Jump to content

Sohne

Kasutajad
  • Sisu loend

    123
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sohne postitused

  1. dieedist

    mure selline et ei oska enda kalorikulu kuidagi määrata. Kuidas saavutada iga päev 500kcal võlg kui ma ei teagi palju ma kulutan. Iga päev ei ole mul ju trenni. See läheb üle mõistuse kätte ära. Lihtne on lugeda peale tulevaid kaloreid aga erinevatel päevadel kuluvad nad ju erinevalt. Kas selline meetod toimiks: loen ära nädala jooksul palju ma tarbin erinevatel päevadel (trennipäevad on alati ühel ja samal nädalapäeval). ning siit edasi hakkan vaikselt järgmisest nädalast vähendama nt. 250kcal kaupa ühes päevas kuni saabub 500kcal võlg. Kuidas siis teie rasvapõletusperioodil kaloritega mängite?
  2. yks küssa

    Tundub et kartulipuder on kõige maitsvam ja ka tervisilikum variant? Kuidas on lood kartuli(puder) puhul glükeemilise indeksiga? päris nii madal ikka ei ole kui tatral mulle tundub
  3. teema valgust

    No kuule valku võid võtta nii enne trenni, trenni ajal kui peale trenni, peaasi, et üle ei tarbi ja neere ei kahjusta. Minul on alati valgusheigis 50g glükoosi sees.Võtan seda siis kas enne trenni või trenni ajal või vahetult pärast trenni (va enne magama minekut). loe artiklit trennieelne valgusheik rokib vms idee poolest arvan et võta kuna tahad, peaasi et üle ei tarbi. Pole neid süsivesikuid vaja üle ka juua
  4. Proteiin rasvase piimaga?

    tsipake aeglaselt imendub----->pärast trenni pask valik, toidukorra asendajana muul ajal ja enne magama minekut täitsa sobiv.
  5. 220 miinus vanus korruta 0,65. muidugi võid lasta ka spetsiaalselt ära mõõta. treeningu ajal mõõdad pulsomeetriga.
  6. et kaloreid kulutada tuleb end liigutada ju mitte saunas istuda. sa võid külmaga, mitte eriti palju higistades, joostes kah tohutult kaloreid põletada... või mis?
  7. mõhh mis see higistamine siis aitab? ma arvan et mees tahab -20kg ikka rasva saada mitte vett või paneb see siis tõesti nii palju rohkem kaloreid kulutama?
  8. Kas Kreatiin vananeb

    pakil ju kirjas mis ajani tarbimiskõlbulik on teine. Ise tegin kunagi nii et lahustasin morsi sisse ja jäi joomata. Viskasin ta siis üheks - kaheks ööks külmkappi ja hiljem polnud enam üldse hea juua. Miski sade vms tekkis põhja.
  9. hommikuvöimlemine

    Minu arvates peab end päris palju vihkama, et hommikul unise peaga soojast pesast tulles hakata külmal põrandal pumpama. Kui juba pumpamiseks läheb siis mine ikka jõusaali ja tee korralikult nii, et maa on must. Muidugi aeroobset üks pool tunnike tühja kõhuga rasvapõletuse tarbeks on juba muu jutt.
  10. prob. aeroobne

    Mis tähendab "kolme nädala jooksul"? Pärast kolme nädalat teen väikese pausi, (nädal) et siis uuesti alustada??
  11. prob. aeroobne

    kas seda moodi on mõeldav? E 5gr hommikul, 5gr enne trenni, 5gr pärast trenni(lisandub valk+ süsiv.) T 5gr hommikul, 5gr enne trenni, 5gr pärast trenni(lisandub valk+ süsiv.) K ei võta üldse N ei võta üldse R 5gr hommikul, 5gr enne trenni, 5gr pärast trenni(lisandub valk+ süsiv.) L ei võta P ei võta
  12. kõhulihased

    Täitsa pull lugu. Tõtt rääkis sulle Väikemees söö palju putru ja kasvad nii mis mühiseb, aega on valgu lugema hakkamiseni
  13. Raksud

    kükki tehes raksub minul põlv. Enne ikka liiges soojaks ja siis kangi alla minna. Soojast peast ei saa mina aru küll et kusagil miskit raksuks...
  14. Classic Bodybuilding

    jahh eks me kõik õpime ja areneme
  15. suhkur

    Palju oleks vaja pärast trenni suhkrut manustada? Siin räägitakse et 2xvalk st. kusagil 60-70g. See teeb 240-280 kcal. See peaks sõltuma ju vastavalt kehakaalule ikka? või jääb asi nii...
  16. 30 000 kalorine võileib

    ehee Vaata tulemas on meil võistlused. Niimoodi lihtslat kõrvaldatakse konkurente. Näitad palju pilte toidust ja küll see konkurent murdub ja dieedi pooleli jätab. Lihtsalt läbustan
  17. Kuidas SUUREKS saada?

    et milleks üldse dieedil olles hakata jamama mitmete toidukordadega jne. teen hommikul tonnise ja enne magama minekut tonnise kcal söögikorra ja rasvade põletamine igatepidi garanteeritud.
  18. Abivahendid

    Mulle endale tundub et see surumissärk on üks mõttetu kondoom. See muutub oluliseks siis kui on tõesti väga seda suurt numbrit taga ajada. Muidu ikka naturaalselt "möllata".
  19. Kuidas SUUREKS saada?

    ma siin mõtlen ja küsin kas energia defitsiidiga on ka võimalik rasvuda? Tähendab, et kui ma söön vähem kui kulutan lisaks sellele ka valedel aegadel--->valedes kogustes ja teen trenni palju jõuan. Tulemuseks on arvatavasti (aeglane) rasvumine ja pidev jõuetus???
  20. Tere

    ma siin vaikselt mõtlen, et kui sa oled tõesti ainult aasta trenni teinud siis mida mina üldse jõusaalis rassin. Ahjaa pildid on ju pumpamata ka veel tehtud. Räägi lisaks mis su biitsa ümbermõõt ja keha pikkus on?
  21. yks küsimus

    Kusjuures ma kujutan seda ette kuda mõni vend riietusruumis võtab selle mini-click kilekoti välja ja sealt endale valget pulbrit sisse ajab... Tuleb kas väga täpne kaal leida või... ...mu treener sõi kunagi miskeid kreatiini tablette sisse, miski eesti oma oli ja väga hea maitsega. Ei tea kas tsitraat või monohüdraat. sel juhul jääb see "lõbus" pulbriga jändamine kah ära.
  22. yks küsimus

    köögikaalu leiad hästivarustatud elektroonikakauplustest
  23. dieet

    mis tähendab et sinu rasvaprotsnt on 0.11? normaalne olevat 10-12 minuteada. kui sul on 0. midagi siis tundub et võimatu ju.
  24. Rumal küsimus

    Tõstataks välja just selle küsimuse, millele isegi huviga vastust ootan.
  25. lihasmass vs. jõud

    vot see viimane post oli tore 7 liitrine v8 on küll võimas aga kui paigaldada sellelegi ülelaadija (tõsta komp. astet, jne jne) vahet pole kas keemiline või mehaaniline, siis annab asja veelgi parandada.Tulemus on lausa "surmav". Minu jutu mõte on et võibolla tegeleks natuke massitreeninguga ja siis juba hiljem hakkaks sport nukkasid paigaldama
×