Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Ma arvan ,et see kogu see show on seotud SUURE rahaga, kõik ju tahavad näha nii kuulsa mehe matši.

    Isiklikult arvan seda, et meesterahvas peab oskama ennast ja lähedasi kaitsta, kuid spordina on mma

    minu jaoks mõttetu nägude/kõrvade/tervise tapmine. Kui ikka karjääri jooksul tuhandeid matse molli

    saad, siis sellel ON tulevikus negatiivsed/fataalsed toimed. Eks igaüks teeb seda mida ise tahab, see

    siin on minu arvamus. K-1 on ainuke mida ise jälgin, pole nii palju mõttetut aelemist ja kallistamist.

    Aelemine ja kallistamine on see sinu jaoks seetõttu, kuna sa ei mõista seda tehniliselt. :)

    Tippsport ei ole üldse tervislik. MMA on poksialadest natuke ajusõbralikum, kuna seal pole kümneni lugemist - kui mees saab esimese nokdauni ja ei suuda ennast kaitsta, siis on matš läbi. Keegi ei peksa su põrutada saanud aju veel raundide viisi edasi nagu profipoksis.


  2. Niipalju kui mina näinud olen, siis MMA-s suurus ei loe. Suured tugevad kollid = vähem võhma, paljudel juhtudel ka vähem osavust.

    Samas on ka vendi nagu Brock Lesnar, suuri, kiireid, osavaid, kuid Brock on suht erandlik tüüp

    Koll lukuga haardesse ja kõik. Või koll väsib. Või on aeglane ja vaenlane lihtsalt põikleb löökidest kõrvale.

    Jõumees ei ole kohe hea võitleja. Ja eks ta muutub väiksemaks ka veits kui ta võitluseks hakkab treenima. V.t. näiteks Brock WWE ajal ja Brock UFC-s.

    "Suurus ei loe" ei ole korrektne. Ainult suurus ei loe - nii saab öelda küll. Kui sa ikka ei jaksa või ei oska, siis mis sellest suurusest kasu. Kui aga oskad oma suurust kasutada, siis loeb küll.

    Brock Lesnar on olnud tippmaadleja (ma ei räägi siis showmaadlusest, vaid spordist) ja seega pole ta ainult suur koll, kes kõik puruks pigistab. Maadlus on tal tehniline ja muu kompenseerib ta suuruse ja jõuga. Ilma nendeta ei teeks ta midagi - löömine on tal ikka üsna jube ja jitsis veel palju areneda.

    Sellega olen küll nõus, et kui Mariusz tahab mmas kusagile jõuda, siis võtab ta kindlasti massi vähemaks. UFCs näiteks ei saaks ta oma 130kg'ga võisteldagi...Jaapani showmatšides oleks ta kindlasti kuum kaup just suuremana.


  3. Wikipedia ütleb, et kollil on full-contact karates selline vöö "fourth kyu green belt". Asjatundjad võiksid öelda, mis taset see tähendab. Roheline vöö on arusaadav, kuid see 4th kyu on tundmatu termin.

    Samuti oleks tore, kui mõni siinne MMA'kas veidi räägiks, mis valemiga võitlusringis sellise jõu ja massi vastu saab? Koll on nii suur ja raske, et teda vist väga kergelt põrandale võttesse ei tõmba? Ja samuti kaldun ma arvama, et koll tuleb tänu oma jõule "tangide vahelt" välja ka...

    Ootaks asjatundjate kommentaare ja spekulatsioone. Igatahes Mariusze poolt põnev ettevõtmine.

    Neljas tase ehk roheline vöö. Mitte eriti kõrge vöö siis (karates tavaliselt: valge, kollane, oranž, roheline, sinine, pruun, must ja tema astmed e danid). Aga isegi kui oleks must, siis ka see ei tähendaks midagi kui pole teada, milline on antud klubi/treeneri vööde jagamise kord jne

    Kui sa tahad saada jõu ja massi vastu, siis pead sa vastast ületama mõnes muus näitajas rohkem kui tema sind jõus - pead olema kiirem, tehnilisem, parema tunnetusega või suurema vastupidavusega. Kui kõik muu on võrdne ja ühel on jõud suurem, siis tõenäoliselt fõõsiliselt tugevam võidab. Tugeva inimesega on alati raske maadelda/poksida, eeldusel, et ta natuke ikka oskab ka.

    Suurtele kollidele tehakse näiteks sageli jalalukke, mille alustamiseks ei peagi vastast maha tirima.


  4. Tavaliselt suvel puhkan kahevõitlusest ja treenin jõusaalis. Juba aastaid nii olnud. Jõusaal kuidagi sobib suvesse.

    Sellel aastal suutsin enne suve ära lõhkuda oma achilleuse kõõluse (kui keegi ei tea, siis normaalse sportimiseni jõudmine selle vigastusega võtab vähemalt pool aastat). Jõusaalis käin, aga tunnen ennast seal üsna nagu ühe jalaga mees jalaga pe*se löömise võistlusel. :D


  5. Väga hull asi. Proovisin ka, sõin algul natuke jogurtiga, kuna paljalt on see ülivastik. Pärast läks natuke käest ära, kui terve avokaado jogurtiga pooleks tegin, kuna mõniaeg oli ikka kõht lahti :S

    Oli ta sul ikka küps? Enamus meie poodides on toored ja vajavad natuke järelküpsemist.


  6. Kofeiini sisaldavad kõik teelehe-teed. Seega kui mõju on rohelisel teel, siis on ta ka mustal.

    Enne magamaminekut vast ei ole mõtet ennast kofeiini täis laadida - und ei tule. Teega, nagu mille iganes muuga, liialdamine pole kindlasti tervise huvides.


  7. ...ja järgmine küsimus seal loetelus oleks arvatavasti: kellest te siin teemas räägite? ...

    Sellele küsimusele vastamiseks pole vaja olla selgeltnägija - see on pealkirjas kirjas. Endale täiesti tundmatute inimeste kogemustest rääkimiseks nagu oleks vaja.


  8. Eks ajuhiiglasi on igalpool ja seni kuni pole ise lähedalt surmaga kokku puutunud, nad enamasti ei mõistagi, et miks kaasa tuntakse, kui keegi sureb...

    Kellest või millest sa täpselt räägid? Kes on ajuhiiglane? Kes pole surmaga kokku puutunud? Ja kellele täpselt kaasa tuntakse?


  9. vägivaldur ja daemonium on uue/kõrge lati teema solkimises pystitanud!

    hoiatused/postitamis keeld oleks lahe, bannimine mega :P

    ma ei saa aru mix siin teise kõri kallal olemine nii pop, muidugi! Eestlase lemmik lemmik toit on teine eestlane ju :)

    Mina arutlen härra Jacksoni koha üle popmuusikas ja ei ole tema kohta nagu midagi halba öelnud. Üsna sobilik siia teemasse ma leian. Kui teema läheb sinu jaoks liiga keeruliseks, siis bänni muidugi ära (st ära loe, mis ma kirjutan).

×