Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. kama ja maisihelbed

    Dieeti ei saa nendega pidada, kuid dieediväliseks hommikueineks sobivad need ideaalselt, kuna keha "taaskäivitamiseks" hommikul läheb vaja energiat.
  2. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Kuna minu lemmik Saksamaa langes välja, siis hoian pöialt Prantsusmaale.
  3. NO-X + Seljakott + T-särk + nokamüts + shaker

    Vabandust, kuid millest jutt käib.
  4. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Paneks ise ka veel ühe MM-ga seoses oleva lingi Link
  5. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Kus saalis käid? Ja millises linnas?
  6. Trenn algajale!

    Vaata, kui sul nüüd kuskilt hämarast mälusopist meenub, siis proteiin ei ole kiiresti imenduv valk, vaid proteiin ongi valk. Kiiresti imenduv valk oli vadak(kui ma õigesti mäletan).
  7. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Ma sügavalt kahtlen, kas Prantsusmaa suudab Hispaaniat võita. Kuid see on minu arvamus.
  8. Pea käib ringi

    Mis harjutusi kasutad kõhulihaste treenimiseks? Kui need on istessetõusud, siis soovitaks käsi mitte asetada kukla taha, sest nii võid suruda kinni olulised veresooned. Kuid muidugi võib olla see tingitud kõhulihaste sooritamise tempost kui ka kõrgest vererõhust.
  9. Triitseps ja selg

    Selja treenimine ei mõjuta triitsepsit ning seetõttu saab koormata neid lihaseid eraldi, mis võimaldab treenida neid lihasgruppe efektiivsemalt. Ise treenin samuti triitsepsit ja selga ühelja samal päeval.
  10. Suhkruvabad pastillid jne

    Kõvasti alla 100g.
  11. High Protein Pudding

    Olen suhteliselt noor(14-aastane) ning sooviks teada, kas minu vanuses oleks sobilik süüa seda toodet: http://shop.amazon.ee/product_info.php?cPa...products_id=376 Ma ei mõtle seda kasutada mingi toidukorra asendajana või mingil teissugusel moel, mis asendaks tavapärast sööki, kuid mõtlen kas see on noore inimese tervisele ohutu. Mõnikord peale trenni oleks ju hea seda näksata.
  12. High Protein Pudding

    No eks siis seal ikka mingeid säilitusaineid täis on topitud.
  13. High Protein Pudding

    Ausalt vä? Tead ma ennem ei teadnudki, suur tänu et mind informeerisid. Ma tahtsin teada ega tal ole mingeid kõrvalaineid vms.
  14. Toiduainete kaalumine

    Ma olen juba asja 10x selgeks saanud, eelnevatel lehtedel on sellest juba väga palju kordi kirjutatud. Loe tekst põhjalikult läbi.
  15. Võida Fasti T-särk

    Edgar Coleman
  16. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Saksamaa
  17. Kaks paksu !

  18. Soojendus ja lõpetamine

    Kasutan praegu sellist süsteemi, et teen trenni alguses soojenduseks 10min aeroobset ning lõpetuseks samuti 10min aeroobset. Küsimuseks on siis, et kas on mõtekas lõpus ka seda aeroobset teha?
  19. Energia lugemine

    Ma arvan, et tegu on kellegagi, kellel on mingi kinnisidee kaalu maha saada. Kuigi tal seda võib-olla vaja pole. Ja kuidas sa saad kirjutada raamatut, kui sa nendest asjadest midagi ei tea.
  20. Energia lugemine

    Milleks on vaja asju nii täpselt teada.
  21. Kuradi tüdrukud:D

    Mul pole selle vastu, et nad vaatavad midagi, kuid nad hakkavad lolli juttu suust välja ajama. Aga elab üle
  22. Kuradi tüdrukud:D

    Mul klassiõed ajavad umbes samasugust juttu. Ma ei oska neile midagi erilist vastata ka.
  23. Kes mida sööb???

    Enne trenni söön midagi magusat, et energiat oleks. Peale trenni kohupiima.
  24. Fotovõistlus - EKV 2006

    Ei tea jah, miks paljudele nr.2 meeldib. Ise hääletasin nr.3 poolt.
×