel junnil hambaid kurku lüüa. Mitte isegi niivõrd, et mu enda hirmud oleksid tüki hinge jätnud. Ma lihtsalt alati mõtlen sellise olukorra juures, et kui minu asemel oleks olnud minu mõni lähedane inimene, kes ei ole verbaalselt/füüsiliselt nii võimekas nagu mina, siis ta oleks vaeseomaks pekstud. See tekitab täiesti musta viha ja zen siinkohal minu hinge ei mahu. Hammas hamba vastu. Miks ma ei löönud? Ikka seesama alalhoiuinstinkt. Mida saab kaklusest head tulla? 1. Sina peksad inimese(d) läbi. 2. Sind pekstakse läbi. Ei pea vist seletama, millist jama mõlemad variandid võivad tuua. Mingeid koomiksifantaasiaid pole ka mõtet hellitada nelja mehe vastu.

    Täiskasvanuna on paar korda olnud ka selline situatsioon, kus lüürika pole päästnud ja rahvusvahelisem keel on käiku läinud. Täpsemalt situatsioone ei ole soovi kirjaldada, aga muster on olnud sama. Mõlemal korral olid vastased ülekaalus ja lõid esimesena. Mõlemal korral eeldasid vastased, et viisakus on argus ja mingit vastupanu ei tule. Paari esimese paugu peale ei olnud ühtki kätepaari, kes oleks julenud kinniste lampidega ninamehele appi tulla ja virst voolas mööda reisi alla. Mõlemal korral astusin sõbra kaitseks välja. Üksi sellisesse situatsiooni sattudes olen suutnud alati minema jalutada.

    Tervislik on võimalikus kaklussituatsioonis ära lugeda, kas sul on vastas kari kompleksidega kukkesid, kes julgevad plõksida ainult füüsilist ülekaalu tunnetades ja pudelist julgust võtnuna või sul on vastas külmavereline retsidivist, kes vahendeid ei vali.


  6. Küsi midagi lihtsamat... ei pretendeeri absoluutsele tõele.

    Eks mingi tõde selles muidugi on, et inimese endaga hakkama saamise aeg on muutunud hilisemaks (ka eluiga pikemaks muidugi). Kunagi mindi juba lapsena karja ja teeniti toit ning pastlad välja. Tänapäeval jõuab päris suur hulk noormehi ca 25-aastasene mingi hariduseni ja selge on see, et esimese palga eest endale oma elamist ei osta. Mingil grupil võibki see ise hakkama saamine sinna 30 a ligi tulla.


  7. Ühe kunagise Eestis läbi viidud uuringu kohaselt ei ole meie noored mehed kuni 30 eluaastani võimelised omal käel ja ilma vanemate finantstoetuseta toime tulema. Kes on süüdi ja kas ka tegelikult nii on - ei tea.

    Millistest protsentidest oli jutt? Ma tean inimesi, kes on 16 a saadik kogu oma raha ise teeninud...ja muidugi tean ma ka mõnda, kes 30+ ikka emmega koos elab. Inimesi on igasuguseid, aga ma kahtlen, et enamus mehi kuni 30 eluaastani vanemate rahast elavad.


  8. Kas teil endal paranoiad natuke liiga suured ei ole? Eestis peab oma rahvuse maha salgama, naistega mitte suhtlema, võimalikult nähtamatu olema ja 17:30 koju tudile minema, et mitte tappa saada? Ma küll sügavalt kahtlen. Pole mõtet üle mõelda.

    Mis vanusesse puutub, siis inimene enda sees areneb tõenäoliselt vananedes mingi maani, aga see ei tähenda, et iga 30 aastat vana inimene on kuidagi targem ja peetum kui nooremad. Kui see nii oleks, siis üle 30 a vanad inimesed ei sooritaks ühtki kuritegu.

    V (30a)


  9. Palju õnne neile, kellele esimese treeningmeetodina kargab pähe kõhtu peksmine. :) Peaks hakkama telepoes suuri põllukive müüma, et innovaatilisemad "trenni-inimesed" saaksid kodus oma kõhulihaseid treenida. Siis saaks suvel rannas vaadata, kuidas nupumehed rannas potisiniste õllekatega päikest võtavad. ;)

    PS. Eriti kenasti tuleb sixpack välja muide siis kui enne kõhtu peksmist kõhulahtistit võtta. Edu!


  10. Jardine pole tühi kott ja võib ka otsusega võita, kuid palju suurema tõenäosusega lõpetab ta ikka mõne Jacksoni haamri otsas.

    Aga minumeelest polnud Jardine seda matši üldse hetkel väärt. Jackson kaotas tiitlimatši ikka suhteliselt napilt ja on peale seda tuled kustutanud Wanderlei Silval. Silva samas kustutas Jardine'i ära. UFCs on toredaid Brasiilia mehi küll, kes võinuksid Jacksoniga madistades otsustada järgmise title-shoti saaja. Kui aga nüüd Machida tiitlile madistada ei saa, siis asi haiseb.


  11. Kas ma peaks pärast algajakava tegema veel baasharjutusi?Või jätkama ikka algaja omaga?

    kükk, jõutõmme, rinnale võtmine, tõmbed kangiga ettekallutades, surumised, nii seistes kui lamades, lõuatõmbed, biitsepstõste kangiga, surumine rööbaspuudel, kõhuharjutused samuti lisaraskusega ja kehatüve harjutused?

    Kuidas neid baasiharjutusi teha muidu?

    Hmm...milline algajate kava vastandub baasharjutustele? Enamus kavad ju sisaldavad mingeid baasharjutusi. Kui algajate kava on ammendanud, siis vali mõni uus kava ja anna minna.

×