Jump to content

Vägivaldur

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 944
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Vägivaldur


  1. Ei ole midagi nõme. Poolaastat tagasi oli küll juba natuke seda masu tunda aga minuarust nüüdseks hakkab see masu juba ajaloo raamatutesse vaikseld jääma. Ära ta pole küll kadunud aga tipphetked on ammu,ammu juba möödas.

    Mis seer tipphetk sinu jaoks oli? Issi andis vähem taskuraha?


  2. Mina valisin rohelised, savisaart nagu väga ei taha ja ansipi vastu on mul veel suurem viha.

    Oskad sa seda viha kuidagi põhjendada ka?

    Tänu keskerakonnale ehitati palju asju.

    Sest Keskerakond ütles nii? Teised oleksid ehitamata jätnud?


  3. Ilmselt saab Keskerakond Tallinnas enim hääli tänu venekeelse valijaskonna suurele toetusele, aga loodetavasti nende ainuvõim murdub. Ühegi partei ainuvõim ei ole liiga hea, aga eriline õudus on autokraatse Keskerakonna oma. Seega kui isegi Keskerakond saab pealinnas valitsema, siis loodetavasti mitte üksinda.


  4. Minu sügavalt isiklik arvamus on, et valimisreklaami eesmärk on enamasti nende valimisõigusega ullikeste püüdmine, kes muidu igapäevaselt ei tea poliitikast midagi - lehti ei loe, uudiseid ei vaata ja kaasa mõelda ei suuda/taha. Intelligentne inimene plakati või teleklipi järgi ju oma otsust ei tee. Seega ei ole sul põhjust kurvastamiseks, et sind see bänner kusagile ei kalluta.

    Ma ei taha lisaks portaalidele kohata valimisreklaami ka: raadios, teles, majaseintel. Ainuke lubatud valimisreklaam võiks olla poliitikute debatid, kus oponendid saavad üksteise roosat möga kahtluse alla seada. Seega kui valimisreklaam tüütab mind igal pool mujal, siis ma ei näe, miks mõni portaal peaks erilisem olema. Portaaliomanike valik muidugi...


  5. Selle info põhjal ei saa keegi sulle normaalset nõu anda. Kui vana sa oled? Millised on sinu pikkus ja kaal? Kaua sa jõusaalis käinud oled? Milline on sinu kava jõusaalis? Milline on sinu toitumine? Vasta neile küsimustele ja siis ehk keegi oskab aidata ning midagi soovitada.


  6. Vahet pole mis liiga ,maailma ja euroopa meistritiitel on meistritiitel ja ma pole kuulnud küll et kellegil eesti kulturistidest oleks neid nii palju

    Sa võid ka kodus oma liiga teha ja endale päevas viis meistritiitlit omaistada. Sel juhul vahet pole kas sina, Kalmus või Cutler? Ma kardan, et vahed on ja päris suured...


  7. Mida ma Veerpalu kohta valesti ütlesin?
    Minu jaoks Jumalaid ei eksisteeri. Ära põe! Ka sinust on suuremaid, tugevamaid, ilusamaid, intelligentsemaid... . Kui mitte täna, siis homme.

    Küsimus pole kellegi jumalaks pidamises. Veel vähem on küsimus minu millekski pidamises. Olümpiavõitja Kanterile teeb see ainult külavõistlustel paugutamise jutt selgelt liiga.


  8. kui kasvada tahad siis lase aga käia, viimasel ajal see rasvarikas toitumine üle piiride puhutud , tahaks näha tipptegijat kes sööb 3x-4x päevas ja rasvarikast toitu, hahaha, tule taevas appi, mingi koduperenaine võib süüa jah 3x päevas rasva näost sisse, joker ja fred on jah suured poisid aga imo oleksid palju kapimad kui sööksid süsivesikuid ka

    1. Ma nüüd ei tea teiste eest rääkida, aga kahtlen sügavalt selles, et Fred ja Joker ei söö süsivesikuid.

    2. Kõik peavad toituma ja treenima nagu tipud? Kõigepealt võiks kõvaks keskmikukski jõuda (mis alal siis iganes), siis tasub hakata tippude poole kiikama. Algajatele/terisesportlasele soovitusi jagades ei ole mõtet tippe aluseks võtta.

×