Jump to content

Sohne

Kasutajad
  • Sisu loend

    123
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sohne postitused

  1. kalorid

    kusagil mõnda mäda kohta ei leia... paistab ok
  2. kalorid

    mariliis, kui on soovi kaalu alandada, leia siit toitainete kogused ja lihtsalt hakka seda järgima. http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php Minuarust tundub lihtsaim viis olevat....
  3. kalorid

    kaalu alandamise dieedil olles kärbitakse ju üleüldse kogu kaloraasi. minu puhul peaks umbes kahele tonnile kcal sama palju otsa minema (arvatavasti). Ja kui ma nüüd dieedil olles energia nii alla viin, et isegi baasainevahetust täis ei saa, siis on küll nati vint üle keeratud. Või mis?
  4. täh. et cooperi test sisaldab ainult jooksu?? kus siis olid veel kätekõverdused ja kõhulihaseharjutus ka sees?
  5. Proteiin No 1 - küsimus

    Ostsin whey1, arvatavasti maitsetu maitse peaks tal olema. Kas whey1 peabki olema selline nati suuremate terakestega kui jahu ja väga õrnalt bee?ikas? Tundub, et asi on halvaks läinud, sest maitse on ikka väga jube. Kuigi pakil oli kirjas, et on ok kuni 2006 aastani. Minuteada on veel 2005 meil käes. Kahtlus tekkis sellepärast, et sai ostetud/proovitud ka No1 maasika maitselist. Pulber ise nagu jahu ja lumivalge. Kõige naljakam on see, et maitse on nagu maasikakokteilil (segatud veega). Ei tahaks eriti paari sotti vastu taevast ka lasta. Tervist ka selle saasta pärast ke**ima ei hakkaks.
  6. Jõusaal vene moodi

    Nutt tuli peale... sellises jõukas ei ole ju lihtsalt võimalik pandavat tulemust saavutada
  7. jooksmine, kas igapäev võib?

    Kui kõrgel pulsisagedusel tuleks töötada kui on eesmärk võhma parendada? Umbes maksimaalse läheduses?
  8. Rasvapõletaja

    ma saan aru siis et valgu ja rasva tarbimist võib nati suurendada aga süsivesikuid kindlasti vähendada?
  9. Proteiin No 1 - küsimus

    Kuule sõber aga miks sa ei vala talle näiteks mingit mahla (nektarit?) või morssi peale? effekt peaks kohe paranema Pealegi on peale trenni kiiresti imenduvaid süsivesikuid tarvis.
  10. Nõrkused/vaieldamatud lemmikud...

    naised okok beer, beerusnäkk ja saun on igati hea kooslus
  11. Millise eelsoojenduse teed sina treeninguks?

    to kame: tähendab et sa enne venitad ja siis teed sooja? või ma sain valesti aru... alles ma siit kusagilt lugesin, et on lollus hakata külma lihast venitama. Enne lihas soojaks, seejärel venitama ja siis tuld. Peale trenni samuti venitus ja lõdvestus.
  12. Mandlite ära lõikamine

    oh shit pool aastat ei tohi trenni teha?? mul kadusid valud(loe: lõpetasin valuvaigistite võtmise) kusagil nädal peale operatsiooni ja siis juba hakkasin rahulikult trenni tegema. 3 nädalat pärast oppi käis juba jube andmine. Aga mulle arstid just lubasid, et ma olen peale operatsiooni tugevam jne kuigi ise seda küll kuidagi ei tunne. Ja kui ikka jama on siis lase maha võtta. Mis seals ikka. Minu trennitegemisele pole mandlite lõikus kuidagi mõjunud. Arengut on ikka vahepeal olnud küll. Mina sain mandlitest lahti 2004 a detsembris.
  13. mannapudru

    Jah, ega paha ei teeks küll kaloriarvutit vahepeal täiendada
  14. amazon poe kaupu tartus?

    Kas tartus on võimalik ka selliseid tooteid osta?
  15. Mis asendis süüa?

    On sel üldse mingit tähtsust või peab ikka istudes sööma? Endale meeldib tavaliselt teleka ees vasaku külje peal pista...
  16. Histamiin

    kas keegi ütleks paar sõna selle aine kohta!? Millistes toiduainetes seda leidub? Mis toimega ta on? Millistel juhtudel tuleks seda vältida?
  17. rinnalihas

    ootooot te, mehed, rääkisite küll midagi superseeriatest aga kuidas siis on parem teha kas nt. lamades surumine horisont. pingil + iga seeria vahel positiivse kaldega pinki näiteks VÕI surun horisont. pingil ning lähen seejärel näiteks biitsale või triitsale valu andma? Tähendab siis, et ÜHE lihasgrupi ERINEVAD harjutused?
×