Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. kes on kõige lollim

    Kui keegi tahab siin teha teema lollidest küsimustest, siis peaks ta küll ennast vaatama ja hindama enda teema lolluse astet.
  2. Kauplused

    Tere! Kas keegi teab Pärnus mõnda poodi, kus müüakse näiteks toidulisandeid või muud sarnast? Tegelikult oleks huvitatud rohkem batoonidest(ProBar jt.)
  3. toidulisandid

    Kunagi oli siin teema, kus vend rääkis, et see S 55 aitas tal ilusti vormi saada. Joodavuse poolest ütleks nii, et vali välja selline maitse, mis sulle kõige meelepärasem on, siis on üldjuhul joodavad Väga tähtis on see, et talitada täpselt nende nõuannete järgi, mis sel juhendi kirjas.
  4. 1 hantel

    Kindlasti on võimalus,ta pole öelnud,et ta ei saa jõusaali minna! Big deal, et ta ei saa saali minna! Teeb oma võimaluste piires kodus. Andkem inimesele nõu, mitte veena teda ümber tegema vb midagi sellist, mis talle vastumeelne on.
  5. Kasv

    Olen uurinud mitmeid foorumeid ja allikaid, kuid pole ikka veel saanud täit vastust küsimusele: Kas jõuspordiga(jõusaaliga) tegelemine mõjub negatiivselt kasvule? Millilses vanuses oleks õige hakata tegelema jõuspordiga(ise 14 ja tegelen, kuid ei tea kas see õige on)? Millised harjutused(kui üldse) mõjuvad negatiivselt kasvule?
  6. Kasv

    Minu postituses on esitatud ka teised küsimused millele antud link vastuseid ei andnud.
  7. Karm!

    See on wresling- seal kakeldakse väga naljakalt.
  8. kätekõverdused...

    Ikka rohkem kätekõverdusi ja harjutusi rinnale, triitsepsile ja deltalihase esiosale.
  9. kätekõverdused...

    Jah, nii see oli. Aga rinda ma ei põrgatanud rusika pealt tagasi.
  10. kätekõverdused...

    Ja ka on kasu ka? Muidugi on! Koolis teen põhikoolis enim kätekõverdusi. No kui palju sa siis suudad järjest ära teha? Eelmine aasta oli 60sekundi jooksul 67 tükki.
  11. 5x5 Süsteem

    Vaata, et sa jumala eest enam kala ei söö-seal ju proteiinid sees! Tahad ennast ära tappa v?
  12. kätekõverdused...

    Tõesti ei oska anda vastust küsimusele, et miks treener nii soovitab. Aga mul isa ka spordiga tihedalt seotud inimene ning tema küll ei näe probleemi iga päev tegemisest.
  13. kätekõverdused...

    Ja ka on kasu ka? Muidugi on! Koolis teen põhikoolis enim kätekõverdusi.
  14. kätekõverdused...

    Ise teen kätekaid küll iga päev.
  15. kasvu kohta

    Endal selline probleem, et teatud harjutusi tehes ntx. kükk, istudes kangiga surumine(õlg) ja käsikute surumine istudes(õlg) jääb alaselg valusaks. Ise olen kuulnud, et pärast mõningaid selgroolülisid kokkusuruvaid harjutusi on hea rippuda. Seda ma olen ka teinud, kuid valu on ikkagi. Ise kahtlustan selja ülesirutamist, sest ei kasutada seljatõega pinki.
  16. Jalad pärast BP valusad.......

    Täiesti õige järeldus. Kuid jalgade treenimisega saab viga parandada.
  17. ühe käega kätekõverdused.

    Ühe käega olen vict pool aastat tagasi 4 tõmmanud.
  18. hommiku võimelmine

    Pole peaaegu kordagi elus kooli hilinenud. Peale kooli ei ole jõudu(kõht tavaliselt väga tühi) ega ka motivatsiooni neid harjutusi teha(aju on juba seadistatud õppimisele). On vaja siin vinguda minu võimlemise üle? Teema alustaja küsis ja mina vastasin.
  19. Paljudel teist on kodus hantlid?

    2x7.5kg Veneaegsed, isa omad.
  20. hommiku võimelmine

    Kuna seoses kooliga pole võimalik iga nädal trenni minna või saab seal käidud 1 kord nädalas, siis on see väga normaalne tegevus. Ja mis moodi see imelik on? Kellele hommikuvõimlemine, kellele jõuharjutused...mulle igatahes hommikuvõimlemine. Ning tänu sellele olengi praegu nii heas vormis. Seda ma teen jah, iga päev! Kui ei meeldi ära tee!
  21. hommiku võimelmine

    Minuga räägid v?
  22. hommiku võimelmine

    Kui me suunduksime teema juurde. Teen ise hommikuvõimlemist. Näeb siis välja nii: 40 kätekõverdust 70 istessetõusu 90 kükki
  23. kas proteiin või kreatiin?

    Eks ta ole, kõikidele küsimustele saab vastused ka rahvusraamatukogust, teeme nii, et mina küsin, kes on argentiina president ja sina uurid selle välja, aga interneti ei kasuta. Samamoodi on ka lihaste kasvatamisega, hard way ja easy way. Ise ei kavatse päevagi ilma lisavalguta trenni teha ja ei soovita seda mitte kellelegi. Olenemata vanusest. Tulemuse vahe on liiga suur, ilma valguta jääbki ainult higistamise rõõm, sest mingeid lihaseid juurde ei kasva. Pekist saab muidugi lahti, aga see pole minu eesmärk. Enamus valgupulbri vastaseid on lihtsalt kadedad, muud põhjendust mina küll ei leia. Kadedad? Mille pärast. Ma võin sinu koos su valgupulbriga ära osta. Milleks olla kade kui naga ennast ise hävitab. Kurb olen. Punkt. Mis kuradi hävitamine?
  24. kas proteiin või kreatiin?

    kullake kui kaua võtab aega, et luukude hakkaks suurenenud lihase kõrvale paremat toetust pakkuma ja kui palju võtab aega, et kõõlused tugevneksid ja kui palju kõige selle jaoks proteiini vaja läheb? tee see endale selgeks mina kasutan juhust ütelda välja mida ma arvan tüüpidest, kes higistamise asemel loodavad proteiinitopsile et ihu suuremaks pumbata ega ma neid topse ja nätsikuid, mida saalides müüakse ümber kallama ei lähe ja ega ma saalis kedagi näpuga ka osata, aga siin on küll koht, kus arvamust avaldada muidu jääbki nagadele mulje nagu teisiti ei saakski Et siis sinu jutu järgi ei tohiks kohupiima ka süüa, sest ISSAND kui palju valku seal on. Ja kui tõesti sind kuulata, siis võiks ju samal ajal proteiini süües ka tarvitada ntx Ultra Geli, see tugevndab liigeseid. Probleem lahendatud. Kõik ei taha olla peenikesed lihasetud inimesed.
  25. Noorte tase

    Kui saaks pilte?!
×