Jump to content

Sohne

Kasutajad
  • Sisu loend

    123
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sohne postitused

  1. äädika mõju lihastele

    see oli hea "me tahame tugevaks mitte targaks" (y)
  2. Ronnie Coleman Las Vegases

    ja ilusad roosad püksid lausa valatud sinna... muhahaaa
  3. Aeroobne treening hommikul 6.00

    see on indiviiditi erinev kas ei olnud mitte: (220-vanus)*0,65
  4. Aeroobne treening hommikul 6.00

    Ise teen üldiselt niimoodi, et enne aeroobset hommikul joon ära ühe valgusheigi (veega), millele lisan veidi glutamiini. Üldiselt kui pulssi ka mõistlikus vahemikus hoiad (ei lase anaeroobsesse tsooni), siis peaks ju rasv ilusti põlema ning pähkel jääb puutumata.
  5. hommiku võimelmine

    sorry seltsimees uss aga minuarust on jõu tegemine hommikul vara unise peaga tsipa jama. Kujuta nüüd ette, et jala päev on ootamas. On külm talv ja väljas on pime. Sina ärkad tund(?) varem üles, et jõuharjutusi teha. Mis seal ikka. Hambaid, nägu pesemata tood kõrvaltoast mingi raskuse (kangi ketastega?) ja hakkad täiskükki tegema. niih teed ära 3 seeriat ja 8-10 kordust (oletame, et hetkel üritame massi toota). Seejärel laod raskuseid kangile juurde ning üritad poolkükki peale teha, kuna muid masinaid ju kodus ei leidu (loe: kodu ei meenuta jõusaali sisustuse poolest). Niih tund aega toredasti sisustatud ja aeg pesema ning kooli minna? muhahaaa mingisugune joogatamine või miskid tai tsiid ja ssang yongid või midagi muud minujaoks tundmatut hiina värki võid ju tegelikult teha. Lihtsalt kerge venitamine ja ringutamine tuleb (hommikuti) alati kasuks. Kui ärkamisega probleeme, võid ka külma dushiga end äratada.
  6. Vesi

    ma olen aru saanud, et kui kreatiiniga või valguga nati üle pingutad siis on väiksem negatiivne mõju neerudele kui palju vett jood. on see nii?
  7. Mitu korda päevas siis sööte?

    kõige kehvemal päeval 4 parimal päeval trennipäeval 7
  8. jõusaalikava

    I:rind, triitseps, biitseps II: jalg, kõht III:lailihas, õlg IV: trapets, kõht Kava võimalik teha esmasp, teisip ja reede. Päevade vahel on ka kergemaid aeroobse treeninguga päevi. Mis arvate?
  9. Kreatiin

    Ma loodan et teemaalgataja ei pahanda ja küsin ka sekka ühe küsimuse. Mis arvate kuidas on parem kreatiini manustada (5g) kas 1)3-4 tundi enne trenni korraliku söögiga (ses mõttes et insuliini tase päeva kõrgeim arvatavasti ja kreatiin imendub hästi lihasesse) 2)vahetult 5-10 min enne trenni 20grammi glükoosiga?(kas kreatiin jõuab korralikult imenduda ja oma idee ära täita?) Alati läheb ka pärast trenni 5 grammi koos 20g glükoosi ja 35gr valguga alla. Vabal päeval pärast hommikusööki 5 gr.
  10. jõusaalikava

    Selle kavaga on minupuhul kehva see, et kui esmasp. teha esimene päev siis arvatavasti teisip teist päeva teha ei jõua. Teine päev tuleb kolmandaga ära vahetada.
  11. jõusaalikava

    Kolmas päev saab siis olema lailihas, trapets ja õlg. Aga millises järjestuses siis? Neljanda päeva kaotan sel juhul ära.
  12. Roheline tee

    Millest sa seda järeldad mina leidsin sealt, et see just väga kasulik kaalualandamiseks ja ka paljudele teistele asjadele ka. I Ta omadused rasva põletada on ju kuidagi nii magedalt ära märgitud "Teiste eeliste" all. Ju antud artiklis polnud see eriti oluline? II herr Oldman mainis kunagi teatud topicus, et roheline tee ei ole eriti efektiivne rasvapõletamise abivahend. Pigem õunaäädikat juua. Kasuta otsingut, leiad tolle teema üles.
  13. Roheline tee

    tundub siiski et roheline tee ei ole eriti tõhus abivahend kaalu alandamiseks.
  14. tähelepanek

    Täna hommikul tegin aeroobset tühja kõhuga (enne trenni jõin alla valgusheigi ja rohelist teed). Jalgratast väntasin 35 min. Idee on selles, et märkasin kusagil 15 minuti peal, et täiesti lambist hakkas ühtäkki palav (äkitselt oli soe vändata). Kas pärast 15 minti väntamist hakkas organism aktiivsemalt rasva lammutama energia tootmise otstarbeks? Kusjuures pulss oli terve trenni vältel alati ühesugune.
  15. Eesti mees on tantsulõvi.

    kuulge mehed rääkige mis muusika mängib? esitaja ja loo pealkiri? ning äkki on kellegi masinas see lugu olemas? ahh leidsin
  16. tuunikala soolvees

    1,8* 18=32 kopikatega 1,3* 18=23 kopikatega Seega viimasel juhul on paras klaas piima peale juua. Esimesel juhul on see ju mõttetu toidu raiskamine, kui keha seda niigi omastada ei suuda, või mis?
  17. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    vastukaaluks eelmisele kasutajale: KÕIK neli andsin ära
  18. tellimused amazonist

    Potimaksu meil pole. Meil on olemas postikulud ja see on vastavalt Teie soovidele. Kui soovite ISE kaubale järgi tulla, on järeletulemine täitsa tasuta - peaasi et tööajal ja ülalmainitud kellaaegade vahele satuvad. Variandiks kaks on ELS kohaletoimetus. See on vastavalt Teie soovile. Kõige odavam (ELS14) on 39 EEK ning see tähendab, et reeglina hiljemalt kella 14:00 tuuakse toode Teile kohale (suurtes linnades). Väikeste maakohtade kohta öelda kahjuks ei oska - kohale tuuakse, aga millal, see on juba kohaliku postitoimetuse rida mu meelest. Tähendab et kas ma pean(tellija ise) sel ajal kodus olema ja ootama kuni pakk saabub mulle ukse taha? või saadetaks post ikka postkontorisse vms?
  19. Tehnika C2-l

    Kusjuures alles sai käidud alfa 2006 tõmbamas. Mõni tõmbab ikka nii et hirnu pooleks, lausa kamasutra. Ega tartu kutsekoolide cupil vms ka midagi paremat ei näinud Lausa kahju on vaadata suuri põkke, kes end lolliks tõmbavad, kel potensiaali tegelikult väga palju on, ja kuidas neile väikesed poisid lihtsalt tehnikaga ära teevad
  20. tuunikala soolvees

    ka sardellid ja viinerid ja vorstid, eriti igasugused grillvorstid on maitsvad aga näedsa tuleb menüüst välja jätta
  21. tuunikala soolvees

    Edaspidi proovi karp alles jätta.Katsu ainult kalaga läbi ajada. muhahaaa. ja hakkab nalja saama to wicked: usu mind. nii palju sinus elavhõbedat ei ole et kaal tõuseks
  22. Liiga võimsad sääred?

    Velo on ikka ratas ju krt aeglane olen
  23. Toit

    Mis see kanafille maksab? ja kuidas suhtuda krabipulkadesse? viimaseid on väga hea minu arust igasugu sardellide jm asjade asemel alla kugistada
  24. Toit

    jrx, kui sinu pakutud toite juba ääreni täis oled end söönud siis hakkadki mõneks ajaks minu taisinkide poole vaatama
  25. Toit

    ise avastasin just poes miskeid taisingi viile müüdavat. 17g valku, 5g süsiv.,ja 4g rasva per 100g. Pakk ise 200g. Maksis vist 17 krooni. Lausa ideaalne eine ju või mis, mehed?
×