Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. kätekõverdused 30 sekundi jooksul

    Oleksid võinud siis täpsustada, mis koolidest sa räägid. Tavakoolides oleks natuke imelik, kui oleksid füüsilised katsed näiteks selleks, et minna kirjandust õppima.
  2. GMO

    GMO-ga on asjad jah veel suhteliselt keerulised, sest nagu eespool öeldi, et teaduslikult pole tõestatud nende kahjulikkust inimorganismile. Kuid puudub ainult teaduslik tõestus, olen lugenud artikkleid, mis väidavad(ja küllalt põhjendatult), et GMO kahjustab lõppkokkuvõttes inimorganismi. Ise ei sooviks tarbida GMO toiduaineid, sest kes teab mis võib juhtuda vanaduspõlves. Õnneks ei Euroopa Liidus GMO-d kasvatamine keelatud, kuid juba käivad arutelud selle piirangu mahavõtmiseks. Õnneks on veel suur osa EU-st selle vastu.
  3. Suve-statistika

    Ise teen suvel just agaramalt trenni, sest kooli kõrvalt kipub õppeaasta sees trenniaega väheks jääma. Kuid puhata jõuab ka!
  4. Suurepärane artikkel algajatel!

    Keegi võiks jah selle ära tõlkida!
  5. EKV 2006 - tulekul !

    Ma sain postituse mõttest nati valesti aru jah.
  6. Ei suutnud lõpuni vaadata. Inimene võib ikka julm olla!
  7. Pronkssõdur

    Ise olen ka kahe käega selle mahavõtmise poolt. Ma arvan, et kõige parem variant oleks see üldse maha võtta ja mitte kuhugi üles panna, aga kui just seda väga vaja alles jätta, siis kuskile maapiirkonda-seevast kõige rahulikum lahendus. Siis võivad need punaväelased oma kokkutulekuid pidada, kuskil avatud väljal, kus on palju ruumi ja see ei häiri kedagi. Ja see Eesti lipu intsident, see on täiesti lubamatu, kas eesti Vabariigis ei tohi oma enda lippu lehvitada, aga ENSV lippu tohib? Nõukogude sümboolika tuleks samamoodi keelustada, kui natsi sümboolika, sest mõlemad diktatuurid on tapnud miljoneid süütuid inimesi. Aga see on ainult minu arvamus.
  8. EKV 2006 - tulekul !

    Täiesti kindel.
  9. Argo Ader - palju õnne !

    Palju Õnne Sünnipäevaks ja jõudu ning jaksu edaspidiseks! Mitu eluaastat seljataga juba on?
  10. Kõhulihased

    Kust sellist raamatut saada võiks?
  11. Proteiini Kreatiini Süsivesikute šeik

    Soovitaksin kasutada valku, mis on maitsestamata ning sinna süsiveskud sisse panna, siis on maitse normim, sest valk on maitsetu.
  12. Teadmiseks EKFL liikmesklubide sportlastele

    Kui ma treenin ühes nendes klubis, mis on esitatud selles nimekirjas, kas siis olen ma kohe ka IFBB liige või on nii, et kui ma lähen võistlustele ja registreerin ennast selle klubi nime all, et siis ma olen IFBB liige, kui ka see klubi sinna kuulub?
  13. EKV 2006 - tulekul !

    Mul on ikka vorm olemas. Suvel saab rannas tšikke püüda
  14. EKV 2006 - tulekul !

    Ma sain ise siit foorumist lugedes aru, et nii mõnedki pidid -67.5kg kehakaalus võistlema tulema. Üks neist oli vist kasutaja nimega RIHOSTERN. Ma arvan, et ma oleks ise küll sellele Johannesele ära teinud, aga tagantjärgi tarkus pole ju mingi tarkus.
  15. Biolabi toidulisandid

    Kas siis sina ei tahaks lihast kiiresti
  16. EKV 2006 - tulekul !

    See on jah pull, mis selles kaalus see aasta toimus Ta oli vict ainuke võistle kah ning võit oligi kindlustatud
  17. Mis see veel peaks tähendama?!

    Olen ka lugenud hommikuse trenni kahjulikkusest, kuid kahjulikkus ei seisnenud mitte immuunsussüsteemi nõrgestamises, vaid hoopis kahjulikkusest liigastele.
  18. Punnis kõht

    Peale söömist punnis oli eelimne talv, aga nüüd on koguaeg suur Oleks siis rasvas, aga ei selline, imelik ümmargune pool pall on ees Oled kindel, et lihas pole?
  19. Punnis kõht

    Asi on selles, et oled kasvueas ning see on väga vale aeg end söögiga piirata. Kui inimese organism ei saa selles eas piisavalt toitaineid, siis võivad tekkida väga tõsised tervisehädad.
  20. Punnis kõht

    See, et sul peale sööki kõht ees on sellest pole midagi, see on täiesti normaalne, sest magu on täitunud.
  21. arst ei luba seljahaigel jõusaali

    Jõutõmmet ma sul vesielukas küll teha ei soovita. Seda võib teha siis kui selg on nõrk ja vajab tugevndamist nagu oli inside14-l. Kuna sul aga on arvatasti selg haige, siis jõutõmbega võid seda veelrohkem vigastada.
  22. hommikusöögi helbed "mais meega"

    Hommikusöögiks on need küll head-annavad päevaks piisavalt energiat. Kuigi jah puder oleks parem. Temas oleks ka aeglaselt imenduvaid süsivesikuid. Jõuti ette
  23. Ei ole vaja k6htu nii palju treenida!

    Ma ei 6petagi kuidas keegi peax k6htu treenima ja mis on parim viis sellex!Raagin seda et kes tahab 6pac-i , ei lahex valele teele et seda saada!!! Siin on lihtsalt arusaamatus olnud Sry mees, kuid kui sul seal lihast eriti pole, siis mida sa sealt välja tood! Peab olema, mida välja tuua.
  24. Ei ole vaja k6htu nii palju treenida!

    Mina teen jällegi peale igat trenni.
  25. Toidulisad

    Eks see jah on individuaalne, kuidas viitsid või jõuad teha. Isiklikult 40 minutiga küll välja ei veaks. Ma pole eriline rahmeldaja tüüp ka- tahan asju rahulikult teha!
×