Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. On ju hea, et uuritakse toidu mõju inimese tervisele ja on vist loogilinegi, et tulemusi näevad just ameeriklased kõige selgemalt, kui sealsed inimesed punast liha igapäevaselt ja suurtes kogustes kiirtoidurestoranides söövad. Ehk on eluohtlik ebatäpne sõna, kui keegi otsemaid liha söömisest ära ei sure, aga uuring üritabki vist tõestada, et liigse liha söömise mõju avaldub pikaldaselt. Tekib küsimus, mis on liigne?

    Kiirtoidurestoranides söömise puhul on punane liha see kõige viimane asi, mille pärast muretseda. Värsket naturaalset punast liha sealt vaevalt üldse otsida maksab.

    Ma kujutan ette, et punase liha ülesöömine ei ole sajandal kohal ka inimeste terviseprobleemide põhjustajana.


  2. Vaadates seda promo videot, siis jääb mulje, et poisikesed on vehkima tulnud, käsi-jalg ja kõik. Selgelt on näha lähikontakte ja kumbki ei kasuta ära võimalust valuvõte teha. A see selleks, minu nägemus vaid asjast.

    Kergejõustik on siis ka sinu jaoks mõttetu vehklemine, kuna keegi ei tee valuvõtteid?


  3. Sport teeb enesekindlamaks, parandab tervist, aitab saada tuttavaks sarnaste huvidega inimestega jne jne. Kui inimene tunneb ennast alaväärse lödi paksukesena, siis ta mitte ei või sporti teha...ta peab sporti tegema. Paljud inimesed on oma elu kvaliteeti tundmatuseni parandanud spordiga tegelema hakates. Karta ja põdeda ei ole siin midagi


  4. Kas poksimise (poksikotiga) võib ka lugeda aeroobse trenni alla?

    See sõltub ikka täiesti sellest, kuidas sa koti peal töötad. Koti tagumine võib tähendada tundidepikkust tehnika lihvimist ja ka maxpulsiga intervalle.


  5. Teiselt käelt, kõik "profimaadlejad" ei ole elukutselised, neil on päevatööd.

    Nii et ei ole maadlus ja ei profi-. :)

    Profimaadlus tähendab siiski seda, et on maadlejad, kes seda teevad ning selle eest raha saavad. Mitte pole maadlejad, kes maksavad, et rahvale kloune mängida.

    Ma ei kujuta ka ette, et kui isegi keegi oleks sellest showmaadlusest huvitatud, siis miks ta peaks 10000 krooni maksma? Mis ta selle eest saab? Kuidas sa garanteerid talle Eestis selle raha tagasi tulemise? Maadlejad oleksid siis sinu äripartnerid?


  6. Kas ma olen ainuke kellel tundub MMA-st eestkeeles rääkida imelik/võõras.Stand up-püstivõitlus, ground game-maasvõitlus...see on kuidagi maapärane ning annab asjale naljaka varjundi.Peaks kamba peale kätte võtma ja ümbernimetama erinevaid MMA-termineid:).

    Paranoidi foorumis on Eesti MMA-klubide liikmed sellel teemal päris palju arutatud. MMA'le on saanud osaliselt vasteks "sportlik vabavõitlus".


  7. Lisame juurde naised, kes kannatavad perev2givalla alla.

    "Mees agressor, naine ohver" lähenemise eriline sõber ma ei ole. Mehi ja naisi vastandades jõuame me ei kuhugi. Iga vägistamine, kodupeksmine jne on eraldi juhtum konkreetsete inimestega. Ei ole mingit üldist mehed-naised sooja putru, kus kõik suhted on ühte värvi. Seetõttu pole ka neist suhetest mõtet nii rääkida. Kahjuks seda tehakse.


  8. Hmm...ega ma ei usu ka ise, et meestel oleks p6hieesm2rgiks naisega kaklema hakata, veel v2hem naisel mehega.

    Kuid kahjuks, kui testosteroon on laes, v6ib mehest saada kurt ja tumm ning v2gagi sihip2raselt ja agressiivselt "oma asja ajav" loom. ...siis, ei j22 kyll midagi muud yle, kui teda kergelt kainestada ja jalga lasta.

    Ma tahaks loota, et selliseid mehi on kaduvväike hulk.

×