Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Trennil pole tulemusi

    Söömise kohapealt on koolis üle päeva supp ja muid võimalusi seal pole. Ainuke võimalus on supi asemel saiakest süüa, aga nagu siin räägite, ei ole see eriti kasulik. Mistas muidu nii halba on? Saiakesed sisaldavad palju lühikese ahelaga( kiiresti imenduvaid) süsivesikuid, mis tõstavad veres kiiresti ja ka suhteliselt kõrgele insuliini taset. Kuna saiakesed sisaldavad kiiresti imenduvaid süsivesikuid, siis on tega suhteliselt "tühja" söögiga, mis annab küll palju kaloreid, kuid sisuliselt lihaste kasvuks(ja üldse pikaajalise nälja eemalhoiuks) vajalikke aineid ei anna. Sõltuvalt saiakestest on seal ka palju rasva( filotaignast ja lehttaignast valmistatud toodete puhul). Kui üldse millalgi neid süüa, siis pärast trenni. Ise olen vahel kasutanud kombinatsiooni kohupiimast ja kaneelisaiast, kuid tõesti ainult siis kui midagi muud kätte ei olnud saada. Kokkuvõtteks võib öelda, et saiakesed soodustavad rasvumist ja nende söömist oleks targem vältida. Massi saab koguda ka tervislikult!
  2. probleem

    Loe üle-eelmist postitust.
  3. probleem

    Kui palju kordusi? Olgem ausad ega see väga hea kava ei ole. Kui arvata, et kordused on kuskil 8-12 ja seeriaid 3, siis ei ole imestada, miks arengut ei toimu.
  4. Roheline tee

    Suvel tegin endale rohelist jääteed. Võtsin suure kannu keevat vett (u. 1.5 liitrit), siis panin sinna sisse umbes 4 rohelist teepakki. Lasin tõmmata ning teel ära jahtuda. Ööseks panin külmkappi. Hommikul kui randa läksin oli jook valmis. Tavaliselt valasin 0.5 pudelitesse ümber. Kui spordijook sai otsa, siis jõin trennis rohelist teed. Tavaliselt lisasin suhkrut ka siis teele.
  5. VAADAKE PILTE!

    Minu arust on nendel suurtel ja enda arvates jube vägevatel meestel teatud kompleks, nimelt nad ei kannata, kui keegi nendest noorem , neid õpetama tuleb. Antud hetkel oli see antonhanseni poolt hea soovitus selline teema lukku panna. Väga huvitav oli flexi lisa, et kes sind tatikat ikka kuulab. Ma arvan, et kui ta ise oleks sellise soovituse teinud, siis teda ei oleks ka kuulatud, hoolimata tema suurest kaalust ja kõrgemast east.
  6. Vot see suhtumine ärritabki noori(k.a. mind) kõige rohkem, et kui oled 15 vms ja ei oma midagi üle põhihariduse, siis ole vait ja ära jumala eest oma arvamust avalda, sest sa oled ju loll. Sellist suhtumist leiab igalt poolt. See pole meie süü, et sina noorena selline ei olnud või vähemalt arvad, et ei ole olnud. On 15 aastaseid, kes on 30 aastastest targemad.
  7. Powerball.. mida arvate?

    Kas on keegi on ka sellega jõutreeningus kasu saanud( randmed tugevamad, parem haare jne)? Muidu paistab päris huvitav asjake.
  8. Ega oma arvamuse omamiseks ei pea omama erilist haridust, või tohivad nende teemade koha pealt sõna võtta ainult vastava haridusega inimesed . Ma nüüd ennast geeniuseks küll ei loeks, aga loll ka ei ole( on ikka mõned aineolümpiaadid võidetud ja ülejäänudes esikolmikusse pääsetud).
  9. Mitte ükski asi siin ilmas ei ole tekkinud ühe teguri koosmõjul, nii on ka prükkaritega. Ning, et uppuja päästmine on ainult tema enda asi on sama hea, et miks laeval on päästevestid, kui ei oska ujuda, siis ei oska ning upud. Kuid need siiski on seal ja on mõeldud uppuja abistamiseks ja ujuja toetamiseks, sest äkki läheb tal jalg krampi ega saa enam ujuda. Riik ongi selleks, et inimesi hädas aidata, selge on see, et kui sa ise ei püüa, siis ei saa ka riik sind aidata, aga riigi toetus on vajalik.
  10. See on kõige jubedam jutt, mida ma olen siin viimasel ajal lugenud. Sa püüa ennast panna teiste inimeste olukorda, kui sina oleksid prükkar, kas sa ei taha, et sind elus hoitaks. Kas sa arvad et nad on vabatahtlikult sinna prügihunnikute vahele tuhnima läinud? Selle põhjus on hoopis ühiskonna sallimatuses, sest ega paljud ei taha hädas vaevlevat inimest aidata. Ja kui need heidikud on tänavatel kaua hulpinud, siis nad hakkavadki arvama, et see ongi kõik milleks nad võimelised on ja ei soovigi ühiskonda tagasi pöörduda. Tuleb lihtsalt näidata üles inimlikku suhtumist, sooritagu talle vastavat ravi ja see probleem on suures osas lahendatav. Narkomaanidega saab toimida umbes samamoodi. Kuid nende probleemid on raskemad, sest neil on lisaks väga tugevale sõltuvusele, sotsiaalsetele probleemidele veel surmaga lõppev haigus(greenu rõõmuks nad surevad varsti ära ja siis ta ei pea oma raha nende peale raiskama). Ja kooma ei ole agoonia - paljud on sellest seisundist eluga välja tulnud. Vegetatiivses seisundis inimestega on halb lugu see, et nende soove me tõesti arvestada ei saa, sest nad pole suutelised suhtlema ja sellepärast hoitaksegi neid elus, lähtudest õigusest elule(selle teema üle on arstlikes ja inimõiguslikes ringkondades palju vajeldud). Sinu maailmavaade on suunatud ainult tometulevale inimesele. Sa ei ela siin maailmas üksi, õpi arvestama teiste inimeste vajadustega. Kui sina satud kunagi kehva seisu ja ei saa endale näiteks ravi võimaldada,kuid sa siiski sooviksid ühiskonda teenida ja anda sinna oma panuse, mis siis saab?
  11. Rohelised keskenduvad väga palju just energeetikale, nende sotsiaal-poliitiline külg ei ole eriti tugev. Loomulikult on energeetika väga tähtis teema, aga jääb võib olla tavainimesele pisut kaugeks, lihtsad inimesed tahavad teada, mida erakonnad suudavad just nende heaolu parandamiseks ette võtta. Ja valima peab kindlasti minema või tõesti järgmised 4 aastat valitsuse tegusi mitte kommenteerima.
  12. küsimus liigeste kohta?

    Hakka kasutama UltraGeli, seda on paljudest apteekides müügil ja samuti Fitness.ee veebipoes. See tõesti aitab, mul palju tuttavaid jooksjaid, kes on liigeset jamast sellega lahti saanud. Ka minu isa, endine kulturist, kellel olid jamad liigestega sai sellest abi.
  13. küsimus vaid spetsialistidele

    Vaata see on selline huvitav jutt, et nagu ma ennem mainisin, et geneetiliselt on see määratud, ehk on inimesi kellel on soodumus kõrgemaks kolesterooli tasemeks. Aga kes teab, äkki ei ole...
  14. küsimus vaid spetsialistidele

    Amazonis jooksis läbi ja ka mujalt olen lugenud, et kolesterooli tase inimorganismis on geneetiliselt määratud.
  15. Dopinguproovide tulemused

    Miks peab tal kaal 100 kg näitama?
  16. Treenimine ilma toiduditeta ?

    Sinu viga on see, et sa räägid liiga palju tühja juttu ja ei vasta antud teemas püsititatud küsimustele. Kui sa pead küsimust või midagi muud sellist mõtetuks, siis ära üldse sellele vasta, sest tühjast-tähjast abi ei saa. Kui nüüd minna Winnie Puhhi küsimuse juurde, siis alustuseks ütleksin, et ega ilma õige toitumiseta head vormi ega lihast ei saavuta. Lihast kasvatatakse ikkagi valgu ja süsivesikute arvelt. Kuid ka rasvad on omal kohal täisväärtuslikus toitumises, eelistatud on küll küllastumata rasvad(Omega3 ja 6). Soe toit on küll hea, aga tõesti nagu eespool vastaja ütles, võib see olla lihaskasvuks täiesti mõtetu, kui ei sisalda vajalikke toitaineid. Söö väherasvast liha(kana, kalkun, küülik, veisekarbonaad, seakarbonaad), muna(kollaseid ei ole just väga palju vaja), piimatooteid, hommikusöögiks on hea kaerahelbepuder, väga tähtsad on ka köögiviljad(brokoli, lillkapsas, porgand jne). Head suupisted on pähklid, aga ka puuviljad.
  17. süsivesikud juurde?

    Kuna sa sheiki paned juba süsivesikuid, siis banaani süsivesikute otstarbel vaja ei ole, kui siis kiudainete pärast. Ja viinamarjasuhkur ongi puhas süsivesikute "pomm", niiet seda võib täiesti vabalt lisada sheigile.
  18. Pronkskuju

    Sa viitad siin otseselt grammatilistele vigadele. Paljud vene-rahvusest inimesed ei suuda korralikult meie riigikeeles rääkidagi, see on põhiline, mis tekitab probleeme. See nn häbi mida antud kasutaja eestlastele teeb on väga tühine, ma mõistan kui selliseid vigu tehtaks riigieksamil või ametlikes tekstides. Foorum on tahes-tahtmata vabama keelekasutusega. Ma tean ühte vanurit, 75 aastast naist, kes on venelane. Ta on olnud 40 aastat eestlasega abielus ning ta ei räägi sõnagi eesti keelt. Loomulikult olid ajad teised, aga oma perekonnast võiks ju midagi õppida. Veelgi hullem on see, et ta ei saa aru eesti keelest, kui midagi küsida, siis kuuleb vene keelseid küsimusi. Ise ma elan Vene Gümnaasiumi kõrval ja mul on ka sõpru seal õppivate poiste seas, kuid kahjuks, vaid väike osa neist oskab eesti keeles normaalse lause kokku panna. Ometi õpivad nad 9.-10. klassis. Kõige eelmainitu kohta on ka erandeid, kuid see pilt on kurb. Kui tekst sisaldab kirjavigu vabandan ette.
  19. Pronkskuju

    Üks näide palun.
  20. Pronkskuju

    Selle teema üle diskuteerimine ei tohiks küll kellegi vahel vaenu õhutada. Ise pooldan selle kuju äraviimist, juba puhtalt selle pärast, et Venemaa ei ülte Eestile mida teha ja mida mitte. Seda nimetatakse sisepoliitikasse sekkumiseks.
  21. seksikad

    Kas siis sina näed inimest ainult füüsilisest vaatevinklist. Kui mina oleksin naine, siis esmalt ma ei vaataks mehe füüsist, vaid rohkem tema sisemust, sest on mehi, kes on füüsiliselt tugevad, kuid iseloom on vastuvõtmatu. Ideaalis võiksid ikka mõlemad pooled olla tasakaalus. Kuid Lenna mulle küll meeldib, kuid ilusam oli ta brünetina.
  22. Kõhulihaste tegemise sagedus

    Ta ütles, et ta pole kõhu külgmistele lihastele eraldi trenni teinud.
  23. Kõhulihaste tegemise sagedus

    Mart, olles massiperioodil, pole sul vaja ajada six-packi välja, ega ka muid lihaseid. Teades sind, siis ütleksin, et sul pole sealt veel suurt midagi välja tuua. Algul luua endale toorik, mida pärast vormima hakata.
  24. Millest koosneb teie koks ??

    Ta rääkis siiski tootenimetusest.
  25. kas proteiini tohib?

    Selle asemel, et ajada edasi siin mingit teemat, et keegi ei tea seda ja kolmas toda, võiks ju öelda seda MIDA INIMENE TEADA TAHAB! Sest ega, kui sa ütled, et nemad midagi ei tea, siis ega nad sellest targemaks ei muutu. Kui minna küsimuse juurde, siis dieedi vorme on ju mitmesuguseid, kuid valgud on seal alati tähtsal kohal, niiet alati tarbida dieedi ajal valku, et säilitada maksimaalselt lihast. Väga hea dieet on ka rasva-valgu dieet, mis võib olla isegi efektiivsem, kui "tavaline"(rasvu ja süsivesikuid piirav).
×