Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Treeninguid alustades võib see protsent vabalt ka 100 olla esimese aastaga - närvisüsteem, lihased ja kõik muu harjuvad pingutusega jne. Lisaks tuleb arvestada seda, et paljud hakkavad treenima teismelisena, kus jõud kasvab ilma treenimatagi suhteliselt kiiresti mingil hetkel. Kui oled täiskasvanud ja pikemat aega treeninud, siis hea kui üldse midagi juurde tuleb. :D


  2. ma oletan, et sul on toitumine jällegi 110% paigas? :D

    Oh jah.. Kui mul on periood, kus saan normaalselt trenni teha, siis üldiselt olen rahul oma toitumisega. Kui trenniga mingi jama, siis võtan juurde nagu mäger sügisel.

    Eks ta sellest muidugi sõltub ka, et kui ei söö korrapäraselt, siis mingil hetkel hingad endale suu kaudu kõik toitu meenutava ühe hooga sisse. Regulaarselt süües lihtsam kontrollida. Aga isegi kui ma toitun ebaregulaarselt, siis ma võin igasugust jama süüa, aga pigem on see soolane kui magus. Magusaisu pole. Ei tea, kuidas see nii on.


  3. Kellel võtab magusaisu kalamari, kes teeb pisikese glutamiini-kohvikoore koksi. Pidavat aitama. Mina ei oska öelda, sest minul ei ole magusaisu. Magusat söön ainult:

    A. Viisakusest (keegi pakub oma sünnipäevakooki vms).

    B. Kui on nälg ja midagi muud peale magusa ei ole.


  4. Njah seda küll <_< On võimalik ka ühe rusikalöögiga tappa , ma ei usu et selleks peab mingi suur peletis olema , lihtsalt õige tehnika

    Kui see nii lihtne oleks, siis oleks poksialadel ja mma's ainult laibarada taga. Aga ei ole ju...


  5. Mina ei näe selles midagi muinasjutulist, osav treenitud naine , üks korralik löök jalaga näkku , ninaluu puruks vms ja ongi korras , kuigi jah ega selliseid palju ei leidu

    Kuna teema pealkiri oli käega löömisele viitav, siis mõtlesin käega löömist.


  6. ...isegi 50 kilone naine võib vabalt 120ne kilose suure mehe 1mese löögiga Knocout-i lüüa , kui ta ainult teab kuidas õigesti lüüa. Kuid kui see suur koll talle kaela hüppab ja ta maha väänab siis ma arvan et tal erilist võimalust võita pole.

    Noh 50kg naine ühe löögiga 120kg meest nokauteerimas on ikka natuke muinasjutuline. Kui selline naine on olemas, siis on see ikka omaette ime.


  7. Mida suurem hulk muskleid nägu tabava rusika lendu laseb seda hävitavam tagajärg on. Väike ja väle olla on ju jah huvitav aga kui oled suur nagu karu ja samas kiire nagu välk siis..... Ja miks ei peaks see olema võimalik? Ntx oled sina minust 50% väiksem igas mõõdus ja mõttes. Sa toksid mind 20x sekundis aga ükski su löök mind ei hävita. Oled küll kiire aga kui mina ka väga aeglane ei ole ja sulle ülevalt vasaraga annan siis oled põlvini maasees ja minujaoks ohutu.

    /ok see oli naljana öeldud aga samas võib ka 120kg olla väga kiire, seda enam kui sa ise ka ütled, et vaja on tugevaid kere ja õlalihaseid/

    Noh see ikka päris üks-ühele ei ole. Löömisel on ikka väga palju aspekte, kuhu löök võib ära kaduda kui ei oska lüüa (lisaks jõule ja kiirusele ka tehnika ja tabamine). Jah tehniline 120kg lööb kõvemini kui tehniline 60kg inimene, aga oskamatu 120kg võib lüüa nõrgemini kui oskuslik 60kg. Iseäranis, mis puutub liikuva vastase löömist. Lihaste jõud muidugi loeb, aga 120kg mees ei pruugi alati ka 60kg mehest lihasjõudu rohkem omada.

    Konkreetsete inimeste kohta ei oska öelda, ei ole näinud, kuidas sa lööd. Jõu taha ilmselt asi ei jääks.


  8. Mõtlesin et kui juba lihaseid ja jõudu pumbata siis võiks löök olla ka nagu gorillal :D Teab keegi öelda milliseid lihaseid kasutab inimene rusikaga lüües ja kuidas oleks hea seda treenida. Seda ma olen kuulnud et tuleb peksta sellist suuremat poksikotti mis pm üldse ei liigu kui lüüa , aga mul sellist kasutada ei ole , piirduks jõusaaliga :D

    Ajulihaseid peamiselt. Alates sellest, et kas üldse lüüa ja kui, siis kuidas lüüa. ;)

×