Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. EI OSKA VALIDA

    Programmi põhjal valimissoovitusega ei ole ma nõus. Lubada oskavad kõik ja reaalsete tegudega on sellel vähe pistmist. Pigem tasuks otsustada ikka valitavate tegude põhjal.
  2. EI OSKA VALIDA

    Võid ju paberit sodida, aga sellel ajal valivad teised ja nende poolt valitud valitsevad riiki ning teevad otsuseid, mis mõjutavad kõiki selles riigis elavaid inimesi. Minu hääl maksab rohkem kui sina ei vali. Mulle sobib. Mitte valides annad sa tegelikult "jah" sõna kelle tahes valitsemisele ja kaotad moraalse õiguse igasugusele kriitikale meie valitsejate suhtes. Olgu nad siis parasjagu kes tahes.
  3. Fight Night 8

    Vaene mees.
  4. Stikeforce 2011 Kes võidab?

    Eks MMAs tehakse ka selliseid ühepäevaseid turniire (viimasel Rajulgi oli päevasel üritusel), aga tipp-profimmas enam mitte eriti. Põhjus on ilmselt selles, et päris korralik vigastuseoht seab pool aastat kõlavalt välja reklaamitud finaali toimumise ohtu. K-1 kasutab näiteks oma kikkpoksiturniiridel mitut varumatši, kust siis mehed saavad näiteks vigastada saanud poolfinaali võitjat asendama tulla. Aga no see poleks enam ju absoluutselt see. MMAs on võimalik võitjal viga saada isegi rohkem kui kikkpoksis. Vigastus võib olla täiesti tühine, mis ei lase järgmist matši samal päeval teha - pisike lõikehaav vms aga samas ei saa tõesti unustada ka taastumist füüsilisest pingutusest.
  5. Stikeforce 2011 Kes võidab?

    Turniiri matše näed dirty scorpioni pandud tabelist. Plaan oli teha teised veerandfinaalid aprillis. Ilmselt kusagil vahepeal poolfinaalid ja aasta lõpuks finaalini jõuda.
  6. Stikeforce 2011 Kes võidab?

    See oleks küll eriti mage. Turniiril on terve hunnik varumehi olemas. Kuigi nende tase on enamasti keskpärane, siis oleks Fjodori neist mööda upitamine ikka mage. Fjodor peab saama turniiri finaali, muidu sureme? Eks sellest selgelt nõrgemast tabelipoolest oleks see ehk ka võimalik (nagu enne kirjutasin, siis Haritonov või Rogers on ainsad, keda ma ei näe seda turniiri võitmas). Eks paistab, mis reaalselt välja tuleb. Strikeforce ei ole ametlikult teise veerandfinaalürituse aega ja sisu veel välja hõiganud.
  7. EBATAVALINE VÕITLUSKUNST

    ise püstitad väited ja ise lükkad ümber?
  8. Stikeforce 2011 Kes võidab?

    Ku turniiri üldvõidust rääkida, siis: Hetkel alles jäänutest ei usu ma, et võidavad Haritonov või Rogers. Ülejäänutel on suurem võimalus. Antonio Silva - mees on hea igas distantsis. Lisaks on ta füüsiliselt väga suur ja tugev (siruulatus 210 cm). Alistair Overeem - tipp-kikkpoksija, kellega tõenäoliselt ei ole sellest seltskonnast mõtet mitte kellelgi proovida poksida. Fabricio Werdum - BJJ ja lukumaadluse mitmekordne maailmameister, kelle alla sattudes tulevad sealt ilma patsutamata välja väga vähesed. Josh Barnett - on võitnud kunagi UFC samalaadse turniiri ja Pride turniiril finaalis olnud. Domineeriva maasvõitluse ja heade alistustega mees. Fjodor ei ole enam nii hea kui vanasti ja ala tase tervikuna on tõusnud võrreldes tema valitsusajaga Prides. Seega pole põhjust arvata, et ta raskekaalu kunagi uuesti valitsema saaks. Silva näitas oma mitmekülgsust parimal viisil. Haritonov küll Arlovskit võitis, aga väga muljet ei avaldanud. Pigem kiilus Arlovskil järjekordselt midagi kusagil kinni ja ta lasi (jälle) ennast seina ääres ära lüüa. Mees peab tõsiselt analüüsima, miks ta laseb endast tegelikult viletsamatel poksijatel ennast ära poksida. Turniiril osaleb ka Brett Rogers, kes on raske käega ja füüsiliselt võimas mees. Teoreetiliselt on tal sisu, et vastase vääratuse korral kes tahes turniiril osalevatest meestest hunnikusse lüüa, aga seda ei juhtu kolm matši järjest. Seega raske nähe teda turniiri võitmas.
  9. Uus poksitreening Mustamäel

    Kes on treeneriks?
  10. Kulturism on surnud

    See viimane "ei ole" peaks olema ikka "on"?
  11. Fjodor Jemeljaneko

    Josh Barnett on vist isegi rohkem kui korra USAs vahele jäänud. Jaapanis seda muret ei olnud. USAs võisteldes on kontroll päris korralik.
  12. Nali oli arusaadav, aga sealt edasi Tulevane Kulturist mainis korralikku showd. Isegi kui sellised vastasseisud meeldivad, siis viimane nende matš ei olnud korralik show. Aga võibolla on asi minu maitses.
  13. Nende viimane matš oli korralik show või?
  14. Edgar ja tema toimetamised

    Savisaare arvates: - Venemaa eriteenistus tahab teda mustata - Kapo tahab teda mustata - Sotsid tahavad teda mustata - Valitsus eesotsas Ansipiga tahab teda mustata - Ajakirjandus tahab teda mustata - Nüüd juba mõned erakonnakaaslased tahavad teda mustata Kas tõesti on keegi võimeline peale tema paari poolemeelse jüngri uskuma, et kõik ülejäänud valetavad ja tema on ainsana aus mees?
  15. Edgar ja tema toimetamised

    Kuna sisuliselt ei ole tegu kriminaalkuriteoga, siis saavad sellele teole moraalse ja eetilise hinnangu anda peamiselt erkonnakaaslased, koalitsioonikaaslased ja tema senised valijad. Sellel hinnangul on ka mingit reaalset mõju ja kaalu. Esimesed on seda juba ka teinud.
  16. Edgar ja tema toimetamised

    Ei üllata selliste asjaolude ilmnemine Keskerakonna puhul.
  17. Bemmi-Kristjan VS Lädra

    Täpsemalt milleks?
  18. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    1. Kus sõjaväes nii on, et käsivõitlus on vahend üksteise paika panemiseks? Kust sa seda võtad? 2. Algajale ei ole võimalik kätte anda mingit müstilist võitlusoskust, mida saab üliohtlikuks nimetada. Iga korralik oskus (tikkimisest teivashüppeni) nõuab nii palju tööd, et selle töö läbi teinuna ei ole inimene enam kaugeltki algaja. Ma arvan, et politseinike töövõtted on hoopis teise eesmärgiga kui enesekaitse (mulle tuldi kallale ja ma pean olukorrast võimalikult valutult välja tulema). Kindlasti on olemas ühisosa, aga eesmärk on erinev.
  19. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Mõned küsimused, millele mõelda enne kui otsustada, et Krav Maga võiks olla parim: Mida sa Krav Magalt ootad kui teda teistele võitluskunstidele/kahevõitlusaladele eelistad? Mingeid tehnikaid, mida teised kunstid pole üles leidnud? Mingid efektiivsemad treeningmeetodid, mida teised ei ole leidnud? Kui ühte või teist, siis mille põhjal sa otsustad, et tehnikad või meetodid on parimad? On parimad, kuna erirühmad kasutavad seda? Kas erirühmad sisaldavad maailma parimaid käsivõitlejaid? Kes võiks olla parem mees vs mees võitluse paljaste kätega: kas erirühmlane, kelle tööst mingi protsendi moodustab ka käsivõitlus või kahevõitlusala sportlane, kelle tööst moodustab käsivõitluses paremaks saamine 100%? Lõpuks: kui kusagil on Krav Maga trenn, siis kas sa saad sealt samasuguse treeningu nagu saavad rünnakrühmlased? Ja oleks sul sellist treeningut üldse vaja kui eesmärgiks seada tänavakakluskunn olemine?
  20. 3D Treening: püstivõitluse baaskursus - 11. jaanuar 2011

    http://elustreening.ee/ : Järgmised baaskursused algavad 14. & 15. veebruaril 2011.
  21. Võitlus ja suured lihased

    Seda ma smack'i väite peale tahangi teada saada, et millal nad suuremad on olnud. Mina ei tea, et inimene keskmiselt oleks kunagi suurem olnud. Metsloomale füüsiliselt lähemal kindlasti, aga mitte suuremad (st siis massiivsemad või pikemad).
  22. Võitlus ja suured lihased

    Hmm, vist siiski mitte. Nagu oma lihaseid, siis oskavad mõned seda Colti leiutist paremini kasutada ja teised halvemini... Aga mingi kooli/kontoritulistamise stiilis kindlasti - iga räbal saab teoreetiliselt endast palju parema füüsisega inimese maha lasta.
  23. Võitlus ja suured lihased

    Millal ajas tagasi minnes olid inimesed keskmiselt tänasest inimesest palju suuremad?
  24. SANDA

    Millised on reeglid? Kas osavõtt on vaba?
  25. Võitlus ja suured lihased

    Päris nii see ikka ei olnud. Need puremised ja mannetud esitused tulid karjääri lõpu poole ja need põhjused olid ilmselt rohkem peas kui lihasmassis. Oma tippaegadel pidas ta igasuguse pikkusega matše ja võitis nad praktiliselt kõik.
×