Jump to content

ras

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ras postitused

  1. Küünarnuki löök

    Tysoni kindata löök annab talle murtud käe =). Küünarnuki löök on minu arvates selline vastase pehmendamine tibakene (ehk siis ka kindlasti võimalik KO-da), kindlasti suurepärane täiustus clinchis. Ground games vist kõige efektiivsem, kui kasutada seda nagu Tito Ortiz või lõikemeister Kenny Florean.
  2. Haarde tugevus

    mm.. mul oli näppude tugevus alati probleemiks. Soovitaksin, et võta see-sama plokimasin, seo tõmmatava asja külge mingi riie, ja siis hakka seda alla tõmbama. Sigaraske on seda kinni hoida. Kuid näppude tugevus paraneb vääga kiiresti. Ise kasutan ühte suurema paksusega köit. Või nagu The Rock teeb: pullupe rätikutega: http://www.youtube.com/watch?v=DyD82tY37wc
  3. Ilan Rosenberg

    Näide sellest, et ka muskel võib liikuda :=) (ärge nüüd kohe valesti tõlgendama hakake)
  4. Ilan Rosenberg

    viimasel ajal on nad kahjuks vähemaktiivseks jäänud. Kuid eks ole alati aeg edasi liikuda =)..
  5. Tere, Küsimus oleks järgmine: enne jõusaali treeningut teen HIIT-i ja vabadel päevadel ka. Nii.. tehes HIIT-i, kas see mõjub mu südamele hästi?.. (lisades sellele treeningule veel jõusaali). Jõusaalis iseeneest töötan läbi peamised lihasgrupid 3X15-20. Ei tahaks südamega jamada, et kas keegi saaks aidata, et mida täpsemalt ma valesti/õigesti teen. Iseeneest tunnen suurepäraselt, võhma on, jõusaalis on suurepärane tunne. (olen 19) Lihtsalt tahaksin teada, et ega ma selle tegevusega oma südamega jamama ei hakka. Any suggestions?* Aitäh vastuse eest. Rasmus.
  6. aerobic, anaerobic, gym

    poisid, poisid.. kohe kõri kallale siis. Ma väjendasin end segaselt. Ma rääkisin kõigest soojendusest =). Hetkel teen seda TAKU HIIT-i. Aga igatahes, see oli kõigest küsimus.
  7. aerobic, anaerobic, gym

    egas ma ennast siis plätuks ei aja. Õrnalt soojaks. Mõnikord kasvõi niisama MMA workouti, mis on super. aitäh. =).. pistan kõrvade vahele.
  8. Tere! Nii, kuna selle proteiin NO.1 maitse pole just eriti kiita, siis tahtsin küsida, et kas seda võib segada näit. mingi joogijogurtiga? Avastasin, et maitse on sellega märksa parem, ehk siis polegi proteiini maitset tunda. Aga kuna proteiin ei lahustu selles täielikult, siis kas see tekitab imendumises mingeid takistusi? Kas tulemus on sama, mis oleks näiteks veega segades? ras.
  9. VIDEO: Furious Angels

    http://video.google.com/videoplay?docid=-9...10&q=MMA+desire tsips rõõmsam video, näitab täielikult MMA hinge =)
  10. küsimus lõuatõmbamise kohta

    sherdog.com foorumist: 1. do some grip work. if there is a climbing gym near your house go climb or buy a captains of crush gripper or any grippers you like. That will help you stay on the bar longer and not lose precious energy trying to stay on it. it makes a big difference. trust me in this one... 2. start doing weighted pullups. 3. practice doing something called a "bar hang." it's exactly that: a bar hang for as long as possible. get on the bar and hang there for as long as you can. believe it or not, these help out... 4. get a partner and do "beyond max" sets. do a max set and have your spotter assist you with like 10 more. you'll see here that grip does play a part in a pullup... _________________________________________________ Ise ma kasutasin seda 4-ndat varianti, et keegi assisteerib, kui enam üldse ei jõua. Ja lõuatõmbamiste arv ilma abistamiseta tuli nagu mühiseb. Lisaks muidugi tegin näpud ka grippersite abiga tugevaks (aega läks aga asja sai)...selle abi olen eelkõige märganud kellegagi kättpidi tervitades
  11. Milliseid lihaseid treenib?

    mhh....kätekõverduste tegemise kohta selles asendis ei tea midagi (pole proovinud) aga peale kerget kõnnakut käte peal on mul lailihas küll üpris läbi võetud.
  12. Ujumine

    Huvi pärast, et kas ujumine on sama efektiivne kui jooksmine? (rasvapõletuse seisukohalt) Olen nüüd natuke aega käinud hommikuti jooksmas, kuid ka paar korda ujumas. Leidsin, et ujumine sobib ikka märksa paremini kui jooksmine (ei koorma mu pahkluid). Põhimõtteliselt, kas ujumise saab vabalt asendada jooksmisega? Ja kui ujuda, siis millist ujumisstiili kasutada? Tänan vastuse eest! ras
  13. Ujumine

    olen proovinud krooli ja konnaga läbi saada ent kogu aeg on on tunne, et pulss on ebaühtlane... pulsikella kahjuks kasutada ei saa, pole veekindel
  14. Ujumine

    ent millist stiili kasutada siis SUURIMA efektiivsuse saavutamiseks?
  15. Hommikune toit

    millega te oma toitu nii täpselt kaalute?.. mingi special kaal vms.? kust neid saab? ras
  16. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    92kg normaalne 10 tuli ära 2 nädalat tagasi koolis edu
  17. õlg

    Tere Soovitan sinul võtta siis erinevad hantlid paremasse natuke raskem ja vasakusse kergem küll taastub vaikselt ja jõuab järgi teisele käele.Vaata et üle ei pinguta siis. seda ära nüüd küll tee, et ühte kätte raskem raskus kui teise.. see arendab ju minu arust just ühte poolt üle. Treenituse tase ühes osas muutub ju kardinaalselt?!
  18. sõrmede tugevdamine

    ise kasutan seda: http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...d=13&act_pr=169 3 kuud olen nüüd normaalselt teinud ja sõrmed on märgtavalt tugevamaks läinud tänu sellele jõuan nüüd lõuatõmbe kangil ka märgatavalt kauem rippuda suht normaalne riistapuu...
  19. Tere!!!!!!! Hetkel on siis plaanis hakata tõsisemalt kaalu alandama. Kuid suured probleemid siiski toitumisega. Põhiliselt siis, et mida süüa!? Ise kaalun hetkel 90kg 178cm pikk, 18 aastane. Eluaeg sporti teinud, jõusaali mitte eriti, kuid jõusaali näitajad siiski väga head (jõud). Kuid probleem ikka selles, et oleks vaja see lisaraskus enda ümbert ära saada. Põhiline mure siis ikka kõht ja ka reied. Põhimõtteliselt mõned küsimused siis seoses selle toitumisega Trenni mõttes on plaanis hetkel ca 3 korda nädalas hommikuti joosta (kuna alles alustan) ja aeg-ajalt peale kooli, siis kõrge pulsisagedusega treeningut, mis kestab ca 30 minutit. Nii.. (jõuaks nüüd poindini ka).. Peale hommikust jooksu, kas süüa kohe või oodata mingi paarkümmend minutit? Ja, et mida oleks soovituslik süüa peale sellist tegevust. Mingi kindel toit?:. (Tavaliselt olen piirdunud oma hommikusöökides kerge kohupiimaga või poole liitri jogurtiga+ paar juustusaia vms.) Ja kuna toimub kalorite arvu vähendamine päevas, siis nagu ma aru saan, väheneb ka minu teovõime. Kas proteiin no1-e tarbida kaalualandamise perioodil? (3-4 kuud on hetkel plaanitud selleks perioodiks või siis vajadusel kauem) Nii... ja siis seda ka, et kui ma nüüd saan hommikusöögi paika, siis mis kell peaks olema järgmine söömaaeg ja mida sööma? (saan sellest aru, et hommiku ja päeva poole rohkem süsivesikuid ja õhtul vähem, kuid äkki oskate öelda mingeid kindlaid toite mida teie sööte.. pudrud etc.) Hetkel näeb kogu asi selline välja Äratus (ca 8 tundi und), kerge kohupiim mingi paar võileiba (7.40-8.00) Kooli 9-ks. Siis kuskil 11 ajal toimub mingi kerge näksimine, tavaliselt mingit salatit vms. Kell 1 soe koolisöök (misiganes seal siis võibolla praad, supp etc.) Jõuan koju, kell 16.30 siis enamasti külmik tühi ja võileibu Siis järgmine ja viimane "SÖÖK" kell 19.00. SIis enamasti mingi soe toit.. varieerub suppide ja praadide jne vahel... See mis plaani ma hetkel kirjutasin kujutab ette plaani alates 1-st septembrist, ilma treeninguteta. Nagu näha pole seal just midagi ee.. paljutõotavat, sellepärast pöördusingi abi pärast siia... Soovitusi, nõuandeid, abi?... Suur tänu vastuse eest!! Rasmus
  20. toitumisega seoses vaja abi!

    aga kuidas on selle söömisega peale seda hommikust jooksu/ratastamist vms. Ja kas proteiin no1. tasuks süüa nüüd sellel perioodil?
  21. toitumisega seoses vaja abi!

    eee...no ma oletan, et ebaregulaarsed söögikorrad eelkõige. Trenni on korralikult tehtud, lihtsalt energiat "jääb üle"! Või siis äkki ei seedi piisavalt kiiresti?
×