Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Mida te vingute krt! Kui ei meeldi ära vaata! Vähemalt inimene pingutab millegi nimel, ning see on igaühe ENDA valik mida ta teeb.

    Kui see on igaühe enda valik, mida ta teeb, siis on ju vingumine ka enda valik. :D:)


  2. Tere.

    Oleks ka küsimus vigastuse kohta.

    Kusagil parema õla juures on mingi vigastus, teatud asendites käib valu läbi, levib nagu lõuani, kõrvani, rinnani ja selja juurde.

    Niisama katsudes ja paljusid liigutusi tehes ei tule valu esile.

    Viimasel ajal natukene paremaks asi läinud, kestnud aga kusagil 2 nädalat.

    Pealt ei ole midagi näha(st pole sinikaid, punetusi, paistetust).

    Näiteks kätekõverdusi annab teha, aga lõuatõmbel lööks tugev valu trapetsisse.

    Millega tegemist võiks olla?

    Mine arsti juurde. Isegi kui siin on mõni pädev arstist spetsialist (milles ma kahtlen), siis üle foorumi on pea võimatu diagnoosi panna.

    Vigastuse ignoreerimine võib teha sinust invaliidi.


  3. Kuskilt kõrvanurgast olen kuulnud et spagaadi tegemine/liiga kiiresti tegemine võib tekitada impotentsust?

    Kui ma näiteks praegu kargaksin püsti ja kiiresti spagaadi maha suruksin ja end korralikult ära rebestaksin, siis mõned minutid oleks kindlasti erektsiooniga probleeme. :)

    Kui aga enda painduvust mõistlikult arendada, siis ei juhtu midagi. Turujutt.


  4. lõuna-koreas on arvatavasi ka toidu leidmisega suuremaid raskusi kui euroopas ja koer pole nõudlik loom , hea odav kasvatada ja lõpuks ära süüa . lõuna koreas vaevalt nad vaatavad mida nad söövad, vaid põhiline oleks kõht täis saada.

    Arvata on tore, aga Lõuna-Koreast ei tea Sa midagi. Uuri enne kui midagi nii jaburat kirjutad.


  5. See ei ole Sinu jaoks õige, nende jaoks on. Kui nad sööksid koeri religiooni tõttu, siis oleks see ok? Või ma ei saa aru, mida sa sellega mõtled.

    Teised ei tee - see ei ole mitte mingi argument. Igas kultuuris on asju, mida tehakse teisiti (söömisest rahvatantsudeni) Milline loodusseadus ütleb, et inimesed peavad kõiki asju ühtemoodi tegema? Sellist pole.


  6. einoh, muidugi. Laseme kõikidel teha, mis nad tahavad ja vabandada seda välja "kultuurilise erisusega".

    Mismõttes kõike? Kui me ise teeme analoogset asja (tapame ja sööme erinevaid loomi), siis on ikka väga jabur minna rääkima korealastele, et koeri ei tohi süüa. Moslemid tulevad ütlevad, et siga ei tohi süüa; hindud tulevad ütlevad, et lehma; vegaanid, et loomset toitu...kuhu me siis täpselt jõuame? Mille alusel keegi ütleb, et ei tohi?

×