Jump to content

Eastsider

Kasutajad
  • Sisu loend

    200
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Eastsider


  1. Soovitaks ka jalgade tõsteid, viskad sellili ning tõstad sirgeid jalgu, mitte väga kõrgele. Alla lastes hoiad kõhulihased pinges ning jalgu täitsa maha ei lase. Lõpus võid jalgu hoida nii, et kõhulihases säilib pinge, päris mõjuv harjutus minu jaoks.


  2. Emal on ükskõik, on isegi rõõmus et tegelen spordiga, isa teeb ise ka.

    Halvustavat suhtumist ei ole küll kohanud eriti, kuid tavaliselt arvatakse jõusaalis käijatest kui suhteliselt lollidest inimestest. Muidugi kui lasta kellegil põhjendada kuidas sport inimese lolliks teeb, siis eriti ei osata midagi öelda.

    Leian, et treenitud keha on siiski veel soositud :D


  3. sellest postitusest ei ole küll suurt kasu kuid.

    Mul oli endal ka selline jama, 2 kuu jooksul olin 2 nädalat haige lisaks oli veel koguaeg nohu ja kurk valus. Septembri ja oktoobri kuus oli see, segas kõvasti treenimist.

    Igatahes võtsin nädala vabaks ja rohkem pole kordagi jama olnud .

    Kui haigeks jääd järgmine kord, siis soovitan teha puhkuse.


  4. ära ässa? kuule puberteet, ma räägin just et ma teen sooja sajaga ja Minulgi pole omaarust veel piisavalt massi!!! kus kurat sul see mass siis veel on, kui sa sellise raskusega teed???

    mis kuradi ässamisest sa veel räägid siin?!kasvata Massi omale oma 10 aastat enne!ja siis tule rääkima muga.krdi nolk

    sellise raskusega tegin ma põhikoolis 9 klass enne trenniga alustamist jõusaalis, siis kui olin peenike vibalik

    Ennast võiks siiski jõusaalis või mõnes trennis välja elada, mitte foorumis alaealisi sõimates.

    Aga, whatever makes you happy.


  5. Selle äärmiselt mõttetu postituse kirjutamise asemel oleks sa saanud selle ajaga need pildid sinna üles riputada, aga whatever makes you happy ;)

    Ja 2mb ei ole aeglane nett, pilt ee on aeglane, kuna väga palju n00be kasutab seda.

    lol :D

    Ma ei saa aru ikka miks te aru ei saa ;)

    kui 200 kb/sec muusikat tuleb ja muud lehed kiired on siis ei saa vist viga eriti interneti kiiruses olla või mis.

    Ma algselt palusin, PALUSIN, et ta riputaks pildid mujale, aga ei, nagu kiuste on vaja hakata mingit jama ajama.

    Ja muideks, piltide panemine näiteks unicorn.pri.ee sse läheb oluliselt kiiremini kui pilt.ee sse.


  6. No kurat ja põrgu küll.

    Palun, järgmine kord upi oma pildid kasvõi unicorn.pri.ee sse, pilt ee on esiteks aeglane, teiseks vigane ja kolmandaks on seal pidevalt mingid hooldustööd.

    Otsid arvutist oma pildid kasutades browse nuppu seal lehel, kui oled leidnud siis vajutad sinan üleslaadimise nupule. Ja fail liigub lausa imeväel vajalikku kohta, antakse ka link, mille saad siis siia foorumisse panna, sõpradele anda või ka lihtsalt unustada. Oleneb täiesti hetkevajadustest ja olukorrast.


  7. Kui vererõhku mõõta istudes või lamades pärast viieminutilist puhkust, peaks see olema 120-140 mmHg

    Alla 90 mmHg on südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise oht väike.

    Normaalne vererõhk on kuskil 100-140 ülemine ja kuni 90 alumine. Kui alumine on üle 90 siis soovitatakse ravimist ning kui ülemine on 160 või üle siis soovitatakse ka ravimist.

    Nii väidab see, küllaltki põhjalik leht: Vererõhust


  8. Ülemine 140 ei ole kõrge vererõhk, alumine 90 ona natuke palju jah, peaks olema kuskil 70 ringis.

    Vähemalt kui ma käisin nädal tagasi perearsti juures ja täna kooliarsti juures, öeldi küll et 140 on täiesti normis (140/70 siis). Huvitav et pulss oli väga madal, 39 lööki minutis oli vist.


  9. Ma arvan et sellest lingist võib sulle kasu olla, poseerimise harjutamiseks.

    Muidu mis ma oskan öelda, biitseps ei paista eriti välja, kuid samas käe jämedus on jällegi suhteliselt korralik, näha on, et tööd on tehtud.

    4 kuuga sellised käed <_<

    Edit: seda pilti tean jah, aga just seda mõtlen et seljatagant vaadates ei paista välja, kindlasti on ka asi muidugi natuke vales poseerimises.


  10. Mul oli endal nii, et peale hommikusööki hakkas väga halb ning ei söönudki paar kuud hommikul, kuid kuskil nädal tagasi proovisin süüa ja kõik oli korras. Tegemist võib olla mingit sorti haigusega, ning soovitan pöörduda arsti poole.


  11. Ütleme et su sõber surus algul 90 kg ja pärast 110, ise kaalub ta 100.

    See on 10 kg kehakaalust rohkem

    Sina kaalud 70 ja surusid algul 90 ning pärast 95 kg.

    Kehakaalust 25 rohkem.

    Minul näiteks oli nii et teatud raskuseni(85kg) tuli suhteliselt kiiresti, kuid edasi väga vaevaliselt. Praegu surun 95.

    Kui raskused hakkavad minema kehakaalu suhtes suureks, siis ei toimu enam nii kiiret arengut. Muidugi oleneb mida treenid ka kas jõudu või lihasmassi. Kui jõudu siis on 5kg tõesti vähe, ning peaksid ehk muutma oma kava. Kui lihasmassi siis 5 kg juurde on suhteliselt Ok.

    Muidugi oleneb palju ka toitumisest ja valgu tarbimisest. Mina isiklikult lisavalku ei võta ja toit on ka suhteliselt valguvaene. Ka sellisest asjast võib olla põhjustatud suhteliselt aeglane areng, kui piisavalt valku ei tarbi.

×