Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Jah vaatasin. Ja nägin seal sama, mis axs Paranoidi foorumis kirjutas:

    ...nägi headlocke vähemalt x3

    Mountpulle x2.

    Mountist püsti tõusmist.

    Löökide eest selja pööramist.

    Gassment esimes raundi 3ndaks minutiks.

    Jne

    Ma ei ole ka raskete meeste hulgas sellist jama näinud väga kaua. (Jaapani pesapallur vs jalgpallur matše välja jättes)


  2. Tehnilise taseme pärast küll mingisugust "piinlikust" ei pea tundma. Lahtine, nauditav fight. Tundus, et kumbki neist ei tahtnud maas seda võitlust pidada. Kui rääkida tasemest, siis päris palju meeste cage fight'e on selle kõrval ikka köki möki, kus vehitakse huupi ja puudub arusaamine elementaarsetest kombodest. Kui tutvuda nende naiste treeningute mahuga ja tehnika lihvimisega, siis ei ütleks midagi halba. Iseasi, kas selline "sport" sobib naisterahvastele on juba omaette teema. :lol:

    See on sinu arvamus. Mina naiste mmad ei viitsi vaadata, kuna see ei näe hea välja. Ükskõik kui head nad ka ise välja ei näe.


  3. Lõpuks ometi üks tark postitus :)

    Noh vaevalt.

    1. Otsuseid tehakse maailmas väga paljudel erinevatel tasanditel. Iialgi ei saa ükski eliit kõike otsustamist enda kätte.

    2. See eliidihala on selline nõrkade jutt - igaüks võib ise ennast kõrgemale töötada ja rohkem otsustada. Eliit pole mingi eraldi liik, ikka tavalised inimesed. Lihtsam on muidugi halada kui ise eliit olla. ;)


  4. Ma näiteks ei näe mingit põhjust miks ma jõutõmmet tehes oma jalgu näiteks peaksin koormama kui mul 2 päeva pärast jalatrenn ning küünarvarte kõverduste ajal õlga koormata kui eelnev päev juba trenn on olnud.

    Mida rohkem lihaseid töötab on muidugi tore asi aga kui siht on ikkagi üks kindel lihas 'läbi tõmmata' siis miks kurat ma teist lihast seda tehes üleliigselt koorama peaks?

    Kuidas sa jõutõmbe ajal suudad jalad koormamata jätta?


  5. Ma ei saa aru, milleks seda ajalehte on vaja panna. Igaühel on omad poliitilised, religioossed jm vaated ja sellest ei pea kõigile teatama. See on igaühe isiklik asi. Nüüd terve Eesti räägib Traksi poliitilistest vaadetest. Mis selles head on?

    Kui sa oma südames midagi toetad, siis on see sinu isiklik asi. Kui astud aga parteisse, siis eksponeerid sa oma poliitilisi vaateid avalikult (parteiliikmete nimekirjad peaksid olema avalikud muteada). Tema enda valik ja seega pead tema käest küsima, miks ta seda tegi.

×