Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. MP-KOLME MEES.

    Ma ise ka istun tihti trenažööril ja puhkan, ei tunne erilist vajadust püsti tõusta(va juhul, kui ma just venitama ei lähe). Kui teine inimene tahab minu puhkepausi ajal harjutust sooritada, siis ma eeldan, et ta küsib- või vähemalt nii see on alati olnud. Ja kui mul oleks mp3 saalis kaasas, siis ma otsiksin samuti uusi lugusid ning samal ajal puhkan trenažööril.
  2. jõusaal Pärnus???

    Blok-süsteemide all mõtlen sellist seadeldist, millega saab sooritada nt rinnale ristivedu.
  3. küsimused ainetest

    Toitumise paikaseadmine ongi igasuguste tulemuste saavutamise alus. Ilma korralike valgu, rasva ja süsivesikute rotatsioonideta võid sa tulemustest ainult und näha. Niiet, kui sa tahad kasvatada korralikku lihasmassi, siis on peamine selgitada välja oma makrotoitainete(valgud, rasvad, süsivesikud) päevased vajadused ning hakata neid õiges suurusjärgus tarbima ja mingeid toidulisandeid ei ole tarvis.
  4. jõusaal Pärnus???

    Kui ka mina oleksin Tervisexi juhataja, siis teeksin ka reklaami oma saalile Minu kogemused Tervisexiga on valdavalt negatiivsed. Puudu on minu arvates elementaarsed masinad( blok-süsteemid, jala masinad). Oleneb muidugi millist saali eelistad, st kas teed rohkem aeroobset või jõutrenni. Aeroobset saab seal tõesti teha mitmes variatsioonis. Minul on positiivsed kogemused Tervise Paradiisiga( uued masinad, väga hea ventilatsioon, ruumi võib tõesti tipptunnil natuke väheks jääda); Tennisehalliga( samad masinad, mis Tervise Paradiisis e. Gym80 masinad, palju õhku, suhtleliselt suur saal, masinaid ka korralikult, ainult hantlite valik on piiratud) ning Kimberi Klubiga(suur saal, masinad on vist natuke vanad, ainuke probleem minu jaoks oli see, et suvel olid aknad lahti ja tuuletõmbus oli päris suur). Ise külastan Tervise Paradiisi.
  5. H2O dieet

    Ma ei tahaks küll ebatsensuurseid väljendeid kasutada, aga lühidalt öeldes avaldab see dieet sitta mõju.
  6. fitness rate

    Isegi kui seal nägu peal oleks ei teaks te ju, kas pildil olev inimene vastab konkreetsele kasutajale. Või on Fitness.ee meeskonnal iga kasutaja portreepilt olemas?
  7. trennis hakkas paha

    Kas vererõhku oled mõõtnud? Liiga kõrge vererõhk võib selliseid juhtumeid põhjustada. Põhjuseks võib ka olla suur pingutus.
  8. Hera80 või BCAA 1000 ?

    Kui sa nüüd läheksid Fast Nut. kodulehele(www.fast.fi) ja otsiksid ülesse tooted ning sealt edasi Green Line seeria ja lõpuks klikiksid Hera80 peale, siis peale lühikest Hera80 aminohapete koostise uurimist näeksid, et nende hulk on siiski väga väike. Kahte toodet saab kasutada eraldi, kuid ka koos, aga ükski ei asenda teist. Kõige ideaalsem oleks tarbida mõlemat. Näiteks pärast trenni taastusjoogiga. Lihasekasvuks on nende mõlema kombinatsioon ideaalne, sest BCAA 1000 sisaldab just neid aminohappeid, mida organism ise sünteesida ei suuda ning seetõttu peab saama valmis kujul, aga tugeva treeningkoormuse korral ei saada neid tihti piisavalt.
  9. Dennis Wolf nädal enne New York Pro -d

    Sina kirjeldasid küll ainult ühte liiki kulturiste.
  10. valgujook enne magama minekut

    Millal oleks raamatu ilmumisaeg? Ja, kui ma olen Arnold Tokko jutust õieti aru saanud, siis esialgu läheb raamat esialgu jagamisele EKFL liikmetele ja nendele, kes asjaga rohkem seotud on, mitte kohe müügiks. Ma loodan, et hr.Tokko avaldab rohkem infot ilmuva teose kohta.
  11. Eesti kalleimad reklaamid !

    Õnneks ei olnud need korrarikkumised plaanitud, et teha reklaame. Ja sellises olukorras, nagu Tallinnas aprilli viimastel päevadel oli, on jõu kasutamine igati õigustatud ja lubatud.
  12. Savisaar MAHA!

    Aga palun, kui keegi pooldab Savisaart, siis öelgu seda kui ta seda vajalikuks peab. See, et Edgari pooldajaid hakatakse võib-olla sõimama, on puhtalt Savisaare enda süü, sest tema on eestlased enesesse sedasi suhtuma pannud. Ja kuna maine on eestlaste silmis väga madal ja halb, siis peetaksegi Edgari poliitika õigustajaid jm riigireeturiteks, tibladeks jne, sest Savisaar on teinud ikkagi Eesti riiki kahjustavaid otsuseid ja teadaandeid. Ja tõesti, mõtte-ja sõnavabadus kehtib, laske aga käia ning öelge, et teile meeldib Žirinovski või Savisaar, keegi ju ei keela. Samuti ei keela keegi avaldada oma arvamust Savisaare vastu ning otseselt ei keela ka keegi erinevate vaadete pooldajail üksteist sõimata. Paljuski on venelaste diskrimineerimises süüdi nad ise, sest nende käitumine ei ole just väga meeldiv olnud nii minevikus kui ka olevikus. Isiklikult Savisaart ei poolda, sest tema teod ja sõnad on mulle, kui rahvuslikult meelestatud eestlasele, vastuvõetamatud.
  13. Kangide varastamine jõusaalist

    Sulle on siis varastamine loomulik jah. Mul on ikka nii palju ausust ja eetilist mõtlemist, et mitte hakata varastama.
  14. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Asi pole uskumises, et nad nii head on ning kriitikameele puudumises. Kuna Eesti tase on madal, siis on neil lihtsalt võimalus saada lavakogemus. Paljudel ei ole sellist kogemust kunagi olnud, kui üle saja inimese vaatab ainult neid. See kogemus maksab midagi- panna proovile oma närv ja keskenduda ning õnnestumise korral tunda inimeste kiiduavaldusi, ja et neid teenida ei peagi olema väga hea vormiga, peab olema julgus, et üldse see samm ette võtta ning lavale astuda.
  15. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Frjodorov oli tõesti natuke pehme. Säär oli tal ka Vaiblest kehvem. Aga kõige enam meeldis mulle üks juunjor, kes ei kuulunud liikmesklubisse ning oli ka ilma treenerita. Tõsine julgus ilma toetuseta lavale tulla. Ta vist võitis oma kategoorias 3. või 2. koha.
  16. Mul on probleem peavaluga pärast trenni. Mis võiks seda põhjustada? Ega see aju või selle sooritusvõimet ei kahjusta?
  17. Mis te arvate sellest tootest?

    Söö jah endale mõnusalt erinevat keemiat ja muud tundmatut kraami sisse. Lihas ei kasva nüüd 2-3 nädalaga. Kui sa seda lihast nii kiiresti tahad, siis kasuta steroide ja ära küsi mõtetuid küsimusi. Kasvata lihast tervislikult, sa tahad 1 aastasest treeningust liiga palju. Ja, et miks alla 18-aastased ei tohi juua ega suitsetada...hmm, mõtle natuke. Võin anda kaks vihjet, üks on omavastutus ja teine on kasvav organism.
  18. Inglise dieet

    Jah täpselt vermon hakka liblikaid sööma! Einojah...see oli üllatav...pean nüüd natuke aega toibuma. Mulle tundub, et sa marit oled natuke liiale läinud.
  19. Mis te arvate sellest tootest?

    Sellised toidulisandid on edasijõudnutele! Tee endale korralik põhi alla, tähtis on võtta tavatoidust kõik, mis annab. Kui tavatoidul on nö piir ees, siis vaadata toidulisandite poole. Sellised tooted on head nn platoost ülesaamiseks ehk perioodist mil areng paistab olema seiskunud. Tõesti, sellise raha eest saab toitumis ja treeningkava, mis on sinu olukorras palju kasulikum. Endal on vahel ka nii, et loen toidulisade kirjeldusi ja mõtlen, et küll oleks vägev seda osta ja, et milliseks siis saaks kui olen neid tarbinud. Endal sellest täitsa kogemus olemas. Kuid siis toon ennast maa peale tagasi ja saan aru, et kõige alus on ikkagi mitmekülgne ja täisväärtuslik toitumine ning enda vajadusi arvestav trenn. See jutt mida loed reklaamidest ongi kergemeelsete ostjate meelitamiseks.
  20. Inglise dieet

    Ma saan aru, et tolle Hiina vanasõna( "Anna mulle õng, mitte kala") all mõtleb marit, et inimesele tuleb anda teadmised, mitte asi kohe ette ära teha. See on ju muidugi õige. Need nn. dieedid, mida ajakirjadest leida võib( millalgi kohtasin porgandidieeti, sellest on siin foorumis juttu olnud) ja on "kõigile sobivad", sobivad tegelikult vähestele või hoopiski mitte kellelegi(kuna on nii absurdsed). Toitumiskava on kõige mõtekam, sest arvestab inimeste eripärasid ja eesmärke. Järgides toitumiskava, võid vähemalt olla kindel, et keha saab kõik, mida ta vajab. Eriti tähtis on vajalike toitainete kättesaamine spordiga tegeledes, ei maksa minna riskile ja usaldada suvalist dieetprogrammi, mis teeb lõpuks rohkem kahju kui kasu.
  21. Promix

    Ma polegi öelnud, et alustades peab kohe midagi kasutama hakkama. Lihtsalt, et kui ta tahab midagi kasutada, siis see oleks...
  22. Promix

    HT-R-i ei ole vaja algajale. Loe natuke toote kirjeldust ja siis saad aru. Alustama peab lihtsamast ja liikuma edasi keerulisema poole.
  23. Promix

    HT-R? Kui küsimuse püstitaja on algaja, siis HT-R-i tal küll vaja ei ole. Kui lugeda antud toote kohta, siis saad teada järgmist, tstiteerin: "Kellele? Sobib eriti hästi kogenud ja suure massiga jõusportlastele, kes soovib kasutada kõrge proteiinisisaldusega taastusjooki kasvatamaks / hoidmaks lihasmassi." Ma muidugi ei tea, kas teema alustaja on väga suure lihasmassiga ja väga kogenud, kuid kuna vanust tal eriti ei ole, siis ma arvan, et eelnimetatud omadused tal puuduvad. Ma võin muidugi eksida, aga et mitte eksida, selleks peaks teema alustaja lisama teatud näitajad enese kohta( kaal, pikkus). Kui käid 5x nädalas jõusaalis ja teed intensiivselt trenni, siis on taastusjoogil mõtet. Kui aga käid koos suure hulga sõpradega, ajad trennis juttu ja teete veel ühte ja sama harjutust vaheldumisi, siis on taastusjook mõttetu. Sellisel juhul võid süüa korralikku tavatoitu. Aga kui trennid on intensiivsed, siis on üks hea Fasti toode, mis sobib hästi taastumiseks, see on Reco2 . Loe toote kirjeldus läbi, ja näed, et seal mainitakse ka noorsportlasi.
  24. Mis ma valesti teen?

    Rasvapõletajatest näiteid: LINK .Rasvapõletaja on aine, mis soodustab organismis rasvade kasutamist energiana ja läbi selle väldib rasvade ladustumist ja vähendab olemasolevaid rasvavarusid. Laadimispäevad on vajalikud rangerežiimiga dieedil, et keha sundida paremini rasvu põletama.
  25. Mis ma valesti teen?

    See arvamus, et vähekaloraažne võrdub tervislikuga ei pea täiesti paika. Sa võid süüa oma kaloraaži täis pannkookidest või šokolaadist, kuid see toit on "tühi", see ei anna sulle pikaks ajaks energiat ega ka olulist materjali keha töös hoidmiseks ja lihaste kaitsmiseks. Tõsi on ju see, et ennast peab premeerima ja aeg-ajalt võib ju omale lubada šokolaadi ja kooke, aga parem oleks ennast täita toiduga, mis sulle midagi annab. Hommikune puder on suurepärane andes sulle pikaahelaga süsivesikuid, mis imenduvad aeglaselt ja hoiavad sind töös ning nälja eemal. Kui snäkid on vajalikud, siis söö muffinite asemel mõni võileib, neid ei pea sa ootama tunde, kuni need valmis saavad. Kui kaua sa nn rasvapõletamisega tegelenud oledki? Kui see aeg võib olla umbes 3-4 kuud, siis ma arvan, et oled jõudnud nn platoole, kust on raske edasi liikuda. Kui selline olukord on tekkinud, siis oleks soovitav teha mõni laadimispäev( päev, kus süüakse rohkem, kui tavalisel dieedipäeval). Või hakata kasutama rasvapõletajat.
×