Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. Mida soovitate hommikuks süüa?

    Sul ikka on foobia nende vastu?
  2. Mida soovitate hommikuks süüa?

    Hommikusöök(tavaliselt): paisutatud nisu(mee röst) piimaga + kohupiim/kodujuust + juustu ja/või kanasinki. Järgmine toidukord on 4/3 tunni pärast.
  3. rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

    Äkki sa vaatad valesti? See on sellise pikkuse juures suhteliselt kesine kaal.
  4. Mis on pildil?

    Tegu on Imra Vähi taguotsaga.
  5. Toitainete jaotus

    Rasvarikas toitumine - järjekordne, mitte just moeröögatus, vaid pigem üks tõusulaine suures toitumisviiside meres. Selliseid fenomene on ikka olnud ja neid tuleb veelgi. Mõned aastakümned tagasi toimus nö süsivesikute revolutsioon, mõni aeg tagasi valkude oma. Eks me näe kuhu tulevik meid viib.
  6. Kas algus on hea.

    1) "õla surumine", kui selline asi üldse olemas on, siis mõeldakse military pressi ehk siis tegu on delta(õla)lihasele mõeldud harjutusega. "Kangi surumine"- mina mõistaksin seda rohkem rinnalt surumisena ehk tegu siis ühe baasharjutusega rinnalihastele; samas võib seda tõlgendada ka kui eelmainitud military press-i harjutust. Paremaks arusaamiseks võiks postitada treeningkava vms, mille baasil selline küsimus on tekkinud. 2) On küll. Tegu on täiesti erinevate harjutustega, mis mõjutavad eri lihasgruppe. Ploki kukla taha tõmbamine on selja harjutus, suurendab hästi selja laiust. Kukla tagant kangi surumine on aga õla harjutus, peamise mõjuga õla keskosale, aga ka trapetslihase ülaosale. Märgiks veel ära asjaolu, et eelmise harjutuse sooritamisega peab olema ettevaatlik, kuna liiga kiiresti ja liiga sügavale langetatav kang võib põhjustada õlaliigeste vigastusi. 3) Kuna ideaalis oleks päevas soovituslik süüa 5-6 toidukorda, siis peaksid professionaalselt koostatud toidukavad andma organismile piisavalt vajalikke toitaineid ning kaotama "näksiisu" ja vajaduse söögikordade vahel midagi süüa.
  7. kavad

    Ega litsi ametil ka viga pole, eriti kõrgklassi litsi omal.
  8. Ullike Oksmaa...

    Ohoo, Arnold Oksmaa on hakanud ka fitness.ee foorumis kirgi kütma. Kolm lehekülge "asjalikku" juttu. Ühed sõimavad teisi "pedede kaitsjateks", teised saadavad kedagi naissuguorganitesse. Noorte inimeste suhtumine on ikka allpool igasugust arvestust. Teha teiste inimeste kulul nalja, teades samas, missuguse arengutasemega naerualune on. Ainuke emotsioon, mida ma seda teemat lugedes sain, oli kaastunne; tunnen kaasa Arnoldile, tunnen kaasa nendele, kes siin "mehejuttu" räägivad, tunnen kaasa neile foorumlastele, kellel kahe kõrva vahel ka midagi on ning peavad võitlema "mehejutu" ajajatega.
  9. Jõutõmme

    Ega ma öelnudki, et sul tehnika korras ei oleks.
  10. Jõutõmme

    Arvatavasti nimetatud härrasmees vaatas, et sa oled nii algaja ning pidas õigemaks sind eemal hoida tehniliselt nii keerulisest harjutusest nagu seda on jõutõmme.
  11. Eestlased on joodikrahvas.

    Sotsiaalne aktiivsus on tugevalt seotud alkoholiga. Nendega, kellega on koos pidutsetud, on kergem suhelda, samuti annavad peod võimaluse olemasolevaid sõprussuhteid tugevndada. Tunnistan, et tarbin alkoholi. Teatud piirini on mõnus ning teatud sagedusega on mõnus, aga ülepingutamine toob tuntavaid tagasilööke.
  12. kreatiin ja proteiin

    Lihtne on kreatiini segada süsivesikute rohke mahlaga, nt viinamarjamahlaga.
  13. Magneesium Tartus

    Kus Tartus olevast poes võiks müügil olla magneesiumi kuubikut?
  14. Magneesium Tartus

    Aitähh, et juhtisid tähelepanu sellisele asjaolule, mis mulle juba ammu teada oli. Kuna ei ole fitness.ee kasutaja just esimest kuud, siis tean väga hästi, mis tooted online-poes müügil on. Kuna ma seda juba teadsin, siis pidi minu küsimus tulema praktilistest vajadustest- antud juhul oli minek Tartusse ning lootsin ühendada 2 asja: magneesiumi ostu ning kooliga seotud ülesanded. Mul ei olnudki plaanis lihtsalt kuubiku pärast Tartusse ronida
  15. ott on "mäluhiiglane"

    hea lihtne ülesanne oli.
  16. Kitsalt surumine(triitseps)

    Õlgade laiuselt.
  17. Ektomorf=Endomorf, mesomorf

    Keskenduks baasharjutustele. Trennid rasked, aga lühikesed. Võimalikult palju taastumisaega lihastele: umbes 3 päeva trennide vahele.
  18. Tegijad, mis arvate?

    Staatikal on oma koht treeningsüsteemis. Tegu on samasuguse stressi-vahetusega lihase jaoks, nagu iga teisegi kava vahetuse puhul
  19. reklaamplakat Anu Saagimiga

    Ühiskond on jõudnud sinnani, kus muud reklaaminipid ei toimi ja nüüd on vaja hakata paljaid tšikke näitama. Kuigi reaalsusesse piiludes märkame, et see ei ole mingi šokk enam, sest terveid reklaamipause täidavadki paljad naised, kelle läbi reklaamitakse tooteid, mis kõlbavad manustamiseks nii söögi alla kui ka peale.
  20. Rinnalhastega probleem.

    Rööbaspuudel surumine kindlasti! Tõesti, fakt on see, et treenida rinda, tuleb keha ettepoole kallutada. Mulle küll tavaliselt ei meeldi kedagi tsiteerida, kuid antud juhul teen seda. Mike Mentzer(HIT-i propageerija, Consolidation Training Program-i rajaja) on rööbaspuudel surumist nimetanud "upper-body squat-iks" ehk siis ülakeha kükiks. Annab väga hea koormuse nii delta esiosale, rinnale ning triitsepsitele.
  21. Üldine vorm

    Kui on olemas mingigi aeroobne põhi ning südamega probleeme ei ole, siis soovitan kindlasti "tavalise" sõitmise asemel intervall-treeningut. Natuke lugemist siin
  22. Tartu suusamaraton...

    Loomulikult on sellises mahus maratoni korraldamine ka väga odav tegevus. Siin rääkijate jutust tuleb see nii välja.
  23. Kulturistide provotseerimine

    Nii nagu jrx ütles, et ei näe eriti põhjust, miks peaks sellisele inimesele "peksa" andma, kui ta ise kuidagi füüsiliselt agressiivne ole ega ka muud moodi pealetükkivaks ei osutu. See, et inimene oma muskleid näitab on küll väga tobe põhjus kallale minekuks. Tihti vaevlevad need purjuspeaga kaklejad mingite komplekside all ning sellise "musklis" mehe nägemine langetab nende enda ego ning paneb neid kuidagi kehvemini tundma ja seetõttu minnakse pärast väikest "julgustuse" võtmist "laiama".
  24. vastlakukkel

    Traditsiooniliselt oli koolis vastlakukkel ning hernesupp. Hernesupp mulle üldiselt ei maitse-suhteliselt rõve asi minu meelest, aga sellel aastal oli päris hea maitsega. Niiet, üks kauss hernesuppi ning üks vastlakukkel.
  25. Toitumine

    Sõltub millal sa magama lähed. Üldine arusaam on, et kõht ei tohiks magamamineku ajal olla punnis täis ega ka tühi. Niiet, kui lähed magama umbes 23.00, siis süües mõistlikus koguses kella 20.00-21.00 paiku, on täiesti normaalne.
×