Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vägivaldur postitused

  1. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Tundub nagu oleks rinnahoidjatega meest klass ja rinnahoidjateta meeste klass.
  2. Puder.

    1. Ma nüüd ei tea teiste eest rääkida, aga kahtlen sügavalt selles, et Fred ja Joker ei söö süsivesikuid. 2. Kõik peavad toituma ja treenima nagu tipud? Kõigepealt võiks kõvaks keskmikukski jõuda (mis alal siis iganes), siis tasub hakata tippude poole kiikama. Algajatele/terisesportlasele soovitusi jagades ei ole mõtet tippe aluseks võtta.
  3. Toidud maitsvaks

    Aa ok. See selgitab kõik.
  4. MADONNA ja MUSKLID!

    Kuidas see seostub skeemiga: "söön vähe rasva ja siis saan suuremad musklid"?
  5. 10 munavalget päevas?

    Kui üle 150kg kaalud, siis on ok.
  6. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Jalgade pilt on muidu natuke nurga all tehtud. Elajalikud sellegipoolest muidugi...
  7. MADONNA ja MUSKLID!

    Huvitav loogika...
  8. Jõutõstja selg!

    http://www.skjoumees.ee/westsidesaaremaa.html
  9. Maailma tugevam kulturist (video)

    Kulturistid on maailma kõige ilusaimad?
  10. Toidud maitsvaks

    Mis tähendab "kebab" sinuarvates?
  11. Sherry Smith

    Kui see on igaühe enda valik, mida ta teeb, siis on ju vingumine ka enda valik.
  12. Valu põlves

    Käi arsti juures ära ja niikaua ära uju midagi.
  13. kas lihaserebend?

    Mine arsti juurde. Isegi kui siin on mõni pädev arstist spetsialist (milles ma kahtlen), siis üle foorumi on pea võimatu diagnoosi panna. Vigastuse ignoreerimine võib teha sinust invaliidi.
  14. Cindy Phillips-IFBB Pro Bodybuilder

    Tegelikult on see nii, et kui inimesel on olla vabadus milline ta tahab, siis teisel inimesel on õigus arvata temast, mida ta tahab. Cindy on veel ikka naine, mis naine. Kõikide sellise lihasega "tädide" kohta seda enam öelda ei saa.
  15. Vitamiinid

    d-vitamiini mõjude ja koguste üle vaieldakse pärsi kõvasti.
  16. Kai Green & Musclemeds

    Jah ja kujutage ette kui ta veel koguseid kümnekordistaks. Siis tuleks 130kg aastas. Sellepärast seda pulbert ei saagi tuua Eestisse, et nii suured inimesed ei mahuks 10a pärast enam mitte kusagile ära.
  17. Kai Green & Musclemeds

    Oh jah...klassika.
  18. Fight Night V

    Ei saanud ka kahjuks tulla kuigi esialgu oli plaanis.
  19. Ärge tapke koeri

    Noh tegelikult on ka inimeste söömine traditsioonide ja kokkulepete küsimus. Vanad eestlased panid nii mõnegi papi maksa pintslisse.
  20. Spagaat = Impotentsus...?

    Kui ma näiteks praegu kargaksin püsti ja kiiresti spagaadi maha suruksin ja end korralikult ära rebestaksin, siis mõned minutid oleks kindlasti erektsiooniga probleeme. Kui aga enda painduvust mõistlikult arendada, siis ei juhtu midagi. Turujutt.
  21. Ärge tapke koeri

    Arvata on tore, aga Lõuna-Koreast ei tea Sa midagi. Uuri enne kui midagi nii jaburat kirjutad.
  22. Ärge tapke koeri

    See ei ole Sinu jaoks õige, nende jaoks on. Kui nad sööksid koeri religiooni tõttu, siis oleks see ok? Või ma ei saa aru, mida sa sellega mõtled. Teised ei tee - see ei ole mitte mingi argument. Igas kultuuris on asju, mida tehakse teisiti (söömisest rahvatantsudeni) Milline loodusseadus ütleb, et inimesed peavad kõiki asju ühtemoodi tegema? Sellist pole.
  23. Ärge tapke koeri

    Kuidas Sa seda taunimist ja selle mõistlikkust korealasele seletad? (Ma pean siis silmas just koeraliha söömist, mitte koerte piinamist.)
  24. Ärge tapke koeri

    Mismõttes kõike? Kui me ise teeme analoogset asja (tapame ja sööme erinevaid loomi), siis on ikka väga jabur minna rääkima korealastele, et koeri ei tohi süüa. Moslemid tulevad ütlevad, et siga ei tohi süüa; hindud tulevad ütlevad, et lehma; vegaanid, et loomset toitu...kuhu me siis täpselt jõuame? Mille alusel keegi ütleb, et ei tohi?
  25. Ärge tapke koeri

    Läheme korealastele õpetama, kuidas nemad elama peavad? Kas aktsepteeriksime ka seda kui nemad meile elu õpetama tulevad? Edu!
×